Amaç Net

Amaç Net Bayilik Açıklaması

Amaç Net Kozmetik Bayilik

Amaç Net Kozmetik Bayilik Hakkında : Firmamız ozon ürünleri gamında üreticidir, hedef müşterilerimiz eczaneler, klinikler ve güzellik salonları. Ağımız genişletmek açısından bölgesel bayilikler verilecektir. Amaç-Net 2003 yılından itibaren Ozon ürünleri ve Dermo- kozmetik ürünleri üretim ve satışı alanında faaliyet göstermektedir.

 Amaç Net Kozmetik Bayilik ve Bayilik Şartları

 Pazarlama ve Dağıtım ağımızı oluşturarak ürünlerimizin tüketicilerimize sunmak adına, Ecza depoları, Eczaneler, Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezleri, Güzellik Salonlarıyla birlikte iş birliği içinde tüketicimizin sektör ihtiyacılarını karşılamaktayız. Firmamız; Ozon pireparatlarını sağlık sektörüne kazandırma alanında öncülük yapmaktadır. Danışman eczacılarımız ve Eczacılık fakültelerimizin destekleriyle arge çalışmaları yürütmekte olup, kendini bütün cağdaş yeniliklere ayak uydurmaktadır. Yapmış olduğumuz çalışmalarında yurtdışı sağlık ve kozmetik sektöründe beğeni ve değer görerek, KKTC, Sudi Arabistan, Irak, İrlanda ve Türki Cumhuriyetlere ihracat yaparak ülke ekonomisine kat değer sağlamaktadır. Yurtiçi, yurtdışı sektörel fuar ve kongre organizasyonlarında yer alarak, ürünlerimizi daha geniş kitlelere ulaştırmak amacındadır. 

Firma ismi: AMAÇ-NET KOZMETİK 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 100 

Franchising / Bayilik Destekleri: Bölge Koruması

Amaç Net Kozmetik Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Bayilik şartlarımız 10.000-25.000 TL ürün alımı ve 3 aylık periyotlar içinde sipariş oluşturmak, Vergi levhası ve Ticaret odasına bağlı olmak. Satış ekibi oluşturmak.

 

Amaç Net Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR