Aggressive

1986 Yılından Bugüne Kozmetik Sektöründeki Faaliyetlerini Sürdüren Marka Büyümesine Bayilik Vererek Devam Etmektedir.

Aggressive Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Aggressive Bayilik Şartları

Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olunması
Marka Tarafından Belirlenen Kriterlerde Mağaza Bulunması
Ticari Sicilin Temiz Olması

Aggressive Bayilik Açıklaması

Aggressive Parfüm Bayilik

 

1986 yılında İstanbul’da kurulan Remi Kozmetik Ltd Şti orijinal parfüm, kişisel bakım ve kozmetik ürünleri alanında zincir perakende satış mağazaları ile hizmete başlamıştır. 2006 yılında parfüm üretimine başlayan Aggressive Parfüm kozmetik sektörü içerisinde yer almaktadır. Türkiye’nin ilk versiyon parfüm markalarından olan Aggressive Parfüm’ü yaratan firma, yılların deneyimini dinamik kadrosu ve yenilikçi anlayışı ile birleştirmekte ve kozmetik sektörüöncüleri arasında yer almaktadır. Marka parfüme duyduğu tutku ile ürün yelpazesini giderek genişletmesi ve uygun koşullar ile bayilik olanakları sunması nedeni ile kozmetik sektöründe bayilik veren firmalar arasında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. 

Agressive Parfüm Bayilik Şartları

Aggressive Parfüm bayilik almak isteyen girişimcilerinden isim hakkı bedeli talep etmemektedir. Markanın bayilik yatırım bedeli ile ilgili detaylı bilgiler firmadan telefon ile alınabilmektedir. Aggressive Parfüm bayilik alacak girişimcilerden mağazalarını yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu işlek caddelerde konumlandırmasını talep etmektedir. Bayilik alınmak istenilen bölgede başka bir Aggressive Parfüm şubesinin bulunmaması gerekmektedir. Mağazanın büyüklüğünün 10 ile 35 metrekare arasında olması gerekmektedir. Mağazanın dekor olarak Aggressive Parfüm Shop konseptine uygunluğunun sağlanması istenilmektedir. Ayrıca mağazada Aggressive markasına ait ürünler dışında bir başka markaya ait ürün satılamamaktadır.

Agressive Parfüm Bayilik Avantajları

Kaliteden ödün vermediği ürünlerini en uygun fiyatlar ile tüketicilerine ulaştıran marka dünya koku trendlerini de yakından takip etmekte ve ürün gamına eklenilen yeni parfüm çeşitleri ile her gün biraz daha büyümektedir. Bunun sonucu olarak da marka geniş ürün yelpazesi ile çok farklı zevkler için çeşitli alternatifler barındırmakta ve hitap ettiği tüketici kitlesini gittikçe daha fazla genişletmektedir. Bu durumda Aggressive Parfüm bayilik alan girişimciler karlılığı yüksek ve giderek artan bir işletmeye sahip olabilmektedirler. Marka parfümlerinin üretiminde Avrupa Standartları’na uymaktadır. Müşterilerin beklentilerini en uygun şekilde karşılamak ve müşteri memnuniyetini maksimuma çıkarmak temel prensibi olan Aggressive Parfüm, kalitenin geliştirilmesini en önemli ilkesi olarak kabul etmektedir. Bayilik alan girişimci ile firma arasında yapılan sözleşmeye dayanarak, aynı cadde üzerinde bir başka Aggressive Parfüm bayiliği verilmeyeceği marka tarafından garanti edilmektedir. Marka gerçekleştirdiği reklam çalışmaları ve hazırladığı promosyonlar ile hem kendi hitap ettiği müşteri kitlesini genişletmeyi hem de buna bağlı olarak bayilerinin gelir düzeyini yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Agressive Parfüm Bayilik Destekleri

Aggressive Parfüm bayilik alan girişimcilerini ücretsiz sample ve tester ürünler ile desteklemektedir. Mağaza açılışından itibaren bayilere, parfüm satışı, sunumu, içerikleri, parfümlerin tene göre uyumu ve burçların parfümlere etkisi gibi bilgileri de içeren parfüm kültürü hakkında profesyonel eğitimler verilmektedir. Bunun dışında Agressive Parfüm bayilik alan girişimcilerine eğitim desteği, pazarlama desteği, reklam desteği, bölge koruması, yer seçimi ve finansal destek de sağlamaktadır. Aggressive Parfüm tarafından mağaza açılışında bayilere; sample, broşür, koku çubukları ve extra tester gibi tanıtım promosyon ürünleri ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ayrıca ödemede bayilerine %70 peşin %30 vade seçeneği sunan marka, bayilerinin kısa sürede kar elde eden bir işletme haline gelebilmeleri için tüm süreçlerde elinden gelen desteği sağlamaktadır.

Kozmetik sektörü içerisinde, ürün kalitesi ve çeşitliliği ile ön plana çıkan Aggressive Parfüm bayilik almak isterseniz, firmaya mail ya da telefon ile ulaşarak başvurularınızı iletebilirsiniz. Yapılan değerlendirme sonucunda uygun görüldüğünüz takdirde siz de kısa sürede yatırımlarınızın karşılığını alacağınız bir işletmeye sahip olmanın avantajlarını yaşamaya başlayabilirsiniz.

Aggressive Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR