Adıyamanlı

Adıyamanlı Bayilik Açıklaması

Adıyamanlı Çiğköfteci Bayram Usta Bayilik

Adıyamanlı Çiğköfteci Bayram Usta Bayilik Hakkında Firma Tanıtım Makalesi :İstemek başarmanın yarıdır diyerek çıktık yola! 2007 yılında Adıyaman’dan doğan bir iş fikri ile yola çıkan Adıyamanlı Çiğköfteci Bayram Usta 90 metrekarelik bir dükkânda başlayan umutla, kaliteli üretim ağının başarı meyvesini her geçen gün büyüyen değerli iş ortakları ile alarak büyük bir aile oldu. Adıyamanlı Çiğköfteci Bayram Usta Bayilik Konusudur. 

Adıyamanlı Çiğköfteci Bayram Usta Bayilik ve Bayilik Şartları Bayram Usta Adıyaman’ın değerlerinden olan çiğköfteyi Türkiye’nin birçok ilinde açtığı şubelerde aynı kalite aynı lezzeti koruyarak Adıyaman’ın ilk markalaşan çiğköfte markası olmanın gururunu taşıyor. Lezzetimizi doğallığımıza borçluyuz! Lezzet sırrını kimseden saklamayan Adıyamanlı Bayram Usta başarısını aslında Türkiye’nin zengin topraklarında yetişen mahsule borçlu.

Çünkü Adıyamanlı Bayram Usta Çiğköfte’nin içinde yer alan malzemeleri tek tek farklı illerden topluyor, gerekli kalite kontrolleri yapıldıktan sonra üretim yaparak şubelerine çiğköfte olarak gönderiyor. 

Adıyamanlı Çiğköfteci Bayram Usta markasını taşıyan her çiğköfte ürünü helal sertifikasına sahip olup içerisinde çin tuzu, bulyon ve koruyucu hiçbir madde yer almadan tamamen doğal tamamen organik bir üretim ağından geçerek sizlere ulaşıyor.

Giderek büyüyor, lezzetimizi ülkemizin her yerine ulaştırıyoruz! 25 ilde 80 semt’te 350 fazla noktada hizmet veren sektör lideri, kurumsal bir ticari proje haline gelen Adıyamanlı Çiğköfteci Bayram Usta markasını bu noktaya getiren müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza bizlere bu gururu yaşattıkları için teşekkür ederiz. bize duymuş olduğunuz güveni boşa çıkarmamak için çiğ köfteci bayram usta ailesi olarak elimizden gelen bütün gayretle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Kalite olmazsa olmazımızdır! Müşterilerimizin her türlü talebini dikkate alarak işimizin her noktasında müşteri odaklı çalışmak çiğ köftemizin üretiminden tüketimine kadar bütün süreçlerinde kaliteli malzeme ve kaliteli ürün politikasına sahip olmak çiğ köftemizin kalite standartlarını ve lezzetini bütün bayilerimizde koruyarak sunmak çiğ köfteci bayram usta markasının her unsurunu ailemizin bir parçası olarak görerek her ölçekteki yatırımcıya ve ürünlerimizi tüketen müşterilerimize fayda sağlamak vazgeçilmez ilkelerimiz arasında yer almaktadır. Bu değerle ve bu düşünceye sahip kendi işinin sahibi olmak isteyen herkese bayilik fırsatı ile arkasına değer katacak yeni değer ortakları arıyoruz.

Adıyamanlı bayram usta olarak Adıyaman’ın değil tüm Türkiye’nin markası olduğumuzu ve bu markalaşma bilincine sahip değerleri aramızda görmek bizi mutlu ve güçlü kılacaktır. Bayram AYDAR Adıyamanlı Çiğköfteci Bayram Usta 

Firma ismi: Adıyamanlı Çiğköfteci Bayram UstaBayi 

Franchise Şube Sayısı: 350 Franchising 

Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması

Adıyamanlı Çiğköfteci Bayram Usta Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Bölge dükkan seçimi yoğun yaya sirkülasyonuna sahip ve görünürlüğü yüksek olan dükkanlar. Genellikle bölgenin ana yaya ulaşım aksları, meydanları ve alışveriş caddelerinde konumlanan konseptimizdir. Fiziksel şartlar firmamız tarafından bölgenize bağlı olarak sizlerle belirlenmektedir. Mağaza konsept uygulamalarımız sizlere özel hazırlamış olduğumuz 3 adet konsept paketlerimizden 1 tanesini seçerek tüm kurulum işlemlerini hızlı bir biçimde yerine getiriyor ve anahtar teslim dükkanınızı size teslim ediyoruz. 

Paket 1 fiyat = 4.990 + kdv soğutuculu dolap 120 – 150 cm arası çalışma tezgahı 150 cm Işıklı vinil germe tabela cam giydirme folyoları 3 m2 arka malzeme dolabı çiğ köfte tepsisi aysberk kovası terazi 1 koli nar ekşisi 1 koli köpük tabak 3 boy 50 adet toplam 150 adet kutu 1 koli ıslak mendil 100 kg bedelsiz çiğ köfte kampanya afişleri ve pankartları fiyat listesi ve belgeler 

Paket 2 Fiyat = 9990 TL + KDV 3 m2 alüminyum kompozit oyma ışıklı tabela 150 cm soğutuculu dolap 150 cm çalışma tezgahı dekoratif masa sandalye takımı 4 masa 16 sandalye tezgah arkası çalışma dolabı İç mekan ışıklı tabela çiğ köfte tepsisi aysberk kovası 6 m2 cam ve iç mekan giydirmeleri oneway fiyat listesi 2 koli nar ekşisi 2 koli ıslak mendil 2 koli mini nar ekşisi 1 koli acısos 10 paket poşet eldiven 2 paket ameliyat eldiveni 1 adet streç film 1 koli 10 kg dürüm poşeti 3 boy çiğ köfte paketi 100 er adet balon süsleme palyaço aktivasyon elemanı ile açılış ekibi.

 

Adıyamanlı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR