Achromin Kozmetik

Achromin Kozmetik Bayilik Açıklaması

Achromin Kozmetik Bayilik

Achromin Kozmetik Bayilik Hakkında : Deneyimli ve uzman teknik kadrosu ile uzun yıllar süren AR-GE ve Pazar Araştırması çalışmalarının ardından 1965 yılında, şuanda dünyanın en iyi leke giderici kremlerinden biri olan ACHROMIN krem pazara sunulmuştur. 

Achromin Kozmetik Bayilik ve Bayilik Şartları

Güney Amerika’dan Ortadoğu’ya, Avrupa’dan Afrika’ya birçok ülkede bulunduğu ihracat faaliyetleriyle dünya ölçeğinde bilinir ve aranır hale gelmiştir. ACHROMIN, genç ve dinamik kadrosu, sürekli yenilenen teknik altyapısı ve müşteriyle dostluk felsefesine dayanan satış deneyimiyle, Türk ve dünya pazarındaki başarılarını artırarak devam ettirmeye kararlıdır. 

FİRMA İSMİ: Achromin Cosmetic 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Kozmetik 

KURULUŞ YILI: 1892 BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 2

Achromin Kozmetik Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: 

Achromin Kozmetik Bayilik ve Bayilik Şartları 

1-Bayi Achromin leke giderici krem ürününden koli bazında (1 koli 96 adet) almak zorundadır. Toptan satış fiyatları koli adedine göre değişmektedir.Bayilik onayı verildikten sonra internet sitemizden koli adet fiyatlarını görebilirsiniz. 

2-Bayi başvuruları firmamız tarafından onaylanmadan önce titizlikle kontrol edilecek ve adresleri mevcut bayilerimize yakın bölgelerden gelen talepler kabul edilmeyecektir. 

3-Bayi ürünleri distribütörün uyguladığı (achromin.net) perakende fiyatlardan kesinlikle düşük satamaz.aksi takdirde bayilik şirketimiz tarafından tek taraflı fesh edilecektir. 

4-Bayi ilk toptan ürün alımını gerçekleştirdikten sonra, bayilerden alışveriş yapmak isteyen müşteriler için internet sitemizin satış noklarımız bölümünde ünvan ve açık adresi yayınlanacaktır. 

5-Bayilere masaüstü teşhir standı,broşür ve yapılacak tüm promosyon malzemeleri ücretsiz gönderilecektir. 

6-TV reklamları internet ve medya reklamları firmamız tarafından yaptırılacaktır. 

7-Bayiler çeşitli dönemlerde piyasa şartlarına ve satış performanslarına göre kampanyalardan faydanalacaklardır. 

8-Bayi ödemelerini nakit veya kredi kartı ile yapacaktır. 

BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, REKLAM DESTEĞİ.

 

Achromin Kozmetik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR