Aba Piknik

Aba Piknik Bayilik Açıklaması

Aba Piknik Bayilik

Aba piknik geçmişten gelen restoran bilgi ve birikimini yoğun bayilik talepleri üzerine, franchising sistemi üzerine revize ederek franchising sistemine geçmiştir. Şu anda 20’nin üzerinde franchising ve yapımı devam eden 35 şubesiyle kendi ürün gamında franchising sisteminde lider kuruluştur. Uzman kadrosu, profesyonel yaklaşımı, çalışanlara verdiği değer ve hizmet kalitesi ile ABA PİKNİK franchisinglerinde de alışkın olduğunuz lezzet ve hizmet sağlanmaktadır.

Aba Piknik Bayilik Şartları ve Destekleri

 Aba Piknik Bayilik ve Bayilik Şartları İşletme : Aba Piknik markası için değerlendirilen dükkân en az 250 metrekare olan uygun lokasyona sahip, cephe ve diğer nitelikleriyle Aba Piknik olmaya müsait işletmeleri tercih etmektedir. 

Ürün Gamı : Aba Piknik ürün gamı olan İskender, Et döner ve çeşitleri, Tavuk döner ve çeşitleri, Lahmacun, İnegöl Köfte ürünlerini her gün yeni tatlarla ve soslarla çeşitlendirerek fast food sistemiyle hizmet vermektedir. 

Çözüm : Odaklı franchising sistemiyle çalışan Aba piknik franchising müşterisini tadilat esnasında yüksek maliyetler çıkarmak yerine restoranlarda tadilat esnasında minimum maliyet yüksek kalite ve işçilik almak için kendi bünyesinde oluşturduğu mimarlık firmasıyla piyasa koşularından daha ucuza ve kısa sürede açılmaya hazır şubeler oluşturmaktadır. 

Personel : Açılan şubelerde kendi içinde yetiştirdiği deneyimli personelini değerlendirmek önceliği olan Aba Piknik, bu sistemde de kolaylık ve kaliteye önem vererek az maliyetli yüksek eğitimli personelle birlikte çalışmak için franchising müşterisinin bulunduğu lokasyondan da bunu çözme seçeneğini müşteriye bırakmaktadır. Bu personellere gerekli eğitimleri vererek Aba Piknik markası için gerekli hizmet kalitesi sağlanmaktadır. 

Ürün : Aba Piknik ürün kalitesinde standardı yakalamak için Aba Piknik franchising müşterilerinin tüm mal tedariğini karşılamaktadır. Tüm Aba piknik şubelerde standart malzeme kullanma ilkesiyle bununla ilgili merkezde çözülemeyecek çok az sayıdaki kalemi kendi seçtiği yerel firmalarla çözmektedir. 

Ürün Maliyeti : Aba Piknik franchise tüm ürünleri piyasa koşullarının çok aşağısında temin ederek, franchising müşterisinin maksimum kar elde etmesi için sürekli costing çalışmaları yapmaktadır. Kontrol Aba Piknik kendi şubesinde kullandığı tüm maliyet ve fire hesaplama sistemlerini franchising müşterileriyle paylaşarak onların da kendi şubelerinde en yüksek düzeyde kontrol sağlamasının yolları açmaktadır. 

Operasyon ve denetim : Aba Piknik franchising şubeleri işyerleri faaliyete geçtikten sonrada yoğun eğitim ve yönlendirme faaliyetlerini devam etmektedir. Franchising şubelerine Aba Piknik operasyon ekipleri, rutin denetim ve kontroller yaparak şubenin verimliliğini artırmaya yönelik politikalar franchiselarla birlikte oluşturulmaktadır. 

Ürün garnitür sos ve promosyonlar : Aba Piknik belirli periyotlarla uyguladığı promosyonlarla şubelerinde iş hacmini yükseltmeye yönelik kampanyalar yapmak ve oluşturduğu yeni garnitür ve sos seçenekleri ile innovosyana da önem vermektedir. Büyüyerek gelişen Aba Piknik franchising sistemi hedefi 3 yıl içinde 100 şubeye ulaştırmaktadır. Şu anda yoğun franchise taleplerinde Aba Piknik sistemine girmek için girişimci, yenilikçi ve Aba Piknik’e değer katan siz Franchisingmüşterileriyle buluşmak için her gün yeni çözümler üretmektedir. 

 

 

Aba Piknik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR