2017’nin En Çok Ziyaret Edilen Bayilik İlanları

Son Güncellenme: Sun May 2024 04:33

2017 yılı franchise sistemi için önemli bir yıldı. Bu yıl içerisinde kendilerini rakiplerinden bir adım öne çıkararak fark yaratan markalar, ilanı en çok ziyaret edilen markalar oldu.

2017’nin En Çok Ziyaret Edilen Bayilik İlanları
Enes Öksüz admin

2017 yılı içerisinde kendi işletmesini açmak isteyen bir çok kişi franchise ve bayilik ilanları için araştırmalar yaptı. Bunların bir kısmı istediklerini elde ederken bir kısmı beklendiğini bulamadı. 2017 yılında öne çıkan sektörler ya da eski popülaritesini yitiren sektörler oldu. Başarılı olanlar ise ziyaret sayıları yüksek olanlardı. İşte 2017 yılının en çok ziyaret edilen bayilik ilanları.

Veloce Araç Yıkama Sistemleri

Veloce, PDQ ortaklığı ile Türkiye’de kendi alanına yeni bir soluk getirdi. 2013 yılında düzenlenen Uluslararası Petrol İstasyonları Fuarı’nda Yılın Ürünü ödülüne layık görülen Laserwash’u Türkiye’ye getiren firmanın bayilik ilanları en çok ziyaret edilen ilanlar arasında yer aldı. Şu anda 5 şubesi bulunan marka, Türkiye’nin 24 ilinde ve 299 ilçesinde bayi adaylarını bekliyor.

Veloce Araç Yıkama Sistemleri bayiliği için tıklayın

London Café

Üçüncü dalga kahveciler ve cafeler hem dünyada hem de ülkemizde büyük bir büyüme trendi yakaladı. Bu durumdan hem işletme sahipleri hem de müşteriler memnun. London Café de ülkemizde dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Türkiye’nin 82 ilinde ve 970 ilçesinde bayilik veren markanın çalışma prensibi, hedefler, rekabet yönetimi, lezzet oluşum süreci ve bayi ilişkilerinden oluşan dört ayaklı bir yapıya sahip. London Café bayilerine reklam, pazarlama, eğitim ve personel desteği sunarken aynı zamanda bölge koruması ve yer seçimi gibi konularda da yardımcı oluyor.

London Café bayilik profili için tıklatın

 

Paspasmatik

Paspasmatik, 2017 yılında en çok ziyaret edilen bayilik ilanları arasında yer almayı başardı. Girişimcilere kendi işinin sahibi olma avantajını sunan paspasmatik bayilerine reklam desteği, bölge koruması, pazarlama desteği ve eğitim desteği gibi desteklerin yanı sıra yer seçiminde de yardımcı oluyor. Türkiye’de 46 şehirde ve 512 ilçede bayilik alan firma otomatik satış makinesi ile bayilik giderlerini önemli ölçüde düşürüyor. Paspasmatik bayileri, marka tarafından belirlenmiş olan başarıyı yakaladığında il ya da bölge bayisi konumuna yükselebiliyor.

Paspasmatik bayiliği için tıklayın 

 

Coffeemania

2009 yılında kurulan Coffeemania, hem ülkemizde hem de yurtdışında bulunan bayileriyle büyümesini devam ettiriyor. 2016 yılında 60 şubeye ulaşan markanın Malezya’da 3, Kıbrıs’ta 1 şubesi bulunuyor. Marka aynı zamanda yıl içerisinde Azerbaycan, İran, Suudi Arabistan gibi ülkelerde de şubeler açarak yurtdışındaki büyümesini de devam ettirmek istiyor. Ortalama yıllık 989.000 sabit müşteri sayısına sahip marka Türkiye’nin 82 ilinden ve 970 ilçesinden bayilik başvuruları alıyor.

Etal Gıda

2008 yılında tarım ve gıda sektöründe faaliyetlerine başlayan firma 2013 yılında markasında QARTOL Patates Cipsi ve PATPAT Mısır Cipsi gibi ürün yelpazeleri ile genişlemeye başladı. Sürekli olarak gelişimi ve ilerlemeyi hedefleyen marka ülkemizde 4 il ve 30 ilçeden aldığı bayilik başvuruları ile büyümesini sürdürmeye devam ediyor. Etal Gıda bayilerine reklam desteğinin yanı sıra yer seçimi konusunda yardımcı oluyor ve rekabet için bölge koruması sağlıyor.

Etal Gıda bayiliği için tıklayın

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler