Kendi işinize sahip olmak için atmanız gereken en önemli adım şüphesiz sermaye sahibi olmaya çalışmaktır. Bayilik almak için illa çok yüksek miktarlarda sermayeniz olması gerekmez; sadece 10 bin TL ile de yüksek kazanç elde edebileceğiniz bayilikler alabilirsiniz. Bayilik veren firmalar arasında size en cazip gelen alternatifleri değerlendirerek düşük sermayeler ile hayatınızı değiştirebilecek fırsatlar yakalayabilirsiniz.

DR. Weber Oto Bakım Ürünleri Bayiliği

İlk mal alımı için gerekli sermaye de dahil olmak üzere toplamda 10 bin TL’lik bir tutarla Dr. Weber Oto Bakım Ürünleri bayiliği alabilirsiniz. Türkiye genelinde; 82 şehir ve 970 ilçeye bayilik veren firma, bayilerinin bazı kriterlere sahip olması şartı arıyor. Hafif ticari araç, depolama alanı, vergi mükellefiyeti ve 10 bin TL sermaye gibi bayilik şartları arayan firma bayilerinden sıkı bir çalışma temposu bekliyor. Numune ve sunum desteği verilerek bayilerin satış gücü arttırılırken aynı zamanda farklı destekler de sunuluyor. Reklam, pazarlama, eğitim ve personel desteği veriliyor; yer seçimi ve bölge koruması destekleri ile de girişimcilerin başarılı olması adına tüm şartlar yerine getiriliyor. Siz de kazançlı bir sektöre adım atmak isterseniz birbirinden farklı oto bakım ürünlerini satarak Dr. Weber markasının gücünden yararlanabilirsiniz.

DR. Weber Oto Bakım Ürünleri Bayiliği için tıklayın

Bioverim Bayiliği

Son dönemde giderek ünlenen solucan gübresi, bayilik almak isteyen firmaların da ilgisini çekiyor. Yer seçimi, bölge koruması, reklam desteği, pazarlama ve eğitim desteği sunan marka 72 şehirde bayilik veriyor. 5-10 bin TL arası bir sermayeniz varsa ve son yılların gözde gübre çeşidini satarak düzenli gelir elde etmek istiyorsanız Bioverim firmasının bayilik ilanlarını takip edebilirsiniz. Bakanlık onaylı üretim yapan firma, bayilerinin üretim alanı olması şartını arıyor. İnsan sağlığını iyileştirecek niteliklere sahip gıda üretilmesini sağlamak amacıyla kurulan Bioverim, bayilerine yüksek kazanç sağlamanın yanı sıra sağlıklı gıda üretimine katkıda bulunma imkanı da sunuyor.

Bioverim Bayiliği

Organizasyon Platformu Bayiliği

2003 yılında faaliyetlerine başlayan Organizasyon Platformu; bayilerine yer seçimi, bölge koruması, reklam desteği, pazarlama desteği, eğitim desteği ve personel desteği sunuyor. İsim hakkını veren; bayilerine eğitim sunan, yıl boyu danışmanlık veren, altyapıyı oluşturup müşteri portföyü sağlayan firma %30 ile %100 oranları arasında kar marjı sunuyor. 7000 TL bayilik bedeli talep edilirken bayilere gelirden %12 oranında komisyon dağıtılıyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Eskişehir, Mersin, Denizli, Samsun ve Muğla illeri başta olmak üzere Türkiye geneline bayilik veren Organizasyon Platformu firması; bayilerine yıl boyunca 100 müşteri yönlendirmesi yapıyor.

Organizasyon Platformu Bayiliği için tıklayın

Baridamax Araç Bakım Ürünleri Bayiliği

Türkiye genelindeki girişimcilere araç bakım ürünleri satma fırsatı tanıyan Baridamax firması; oto bakım ürünleri, oto parfüm çeşitleri, sanayi grubu ürünleri, motor yağ katkıları, yakıt katkıları ve benzinlik market ürünleri satışı imkanı sağlıyor. Bayilerine yer seçimi, bölge koruması, reklam desteği, pazarlama desteği, eğitim desteği ve personel desteği gibi avantajlar da sunan markanın bayilik bedeli 5000 ila 10 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Tahmini başlangıç bedelinin firma yetkilileri ve girişimciler arasında detaylı olarak görüşülmesi gerektiği bayilik ilanında vurgulanıyor. Baridamax bayiliği alıp hem temizlik hem de bakım ürünleri satışı yaparak siz de yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

Baridamax Araç Bakım Ürünleri Bayiliği için tıklayın

Çolakzade Çiğköfte Bayiliği

En gözde bayilik fikirlerinden biri de şüphesiz çiğköfte bayiliğidir. Çiğköfte bayiliklerinin karlılıklarını deneyimlemek isteyen girişimcilere düşük maliyetler ile kendi işine sahip olma imkanı sunan Çolakzade Çiğköfte firması; Akdeniz, Marmara ve Ege Bölgeleri’ne bayilik vermektedir. 7000 ve 10 bin TL arasında değişebilen bir oranda yatırım tutarı şartı arayan Çolakzade Çiğköfte; bayilerine reklam, pazarlama, eğitim ve personel destekleri sunuyor. Bu desteklerin dışında bölge koruması sağlıyor ve yer seçimi konusunda da bayilerine yardımcı oluyor.

Çolakzade Çiğköfte Bayiliği için tıklayın