Ziyafe Kayseri

Ziyafe Kayseri Bayilik Açıklaması

Ziyafe Kayseri Mutfağı Bayilik

Dünyanın yemek kültürü konusunda üç büyük mutfağından biri olan Türk-Osmanlı Mutfağı, tam anlamı ile gizli kalmış bir hazine. Orta Asya, Anadolu, Orta Doğu ve Balkan ülkeleri lezzetlerinin harmanlanması sonucunda zenginleşmiş ve sınırları içindeki toprakların yemek kültürleri üzerinde derin izler bırakmış olan Türk-Osmanlı Mutfağı, ne yazık ki aşçı loncalarının yemek bilgilerini meslek sırrı olarak saklama geleneğinden; günümüze hakkıyla taşınamamış.

Türk-Osmanlı Mutfağı’nın lezzetlerini sizlerle paylaşmak için faaliyete başlayan “Ziyafe” Restaurant, “İyi yemek, emek ister” felsefesiyle yola çıkmış bir mutfak. Hem Kayseri mutfağı hem de geleneksel Türk-Osmanlı mutfağının seçkin yemeklerinden oluşan zengin bir menüye sahip Ziyafe; her yemeğin hazırlanışında bir özverinin tadını taşıyor. Özellikle Fast Food yemekten çok sıkıldıysanız; enfes zeytinyağlıları, lezzetli et yemekleri, eşsiz mantısı, içinizi ısıtacak çorbaları ile Ziyafe sizleri bekliyor. Ziyafe Kayseri Mutfağı Bayilik 

 Ziyafe Bayilik ve Bayilik Şartları Türkiye'nin birçok ilinde eşsiz mutfağı ile müşterilerini buluşturan Ziyafe, yöresel lezzetleri usta aşçıların hünerleriyle hazırlıyor. Lezzet ve kalite konusundaki özeniyle misafirlerinin beğenisini kazanmış Ziyafe ayrıca geniş salata barı ile de adından söz ettiriyor. Aslına uygun malzemeler ve yine aslına uygun pişirme koşullarında hizmet veren “Ziyafe”, günümüzün getirdiği şartlarla ortaya çıkan ve değişen yemek alışkanlıklarını da değiştirerek, geleneksel yemek kültürümüzü bizlere yeniden hatırlatıyor. Sizin de özel lezzetlerle anacağınız ve dostlarınızla paylaşacağınız bu özel mutfak; hızla büyümeye ve şubeleşmeye devam ediyor. 

Ürün Hizmet Kapsamı : Gıda - Restoran 

Bayilik Veren Firma : Ziyafe Kayseri Mutfağı 

Firmanın Kuruluş Yılı : 2010 

Bayilik Vermeye Başladığı Yıl : 2010 

Bayilik Sayısı : 20 

Bayilik Giriş Bedeli : - Gerekli Ortalama Sermaye :350.000 Bin TL

Ziyafe Bayilik Şartları

Bayilik adaylarında aranan şartlar; işletme ve yönetici vasıflarına sahip, insan ilişkileri yüksek, işin başında durabilecek ve yeterli finansman güce sahip olması. İşyerinde aranan şartları firmadan öğrenebilirsiniz.

Ziyafe Bayilik Destekleri

Eğitim, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Proje, Ortak Reklam, Mal Temini, Pazarlama, Personel Temini

 

Ziyafe Kayseri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR