Zenne Club

Bijuteri Sektöründe 21 Yıllık Geçmişe Sahip Olan Zenne Club; İstanbul Merkezli Ofisi, Perakende Mağazaları, Türkiye Genelindeki Franchising Ağları Ve Geniş Ürün Portföyü Ile Sektörün Öncü..

Zenne Club Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Ürün bütçe belirlemeleri firmaların lokasyonlarına göre belirlenmektedir. Mağazaların büyüklüğüne ve ve mevkisine göre metrekare fiyatı 200 ila 800 tl arası değişmektedir.

Zenne Club Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Zenne Club Bayilik Şartları

Çalışacak Personelin Eğitimleri Firmamız Bünyesinde Verilmektedir.

Zenne Club Bayilik Açıklaması

Saç aksesuarları, kolye, küpe, bileklik, gözlük, şapka, şal, atkı, bere, çanta, cüzdan gibi tüm aksesuar modelleri ve satışını gerçekleştirdiği kozmetik ürünleri ile modaya yön veren Zenne Club, perakende satış ve online mağaza yönetiminde kurumsallığı ön planda tutarak güven oluşturmuş ve ekonomik fiyat yapısı ile temellendirdiği ticari anlayışı sayesinde, şıklığına önem verenlerin en fazla tercih ettiği marka haline dönüşmüştür. Edindiği tecrübe ve hızlı büyüme ivmesi, Zenne Club’ın tüm Türkiye’ye açılmasını teşvik etmiştir. Türkiye genelinde hızla çoğalan Franchising ağına her geçen gün yenilerini ekleyen firmamız; Franchising sistemi ile ulaşılabilirlik kabiliyetini daha da artırmaktadır. Hızlı ve özenli sevkiyat özelliğinin yanı sıra, bayi destek biriminin sürekli ziyaretleri ile tespit edilen önerileri dikkate alarak müşterilerinin beklentilerine cevap vermekte; arzu edilen kalitede, insan sağlığına ve doğaya zarar vermeyen ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir. Kurulduğu günden beri aksesuar modasında marka olmak vizyonuyla hareket eden Zenne Club, şıklığı kalite ile birleştiren aksesuarlarını, ekonomik fiyat seçenekleri ile müşterileriyle buluşturmakta; özgün tasarımları ve dünya modasına uygun takı trendleri ile Türkiye’nin en seçkin aksesuar perakendecisinden biri olma doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir.

Zenne Club Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR