Yeşilçam Kahve Bahçesi

Yeşilçam Kahve Bahçesi Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
Bütçe açıklaması belirtilmemiş.

Yeşilçam Kahve Bahçesi Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Yeşilçam Kahve Bahçesi Bayilik Şartları

Franchise Giriş Bedeli 2019 Yılı İçerisinde Yapılacak Franchise Anlaşmalarında 70.000 Tl franchise Giriş Bedeli Talep Edilecektir. Bu Bedel 5 Yıllık kullanım Hakkını Kapsamaktadır. Franchise Satış Payı Bedeli yeşilçam Kahve Bahçesi  franchiselerinden satış Payı Veya Cirodan Pay Almamaktadır.
Reklam Ve Katkı Payı yeşilçam Kahve Bahçesi  – 2.000 tl  aylık Reklam Ve Katkı Payı Talep Edilmektedir. Yatırım Bütçesi yeşilçam Kahve Bahçesi  franchise kuruluş Aşamasında “Özel Dekorasyon” Uygulamasının Kurulum Ve Dönüşüm Hizmetlerini Gerçekleştirmektedir. Bu Bağlamda Franchise Yatırım Bütçesi Yaklaşık 2.500 tl M² Olarak Belirlemiştir.

Yeşilçam Kahve Bahçesi Bayilik Açıklaması

Yeşilçam Kahve Bahçesi Bayilik Hakkında Açıklaması 

Yeşilçam Kahve Bahçesi, başarıyı hedefleyen franchise adayları arasından yatırım için gerekli finansal olanaklara sahip kişi ve kuruluşlarla çalışmayı tercih etmektedir. Yeterli görülen franchise adayları Yeşilçam Kahve Bahçesi ‘nin önerdiği veya adaylar tarafından önerilen ve Yeşilçam Kahve Bahçesi tarafından onaylanan mekanlarda, yapılan sözleşme kapsamında Yeşilçam Kahve Bahçesi markasını açarlar.

Uygun görülen mekanda tüm dekorasyon Yeşilçam Kahve Bahçesi’nin yetkili ekibi tarafından projelendirilir. Tüm dekorasyon aşamaları markanın konsepti doğrultusunda Yeşilçam Kahve Bahçesi’nin yetkili ekibinin destekleriyle ilerler. Personel ve işletmeci adayı eğitim programından geçerek işletmeye hazır

 Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: 

■ Verilen destekler: Marka, operasyon, kalite kontrol, marka tanıtımı ve gelişim desteği gibi pek çok konuda yatırımcılara destek veriyor. 

 

Yeşilçam Kahve Bahçesi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR