Yeşil Adam’da Dükkan Kirası Ödeyen Bayilik Sistemi

Son Güncellenme: Sat Apr 2024 12:43

1987 yılında kurulan sağlık dostu bu marka, Türkiye’de faaliyet gösteriyor ve parfüm başta olmak üzere sağlık ve kozmetik ürünleri ile ilgili Türkiye geneline bayilik veriyor. 

Yeşil Adam’da Dükkan Kirası Ödeyen Bayilik Sistemi
Enes Öksüz admin

Kozmetik ve güzellik sektörü dendiği zaman akla ilk geren ürünler parfümler olmaktadır. Her yaştan kişi, kadın ya da erkek fark etmez güzel kokmayı, bakımlı olmayı isterler. 

Ancak insanların talepleri bu yönde seyrettikçe, piyasa da güvenilir olmayan ve maalesef sağlığı tehdit eden birçok parfüm satan işletme belirmeye başlamıştır. 

Neyse ki sağlık bilincinin artmasıyla, parfüm kullanıcıları daha çok bilinçlenmeye ve kullandıkları ürünleri araştırmaya başladılar. 

Sonuç; 

Kaliteli parfüm satan işletmelerin yıldızının parlamasıydı.

Siz de parfüm firmalarının bayiliğini almak, küçük bir yatırımla yüksek kazançlar elde etmek istiyorsanız, Yeşil Adam Bitkisel Sağlık Ürünleri Firması ile ilgili hazırladığımız bu yazımızı mutlaka okumalısınız!

Yeşil Adam Bayilik

Yeşil Adam kozmetik ve güzellik sektöründe faaliyet gösteren; sağlıklı ürünler üreten bir markadır. 

Kişiye özel parfümler, doğal sabunlar, hastalıklara karşı bitkisel kapsüller üreten Yeşil Adam, insan sağlığına faydalı ürünleriyle dikkat çekiyor.

1987 yılında kurulan sağlık dostu bu marka, Türkiye’de faaliyet gösteriyor ve parfüm başta olmak üzere sağlık ve kozmetik ürünleri ile ilgili Türkiye geneline bayilik veriyor. 

Yeşil Adam Bayilik Şartları

Yeşil Adam firmasının doğal ve sağlıklı ürünlerini satmaya başlamanız için bayilik giriş ücreti alınmıyor.

Evet doğru duydunuz!

Ayrıca aylık dükkan kirasının beş katı kadar ürün alımı yapan bayilerinin de dükkan kiralarını ödüyor.

Yüksek kârı olan, düzenli bir gelir elde edebileceğiniz işletmeye kavuşmak için ekstra bir bedel ödemeniz gerekmiyor. 

Şartlar bununla da sınırlı değil;

Yeşil Adam satış ağını genişletip, girişimcilere fırsatlar sunarken eğitim desteği, yer seçimi, pazarlama, reklam ve personel desteği de sağlıyor. 

Gelirden pay verilmiyor, reklam katılım ücreti de yok…

Kısacası ürünlerine güvenen bir firma, satış ağını genişletecek bayilikler bularak genişlemeyi ve bayilileriyle karşılıklı kazanç sağlamayı hedefliyor. 

Yeşil Adam Ürünleri

Parfümler

Sağlık Bakanlığı onaylı, her zevke uygun parfüm üretimi yapan Yeşil Adam firmasından parfüm bayiliği alarak her yaştan kişiye hitap edebilir, küçük bütçeli yatırımlarla geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz. 

Bitkisel Sabunlar 

Tamamen doğal içerikli, rengarenk ve mis kokulu sabunları ile de dikkat çeken Yeşil adam, bitkisel sabun çeşitleri ile de bayilerine kazanç kapılarını aralıyor.

Kişisel Temizlik Ürünleri 

Geniş kapsamlı ürün kategorilerinden biri de kişisel temizlik ürünleri olan Yeşil Adam; kolonya, diyabet hastalarına özel şampuan, diş macunu gibi ürünleri tamamen doğal hale getiriyor.

Bitkisel Kapsüller 

Binlerce yıldır geleneksel tıp tedavilerinde kullanılan şifalı bitkileri kapsül hale getiren Yeşil Adam; Sarı Kantaron, Ginseng, Zerdeçal gibi bitkileri kullanıcılarıyla buluşturuyor. Bununla da sınırlı kalmayıp sigara ve alkolü bırakmak isteyenlere özel “sigara tiksindirici” üretimi de gerçekleştiriyor.

Bitkisel Yağlar

Bitkisel kapsüller gibi içerisinde insan sağlığına faydalı bitki özlerinin bulunduğu yağlar; Yeşil Adam firmasının sağlık için doğaya başvurduğu ürünler arasında yer alıyor. 

Çok az bir bütçeyle kendi işinizi yapmak,

Yüksek kâr marjları elde etmek ve aynı zamanda,

Hedef kitlenizin sağlığına hizmet etmek istiyorsanız,

İlgili firmanın ilanı kısmından Yeşil Adam ile bağlantıya geçebilir ve bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler