Yengeç Burger

Yengeç Burger Bayilik Açıklaması

Yengeç Burger Bayilik

Yengeç Burger Bayilik Hakkında : Yengeç Burger markası, yeme içme sektöründe 2011 yılından bu yana faaliyet gösteren,restoran-cafe hizmeti veren MATUR LTD.ŞTİ. tarafından geliştirilmiştir. MATUR GIDA LTD.ŞTİ. bünyesinde restoran danışmanlık birimi, restoran tedarik birimleri aktif olarak olarak restoran işletmelerine destek vermektedir. 

Yengeç Burger Bayilik ve Bayilik Şartları 

Ülkemizde yeme içme sektöründeki ihtiyaçları araştıran MATUR GIDA LTD.ŞTİ. güvenilir bir kurumun çatısı altında, milletimizin damak tadına uygun, tüm dünyada ve ülkemizde fenomen haline gelmiş özellikle gençlerimizin sevgilisi haline gelmiş Sünger Bob çizgi filminden küçük bir fikir ile başlayan serüvenimiz bugün bu noktaya ulaşmıştır.

 Yengeç Burger Bayilik ve Bayilik Şartları Yengeç Burger Bursa’dan başlayarak Türkiye’ye ve sonrasında Dünya’ya yayılma hedefini ortaya koydu. 

Yengeç Burger ile çıktığımız bu yolda ilk yurt dışı şubelerimizi Almanya, Çin ve Çin’nin Uygur bölgesinde şube açılış çalışmalarımız devam etmektedir. Çok yakında ülkemizden çıkacak olan bir dünya markasının temellerini atmış olmanın mutluluk ve gururunu yaşıyoruz... 

Yengeç Burger zincirleri olarak çalışma ilkelerimiz gereği, yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil uygun fiyat, kaliteli ürün ilkesi ve hizmet kalitesiyle müşterilerinin beğenisini kazanmak ve koşulsuz müşteri memnuniyetini yaşatmaktır… 

Firma ismi: YENGEÇ BURGER 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 18 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Bölge Koruması

Yengeç Burger Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Anahtar teslim konsepte uygun Fast food mağazaları minumum 20 m2 ile 300 m2 arasında değişkenlik gösterebilir. Özellikle Üniversiteye yakın ve gençlerin yoğun olduğu bölgelerde tercihimizdir. Ayrıca Fast - food konseptine uygun Cafe paketimizde mevcuttur. Yatırım maliyetleri minumum 30.000 tl - 200.000 tl arasında değişkenlik arz etmektedir.

1. EĞİTİM

2. ÜRÜN DESTEĞİ

3. ÜCRETSİZ REKLAM

4. KATALOG BRÖŞÜR VS. DESTEĞİ

 

Yengeç Burger Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR