1. Bayilik Veren Firmalar
 2. Sağlık Sektörü
 3. Yaşam Bankası

Yaşam Bankası

Alzheimer hastalıkları, diyabet, kalp ve karaciğer bozuklukları, kas distrofisi, Parkinson hastalığı, omurilik yaralanmaları ve felç gibi hastalıklarda uygulanabilecek gelecekteki hastalıklar için tedavi taşıyor.

Sağlık Sektörü

5000 ₺

Hakkımızda

Çalışmalarımızın başlıca odak noktası kordon kanı ve kordon dokusu kök hücrelerini toplamak ve depolamaktır. Bu hücreler daha sonra acil durumlarda çocuklarınızın tedavisi veya genetik uyumlu diğer aile üyelerinin tedavisinde kullanılabilir. Bilgi birikimimiz, kök hücre depolamasındaki yenilikçi teknolojimiz, pratik deneyimlerimiz ve onbinlerce donmuş kök hücre birimleri ile ciddi hastalık durumlarında ailelere güven vermemize olanak sağlamaktadır.

Önceliklerimiz:

 • Verdiğimiz hizmet Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlıdır.
 • Kordon Kanı Bankacılığı mevzuatına uygun olarak GMP kalite standartlarında hizmet vermekteyiz. – 2005 yılında yayınlanmış olan Kordon Kanı Bankacılığı Yönetmeliği tarafından standartlar belirlenmiştir.
 • Kordon Kanı Bankacılığında dünya kalite standartlarını izlemekteyiz. – AABB (Amerikan Kan Bankacılığı Derneği) tarafından verilen üyelik ile kalite standartlarımız kanıtlanmıştır.
 • Kordon kanı kullanımı alnında klinik deneyime sahibiz.
 • Özellikle kordon kanı bankacılığına odaklıyız – FamiCord Group bünyesinde, aile adına saklanan 140.000’den fazla kordon kanı ve 3.000’den fazla da bağış amaçlı kordon kanı saklanmaktadır.

Müşterilerimize, hizmet sağlarken her aşamada memnuniyet garantisi vermekteyiz. Kan toplama ve depolama için sözleşme imzalanmasından, hücrelerin kullanımına kadar tüm uzmanlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz.

Avantajlarımız

Kordon Kanı ve dokusunu saklama kararı kadar nerede saklanacağı da verilmesi gereken kritik bir karardır. Ortak hareket edilecek kurumun, kuruluş itibariyle köklü ve yeterli tecrübeye sahip, deneyimli ekibi ve paylaşımlarıyla doğru bilgiyi sunabilen, ulusal olarak belirlenmiş gereklilikleri yerine getiren, uluslararası etkinlikte olan ve dünya standartlarda hizmet kalitesi sunan, güvenilir bir yapıda olması beklenmelidir.

Kordon Kanı Bankasının güvenilirliği teknolojik altyapısı, yetkin personeli, tabi olduğu yurtiçi ve yurt dışı sertifikasyonlar, saklama işlemindeki tecrübesi, saklanan kök hücrenin gerektiğinde kullanıma hazır hale getirilmesi konusundaki bilgi ve deneyimi, ilgili medikal camiadaki saygınlığı ve mevcut müşteri memnuniyeti ile belirlenmektedir. Yaşam Bankası olarak tüm bu kriteri karşılamak suretiyle sağladığımız hizmet en büyük gurur kaynağımızdır.

Dünden Bugüne Yaşam Bankası

GÜNÜMÜZDEN GEÇMİŞE YAŞAM BANKASI

 

 • Ekim 2015: Ailelerimize kordon dokusundan mezenkimal kök hücre saklama hizmeti sunulmaya başlandı.
 • Aralık 2014:Yaşam Bankası’nda saklanan kordon kanı ile Gazi Üniversitesi Hastanesi’nde 8 yaşındaki Lösemi (ALL) hastasına beşinci kordon kanı nakli gerçekleştirildi.
 • Eylül 2013: Yaşam Bankası Avrupa’nın en büyük kordon kanı bankalarından biri olan FAMICORD GROUP bünyesine katılmıştır.
 • Haziran 2013:Yaşam Bankası’nda saklanan kordon kanı ile Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde 8 yaşındaki Talasemi majör hastasına dördüncü kordon kanı nakli gerçekleştirildi.
 • Ekim 2012: Yaşam Bankası’nda saklanan kordon kanı ile Gazi Üniversitesi Hastanesi’nde 4,5 yaşındaki Lösemi (ALL) hastasına üçüncü kordon kanı nakli gerçekleştirildi.
 • Ağustos 2012: Yaşam Bankası’nda saklanan kordon kanı ile Samsun Medical Park Hastanesi’nde 6 yaşındaki Talasemi majör hastasına ilk kordon kanı nakli gerçekleştirildi.
 • Ağustos 2012: Yaşam Bankası’nda saklanan kordon kanı ile Antalya Medical Park Hastanesi’nde 3,5 yaşındaki Lösemi (ALL) hastasına ikinci kordon kanı nakli gerçekleştirildi.
 • Haziran 2010: Limited Şirket olarak kurulan Yaşam Bankası Anonim Şirket olmuştur.
 • Şubat 2002: Yaşam Bankası Türkiye’deki ilk aile kordon kanı bankası olarak kuruldu.

Hizmetlerimiz

 • Kordon Kanından Hematopoetik Kök Hücre Ayrıştırılması ve Saklanması
 • Kordon Kanından Hematopoetik Kök Hücre Ayrıştırılması + Kordon Dokusundan Mezenkimal Kök Hücre Elde Edilmesi ve her iki içeriğin saklanması
 • Kordon Kanından Hematopoetik Kök Hücre Ayrıştırılması  + Kordon Dokusu Saklanması ve her iki içeriğin saklanması
 1. Mama
 2. Gıda Takviyeleri
 3. Otc Ürünler

Yaşam Bankası Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Yaşam Bankası Şartlar & Koşullar

 • Franchisenin yöneticiliğini bire bir kendisinin yapması

Yaşam Bankası Fotoğraflar

Sağlık Sektörü Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör