Wwen Küresel Eğitim Ağı

WWEN Küresel Eğitim Ağı Bayilik Açıklaması

WWEN Küresel Eğitim Ağı Bayilik

WWEN Küresel Eğitim Ağı Bayilik Hakkında : WWEN Küresel Eğitim Ağı BayilikVeriyor! Eğitim danışmanlığı alanında yatırım yapmak isteyenler için Türkiye genelinde bayilikler verilecektir. Türkiye genelinde “Franchise” sistemi ile büyümek ve yaygınlaşmak istiyoruz. WWEN Küresel Eğitim Ağı parçası olmak isteyenler ve ilgilenenlerin info@wwen-cyprus.com adresinden bize ulaşabilirler. Kendi işini kurmak isteyenler, veya aktif olarak eğitim danışmanlığı yapıyor olanlar ve ülke ağını genişletmek isteyenler için de iyi bir fırsat!  

WWEN Küresel Eğitim Ağı Bayilik ve Bayilik Şartları Hızlı büyüyen ve her konuda öğrencinin karşılaşacağı sorunlara çözüm bulabilecek başarı ve kapasiteye sahip olmanın verdiği performans ile öğrenci ve velilerin daima güvenlerine ve inançlarına layık olmak üzerine kendisine hedef belirlemiş olan WWEN Küresel Eğitim Ağı geldiği noktada sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde eğitim almak isteyen öğrencilerin yanlarında bulunur. Amacımız öğrencilerimizin yurtdışı eğitim macerasında her adımlarında yanında olmak, gerekli olan bütün evrak trafiğini öğrenci adına yürütmek ve eğitimlerini sorunsuz bir şekilde tamamlamalarını sağlamaktır. Ana ofisimiz Kuzey Kıbrıs’ta bulunmaktadır. WWEN Küresel Eğitim AĞI hem yurtdışı hem de yurtiçi eğitim alanında danışmanlık, yerleştirme (başvuru/kayıt), vize işlemleri, konaklama, uçak rezervasyonu, seyahat ve sağlık sigortası, hava alanı karşılama gibi hizmetlerin tümü öğrencilerimiz ücretsiz olarak verilmektedir. 

FİRMA İSMİ: WWEN Küresel Eğitim AĞı 

BAYİLİK KATEGORİSİ:Eğitim Danışmanlığı ve Yurt Dışı Eğitim 

KURULUŞ YILI: 2013 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI:1

WWEN Küresel Eğitim Ağı Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Bayilik Şartlarımız 1. Girişimcilik ruhuna ve başarma hırsına sahip olmak, 2. Üniversite mezunu olmak ve iyi derecede ingilizce bilmek, 3. Eğitim Sektörü ve Eğitim danışmanlığında tecrübeli ve yetenekli olmak, 4. Yurtdışı seyahat ve/veya eğitim tecrübesine sahip olmak 5. Bulunduğunuz ilin ya da ilçenin işlek bir caddesinde ofis imkanınız ya da hazır ofisinizde bölüm ayırabilme imkanınız var ise, 6. Ofis ekipmanlarına sahipseniz (yazıcı, tarayıcı, fotokopi, sabit telefon, bilgisayar, internet), 7. Yerel Reklam isteğe bağlı (optional) olup masrafları yerel bayilikler tarafından sağlanır.

WWEN Küresel Eğitim Ağı Bayilik Avantajları!

- Yatırımcılarına yüksek kazanç ve başarılı bir eğitim modeli ile saygın bir iş sahibi olma fırsatını sunar - Bir markayla bütünleştirerek daha başarılı olmak ve çok kazanmak isteyen yatırımcılara çok özel koşullar sunar - şubelerinin tümünü ailenin bir parçası olarak kabul eder ve her bir şubesinin kurumsal yapısının muhafaza edilmesinde genel merkez şubesi kadar hassasiyet gösterir - Birçok uluslararası marka ile işbirliği halindedir - Düşük ilk yatırım maliyeti - Bölgesel özelliklere göre yerel tanıtım stratejilerini tespit eder ve uygulanmasında size yardımcı olur. - Yurtdışı eğitim programları sayesinde fark yaratma fırsatı - İnternet sayfamızda yer alabilme ve gelen ön başvuruların yönlendirilmesi - Eğitim fuarlarında temsil edilme - Yurtdışı eğitim gezilerine katılma fırsatı - Broşür ve tanıtım için materyal desteği - Hazır Data ve Yönetim programı

WWEN Küresel Eğitim Ağı Bayilik Destekleri

WWEN franchising sistemi sürekli verilen destekler nedeniyle, çok hızlı bir sürede yatırımınızı geri döndürür! BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, REKLAM DESTEĞİ

 

WWEN Küresel Eğitim Ağı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR