Winco

Gayrimenkul Sektöründeki Sorunları Ortadan Kaldırmayı Ve Sektörü Çok Daha Iyi Noktalara Taşımayı Hedefleyen World Investment Company (Winco) Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Winco Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Winco Bayilik Şartları

İşlek Bölgelerde Minimum 70 Metrekare Dükkan Bulunması
Ticari Sicilin Temiz Olması
Müşteri Memnuniyeti Ve Kalite Odaklı Olmak
Gerekli Yatırım Sermayesine Sahip Olunması
Portföy Geliştirebilecek Nitelikte Olunması

Winco Bayilik Açıklaması

Winco Bayilik Hakkında

Winco gayrimenkul sektörü bünyesindeki faaliyetlerinde başladığından beri sektörü saygın, güvenilir ve daha cazip bir hale getirmeyi hedeflemektedir.Winco, gayrimenkul sektöründe bayilik veren firmalar arasında uluslararası standartlarda verdiği hizmet ve kurumsal yapısı ile dikkat çeken markaların başında gelmektedir. Dünyada ilk kez gayrimenkul ile network marketing yapan marka olarak bilinen Winco vizyonu ve profesyonel kadrosu ile gayrimenkul sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

Winco Bayilik Şartları

Winco (WORLD INVESTMENT COMPANY) bayilik alan girişimcilerden ofislerinin ana arter ya da işlek caddeler üzerinde konumlandırılmasını ve en az 70 metrekare büyüklüğünde olmasını talep etmektedir. Ulaşımı kolay olan ve otoparkı bulunan lokasyonlara öncelik verilmekte olup tercihen giriş, giriş üzeri ya da birinci katta yer alan mekanlar tercih edilmektedir. Winco bayilik alan girişimcilerin işletmelerinin hafta sonu çalışma izni olan bir binada yer almasını istemektedir. Standart ofis donanımına sahip olması ve tabela asılabilir bir binada konumlandırılması gerekli koşullar arasında bulunmaktadır.

Açılan işletmelerde ofis yöneticisinin, yönetici asistanının ve müşteri temsilcisi odalarının bulunması gerekmektedir. Ayrıca her ofiste bir toplantı odası bulunması da istenilen kriterler arasında yer almaktadır. Ofislerde kullanılacak olan mobilyaların markanın kurumsal ofis donanımı standartları ile uygunluk göstermesi beklenilmektedir. Ofislerin dış cephesine markanın kurumsal kimlik kurallarına uygun olarak ışıklı tabela asılması zorunluluğu bulunmaktadır. Duvarlarda ve camlarda WINCO logolarının ve flamalarının asılması gerekmektedir.

Winco bayilik alan girişimcilerinin bulunduğu bölgede bir başka markanın bayiliğini almış ya da kendine ait bir gayrimenkul ofisi bulunan kişiler olmasına öncelik vermektedir.Yapılan başvurular değerlendirildikten sonra en uygun görülen adaylara markanın franchising sistemine katılma hakkı tanınmaktadır. Seçilen adaylar markanın verdiği kurumsal eğitim sürecini tamamladıktan sonra Winco markasını temsil etmeye başlayabilmektedirler.

Winco bayilik almak isteyen girişimcilerin sahip olması gereken net yatırım sermayesi ile ilgili bilgiler markanın yetkililerinden alınabilmektedir.

Winco Bayilik Avantajları

Winco bayilik alan girişimciler marka ofislerinin hazır portföylerini ortak olarak kullanabilmektedirler. Karşılıklı gerçekleştirilen paslaşmalar Genel Müdürlüğe de rapor edilmektedir.  

Winco resmi internet sitesi üzerinden web sitesini kullanıma sunmuş olup, marka web sitesinin arka planında ofislerin ve bölge temsilciliklerinin kullanımına açık dinamik bir yapı yer almaktadır. Winco bayilik alan girişimcilere ücretsiz olarak verilen şifre sayesinde ofisler portföylerinde yer alan gayrimenkulleri markanın network sitesine kayıt ederek dünya çapında pazarlama ve reklam olanağından yararlanabilmektedirler. Winco bayilik alan girişimciler sorumlu oldukları bölgenin dışında da çalışabildiklerinden kendi portföylerinin oluşturulması aşamasında herhangi bir bölge kısıtlaması ile karşılaşmamaktadırlar. 

Winco genel merkezinde yer alan Özel Proje Koordinatörlerinin gerçekleştirdiği proje anlaşmaları tüm ofisler ve bölge temsilcileri ile paylaşılarak onların satışına sunulmaktadır. Winco tarafından gerçekleştirilen reklam ve sponsorluk çalışmaları bayilik alan girişimcilerin ofislerindeki iş potansiyelini ve karlılıklarını da artırmaktadır.

Winco Bayilik Destekleri

Winco bayilik alan girişimcilerine gerekli tüm alanlarda eğitim desteği sağlamaktadır. Eğitimler hem markanın Genel Müdürlüğü’nde hem de sahada çeşitli aktiviteler ile desteklenerek gerçekleştirilmektedir. Winco bayilik alan girişimcilerin ofislerinde görev alacak olan gayrimenkul danışmanlarının ve diğer personelin seçiminde insan kaynakları desteği sağlanmaktadır.

Winco bayilik alan girişimciler karşılaştıkları mali ve hukuki problemler esnasında markanın merkezinden profesyonel hukuki destek alabilmektedirler. 

Winco Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR