1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Cafe
  3. Waffle Works

Waffle Works

Waffle Works olarak, 2017 yılından beri Belçika’nın benzersiz waffle lezzetini tüm dünyaya, en taze ürünler, özel tarifler ve kusursuz hizmet anlayışıyla sunuyoruz.

Cafe

Günün hangi saatinde olursa olsun herkesin kendini gülümsetecek, enerjisini yeniden keşfetmesini sağlayacak ve yaşamdan daha çok keyif almasına vesile olacak bir tada ihtiyacı vardır.  Biz de Waffle Works olarak 2017 yılında Belçika'nın orijinal waffle lezzetini Türkiye ve dünya ile buluşturmaya bu ihtiyaçtan yola çıkarak karar verdik. 

İlk şubemizi açtığımız tarihten bu yana, bu hedefi unutmadan, kullandığımız özel tariflerimiz, tamamı kendi depolarımızdan yola çıkıp her gün taze olarak ulaştırılan malzemelerimiz ve gerçek Belçika çikolatasının eşsiz lezzetini bir araya getirdiğimiz wafflelarımızla müşterilerimizin yüzündeki gülümsemeye ve damaklarındaki benzersiz tada ortak olmaya devam ettik. 

Ayrıca ürün skalamızı genişleterek, yalnızca özel tarifli wafflelarımızla değil, farklı kumpir çeşitlerimiz, sıcak ve soğuk içeceklerimizle de müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermeye, beklentilerini yükselterek onlara daha iyi bir hizmet sunmaya başladık.

Bugün waffle denildiğinde akla gelen orijinal tadımızla, %100 müşteri memnuniyetimizle, özenle hazırlanmış mimari çözümlerimiz, eğitim ve Ar-Ge departmanımızla Türkiye genelindeki 24 şubemizde hizmet vermeye devam ediyoruz.

İş modeli olarak, ilk adımdan şubenin aktif olarak çalışmaya devam ettiği süreç boyunca yanında olduğumuz yatırımcılarımıza da karlı bir ortaklık ve kalitesi tartışılmaz bir marka adı sunuyoruz. Başuvuru sürecinden mimari uygulamaya, eğitim ve personel seçiminden inovatif ve teknolojik çözümlere kadar her süreçte yılların verdiği deneyimi yatırımcılarımızla paylaşıyoruz. 

Biz, benimsediğimiz tüm değerlerimiz ve kalitemizi her gün yükselttiğimiz, zamana ayak uydurmak yerine trend yarattığımız markamız ile zamanın önüne geçerek büyümeye devam ediyoruz. Ve siz değerli yatırımcılarımızı da bu hikayeye ortak olmaya, bizimle birlikte ilerlemeye ve kazanmaya davet ediyoruz.

 

  1. Konsept Cafeler
  2. Kahve Dükkanları
  3. Cafe & Restoran

Waffle Works Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Waffle Works Şartlar & Koşullar

Cafe Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör