Waffle Works

Waffle Works Olarak, 2017 Yılından Beri Belçika’nın Benzersiz Waffle Lezzetini Tüm Dünyaya, En Taze Ürünler, Özel Tarifler Ve Kusursuz Hizmet Anlayışıyla Sunuyoruz.

Waffle Works Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Waffle Works Bayilik Şartları

İş Ortağımız Waffle Works şubesine Gereken özveri Ve Emeği Harcamalıdır.
Zincirimize Dahil Olacak Girişimci Waffle Works Standart Ve Kalitesinde Servis Ve Hizmet üretmelidir.
Franchisor Tarafından Uygulanacak Olan Kampanya Ve/veya çalışmalara Uyulmalıdır.
Girişimci Gerekli Yatırım Gücüne Sahip Olmalı Ve Yaptığı Yatırımı Kısa Sürede Kara Dönüştürmeye İstekli Olmalıdır.
Günümüz Ticaret Koşullarında Tecrübeli Ve Bilgili Olmalıdır.

Waffle Works Bayilik Açıklaması

Günün hangi saatinde olursa olsun herkesin kendini gülümsetecek, enerjisini yeniden keşfetmesini sağlayacak ve yaşamdan daha çok keyif almasına vesile olacak bir tada ihtiyacı vardır.  Biz de Waffle Works olarak 2017 yılında Belçika'nın orijinal waffle lezzetini Türkiye ve dünya ile buluşturmaya bu ihtiyaçtan yola çıkarak karar verdik. 

İlk şubemizi açtığımız tarihten bu yana, bu hedefi unutmadan, kullandığımız özel tariflerimiz, tamamı kendi depolarımızdan yola çıkıp her gün taze olarak ulaştırılan malzemelerimiz ve gerçek Belçika çikolatasının eşsiz lezzetini bir araya getirdiğimiz wafflelarımızla müşterilerimizin yüzündeki gülümsemeye ve damaklarındaki benzersiz tada ortak olmaya devam ettik. 

Ayrıca ürün skalamızı genişleterek, yalnızca özel tarifli wafflelarımızla değil, farklı kumpir çeşitlerimiz, sıcak ve soğuk içeceklerimizle de müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermeye, beklentilerini yükselterek onlara daha iyi bir hizmet sunmaya başladık.

Bugün waffle denildiğinde akla gelen orijinal tadımızla, %100 müşteri memnuniyetimizle, özenle hazırlanmış mimari çözümlerimiz, eğitim ve Ar-Ge departmanımızla Türkiye genelindeki 24 şubemizde hizmet vermeye devam ediyoruz.

İş modeli olarak, ilk adımdan şubenin aktif olarak çalışmaya devam ettiği süreç boyunca yanında olduğumuz yatırımcılarımıza da karlı bir ortaklık ve kalitesi tartışılmaz bir marka adı sunuyoruz. Başuvuru sürecinden mimari uygulamaya, eğitim ve personel seçiminden inovatif ve teknolojik çözümlere kadar her süreçte yılların verdiği deneyimi yatırımcılarımızla paylaşıyoruz. 

Biz, benimsediğimiz tüm değerlerimiz ve kalitemizi her gün yükselttiğimiz, zamana ayak uydurmak yerine trend yarattığımız markamız ile zamanın önüne geçerek büyümeye devam ediyoruz. Ve siz değerli yatırımcılarımızı da bu hikayeye ortak olmaya, bizimle birlikte ilerlemeye ve kazanmaya davet ediyoruz.

 

Waffle Works Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç