Ve Ala Mangal

Ve Ala Mangal Bayilik Açıklaması

Ve Ala Mangal Bayilik

4 mevsim mangal keyfi yaşayabileceğiniz “Ve Ala Mangal” hizmetinizde… Keyifli, nezih ve şık bir ortamda; enfes bir menü ile etin en lezzetli halini tadabileceğiniz Ve Ala, mangal zevkinden vazgeçemeyenler için yepyeni bir mekan, yepyeni bir konsept. Eşsiz lezzetleri ile hizmete giren Ve Ala Mangal, sadece damak zevkinize değil, ruhunuza da hitap etmeye hazır. 

 Ve Ala Mangal Bayilik ve Bayilik Şartları Kusursuz hizmet anlayışına paralel olarak kendinizi rahat ve güvende hissedeceğiniz Ve Ala Mangal, ızgara salonu ve kasap konseptini, modernize bir ortamda sunuyor. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda, her detayı ayrı düşünülerek tasarlanan Ve Ala Mangal, güler yüzlü ve profesyonel personeli ile sizlere kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyor. Anadolu’nun zengin florasında beslenen ve Ve Ala Mangal’ın alanında uzman personeli tarafından özenle seçilen yöre hayvanları, yılların deneyimli elleri ile hijyenik ortamda işlenerek sizlerin beğenisine sunuluyor. 

Ve Ala Mangal Bayilik Izgara köfte, kaşarlı ve acılı köfte, dana külbastı, kuzu pirzola, tavuk şiş, tavuk kanat ve daha pek çok lezzeti bir arada sunan zengin bir menüye sahip Ve Ala Mangal, Ankara ODTÜ ve İstanbul Metrocity AVM’de hizmet veriyor. Franchising sistemi ile şubeleşmeye devam eden Ve Ala Mangal, 30’dan fazla şubesi bulunan Sasi Gıda’nın geçmişten gelen tecrübesi ile büyüme yolunda emin adımlarla ilerliyor. Ve Ala Mangal, dostlarınızla paylaşacağınız lezzetlerin, edeceğiniz sohbetlerin yeni adresi.

Ürün Hizmet Kapsamı : Gıda - Mangal - Restoran 

Bayilik Veren Firma : Ve Ala Mangal

Firmanın Kuruluş Yılı : 2012 

Bayilik Vermeye Başladığı Yıl : 2012 

Bayilik Sayısı : 1Bayilik Giriş Bedeli : - Gerekli Ortalama Sermaye : 350.000 Bin TL

Ve Ala Mangal Bayilik Şartları

Bayilik adaylarında aranan şartlar; işletme ve yönetici vasıflarına sahip, insan ilişkileri yüksek, işin başında durabilecek ve yeterli finansman güce sahip olması. İşyerinde aranan şartlar; yaya ve araç trafiği yoğun ana cadde üzerinde minimum 150 m2, ön cephe 6 m ve baca izinli. AVM için minimum 70 m2, ön cephe 6 m.

Ve Ala Mangal Bayilik Destekleri

Eğitim, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Proje, Mal Temini, Pazarlama, Personel Temini

 

Ve Ala Mangal Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR