Ups Bayilik

Ups Bayilik ve Bayilik ŞartlarıUPS Hakkında : Görevimiz; dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır. Hedef alanımız, yalnızca bulunduğumuz şehir veya ülke değil tüm dünyadır. Global ticaret hayatında entegre bilgi teknolojimizin getirdiği olanaklarla ulaştırma sektöründe lider olma hedefimizin gerçekleşmekte olduğunu görüyoruz.

Ups Vizyonumuz; UPS, tasarımını yaptığı yeni operasyonel yöntemler sayesinde, kaliteli ve yenilikçi servisleri ile, birinci sınıf bir dünya şirketi olmayı hedeflemektedir. 21 nci Yüzyıl'ın evrensel ticaret hayatında bir numara olabilmek için, tüm müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler, hizmetler ve pazar stratejileri sunmaya devam etmektedir. Çalışanlarımıza, ortaklarımıza,müşterilerimize davranışlarımızda; karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük temel ilkelerimizdir. Müşterilerimizin herbiri bizim için ayrı ayrı değerlidir. Taşınacak gönderi bizim için en önemlidir. Her gönderiyi en iyi ve sadece biz taşırız düşüncesiyle haraket ederiz. Ticaretin KapılarınıYeni Acentelerimize Açıyoruz. Sizde 105 yıllık küresel deneyimiyle günde milyonlarca paket teslimatı yapan, çağın ilerisinde teknolojik alt yapıya sahip karlı bir geleceğe adım atın.

Ups Genel Bayilik Şartları Ulaştırma Bakanlığından G3 yetki belgesi almak. Kurum kimliğine uygun işyeri ve araç donanımına sahip olmak

Faaliyet sahasında göre farklılık gösterebilen Ups bayilik şartları Sermaye : 50,000 TL - 100,000 TL

Teminat Mektubu : 10,000 TL - 50,000 TL Daha ayrıntılı bilgi değerlendirme sonrası yapılacak karşılıklı görüşmeler esnasında verilecektir.
 

İlgili firmanın BayilikListesinde bir ilanı bulunmamaktadır. Bu sektörde bayilik veren firmalar için tıklayın.