1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Hizmet Sektörü
  3. AVANTAJKART

AVANTAJKART

Tüketicilerimize yönelik bir sadakat kart sistemi geliştiren markamız bayileri sayesinde geniş kitlelere hizmet veriyor.

Hizmet Sektörü

Avantaj Kart Bayilik

Avantaj Kart olarak oluşturduğumuz sadakat kart sistemi ile tüketicilerimize marketten yemeğe, giyimden akaryakıta, kuru temizlemeden bijuteriye kadar pek çok farklı sektörde yaptıkları alışverişlerinden Parapuan kazandırıyoruz. Kartımıza sahip olan müşterilerimiz % 3 - % 50 oranında Parapuan kazanabiliyor ve kazandıkları Parapuan’larını üye işyerlerimizde, kartlarını yanlarında taşımalarına gerek kalmadan kullanabiliyorlar. Avantaj Kart sahiplerinin markamıza üye olduklarını söylemeleri ve markamız sistemlerinde kayıtlı olan cep telefonu numaralarını paylaşmaları yeterli oluyor. Böylece birikmiş Parapuan’larını bedava alışverişlerinde kullanabiliyorlar, üye işyerlerimizde yaptıkları yeni alışverişlerden de Parapuan kazanabiliyorlar. 

Avantaj Kart Bayilik Şartları

Avantaj Kart bayilik almak isteyen girişimcilerimizin karşılaması gereken yatırım maliyeti hakkında bilgi edinebilmek için markamız yetkilileri ile iletişime geçmelerini öneriyoruz. Bayilik alacak girişimcilerimizin bölgelerine hakim, etik değerlere önem veren, pazarlama ve ikna yeteneği yüksek kişiler olmasına dikkat ediyoruz. 

Avantaj Kart bayilik alan girişimcilerimiz franchise aldıkları bölge dahilinde firma üyeliklerini gerçekleştirebiliyor, gerek tek şubeli gerek çok şubeli firmalara özel kendin Avantaj Kart sistemlerini oluşturmaları için gereken tanıtımları yapabiliyor ve satışını sağlayarak para kazanabiliyorlar. 

Avantaj Kart bayilik alan girişimcilerimizin yaptıkları satışlara yönelik iki farklı kazanç sistemi uyguluyoruz:

  1. Avantaj Kart bayilik alan girişimcilerimiz çok şubeli ya da tek şubeli olup yalnızca kendi firmaları için Avantaj Kart sistemini kurmak isteyen firmalara satış yaparak kazanç elde edebiliyorlar.
  2. Bölgelerinde bulunan ve tüm sektörlerde faaliyet gösteren firmaları (akaryakıt, sağlık, market, giyim, kuru temizleme vb.) markamız sistemine dahil edebiliyor, verilen tanıtım ürünlerinden ve üyeliklerinden kazanç sağlayabiliyorlar. Ya da hem tanıtım ürünleri hem de sisteme dahil olacak firmaların gerçekleştirecekleri satışlar üzerinden komisyona ortak olup sürekli ve ciddi miktarlarda kazanç elde edebiliyorlar.

Avantaj Kart Bayilik Avantajları

Avantaj Kart bayilik alan girişimcilerimize Avantaj Kart sistemini ülkemizin tüm illerine ve ilçelerine yaygınlaştırabiliyor, çok düşük maliyetler karşılığında bölgelerinde, illerinde ya da ilçelerinde altyapısı hazır bulunan sistemimiz sayesinde kazancı yüksek bir işe sahip olabiliyorlar. Avantaj Kart olarak geliştirilen özel yazılımımız ile bayilik alan girişimcilerimizin üyelik kaydını, firma kampanyalarına ilişkin tasarımların oluşturulmasını, sistemin otokontrolünün sağlanmasını, işleyiş konusunda girişimcilerimizin zaman ve emek harcamasına gerek kalmayacak şekilde ekiplerimizce gerçekleştiriyoruz. Avantaj Kart bayilik alan girişimcilerimiz ise yalnızca pazarlama faaliyetlerine zaman ayırıyor, firma üyeliklerini gerçekleştiriyor ve satışlarıyla karlarını kendilerine özel panellerinden kontrol edebiliyorlar. Bayilerimize matbu evrakları ve tanıtım materyallerini hazır sunuyor olmamız sonucunda bayilerimiz yalnızca firma üyelik sözleşme imzalarını alıyor ve detaylara vakit harcamadan kazanmaya başlayabiliyorlar. Bayilerimizin kazançları aylık olarak hesaplanıyor ve sistemden kolaylıkla ödemelerini alabiliyorlar. Reklam ve pazarlama konusundaki deneyimlerimizi bayilerimiz ile paylaşıyor, bayilerimizin satışlarını ve kazançlarını artırmaları için marka merkezi olarak yürüttüğümüz çeşitli faaliyetlerle kendilerini destekliyoruz.

Avantaj Kart Bayilik Destekleri

Avantaj Kart bayilik alan girişimcilerimize reklam desteği, eğitim desteği ve pazarlama desteğinin yanı sıra bölge koruması ve yer seçimi alanlarında da destek sağlıyoruz. 

Avantaj Kart bayilik alan girişimcilerimizin; firma üyeliklerini gerçekleştirirken ihtiyaç duydukları firma tanıtım broşürlerini, kartvizitleri, üyelik tanıtım broşürlerini, firma sözleşmelerini, tahsilat makbuzlarını ve buna benzer tüm dokümanları kendilerine hazır olarak sunuyoruz. bayilerimizin bölgelerindeki Avantaj Kart tanıtım ve reklam faaliyetlerini markamız merkezi aracılığı ile gerçekleştiriyoruz. 

  1. İndirim Kartları
  2. Çocuk Giyim & Aksesuar

AVANTAJKART Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

AVANTAJKART Şartlar & Koşullar

  • Marka değerleri ile uyumlu olmak
  • Girişimci bir ruha sahip olmak
  • Marka kriterlerini karşılayan bir işletme bulmak
  • Bayilik bütçesine sahip olmak

AVANTAJKART Fotoğraflar

Hizmet Sektörü Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör