Upaqua Ve Abl Spor

Upaqua ve ABL Spor Bayilik Açıklaması

Upaqua ve ABL Spor Bayilik

Upaqua ve ABL Spor Bayilik Hakkında : Merkezi İstanbul Ulus’ta bulunan ABL Spor, “Aqua Fitness” alanında ekipman lideri Fransız merkezli Dynamika firmasının sunduğu Spabike, Energybike, Aqua Jumper ve Aqua Jogger ürünlerinin Türkiye’deki tek yetkili distribütörüdür. Upaqua Bireysel Aqua Cycling merkezleri ile “Su içinde spor” konseptini Türkiye pazarına kazandırmıştır. 

Upaqua ve ABL Spor Bayilik ve Bayilik Şartları

Türkiye’de satışını üstlendiği markalar için satış sonrası teknik destek, garanti, kullanıcı eğitimi ve müşteri bilgilendirme hizmetleri de sunan ABL Spor, mevcut ürün gamıyla, Türkiye genelinde turizm işletmelerine, inşaat, müteahhitlik ve mimarlık firmalarına; sağlık, spor ve güzellik merkezlerine yönelik ürünler sunmaktadır.

Yurtdışındaki prestijli işletmelerden ABL Spor ürünleri kullanımına örnek olarak Royal Monceau Palace Hotel, Evian Thermal Spa, Club Med Gym, Clarins My Blend, Bike and Spa ve La Maison Popincourt Paris gösterilebilmektedir. Türkiye’de ise ABL Spor ürünleri 2014 Mayıs ayından itibaren yeni açılan Maxx Royal Kemer, Belek ve Rixos Tekirova’nın Aqua Fitness temalı spa merkezinde kullanılmaya başlamıştır.

FİRMA İSMİ: UPAQUA

BAYİLİK KATEGORİSİ: Spor/Sağlık

KURULUŞ YILI: 2013

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 0

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: UPAQUA FRANCHISE SİSTEMİ

*Avrupa'nın yeni spor trendi "Aqua Cycling" diğer adıyla „Hydro Spinning" Türkiye'de UPAQUA ile yepyeni bir konseptle buluşuyor.

*Günümüzde sağlık ve sporun içiçe geçtiği ve kolayca fit ve sağlıklı bir vücuda sahip olmanın yeni tanımı artık UPAQUA ile şekilleniyor. Avrupa'da su sporu ve spa'nın birleştirildiği 2000'nin üzerindeki Aqua Cyling merkezleri günümüz yoğun iş temposunda kişilere kısa seanslarla

sağlıklı bir hayat sürme olanağı sunmaya devam ediyor.

*Yeni spor trendi Aqua Cycling, ABL Spor aracılığı ile Türkiye’de farklı yatırım kanalları arayan franchise adaylarına sunuluyor.

*2014 yılında Ulus'ta açılan Upaqua - Aqua Cyling Merkezi ile beraber 2015 yılında 15 şubeye ulaşmayı planlayanUPAQUA, kazan kazan iş modeli ile büyümeyi hedefleyerek, 2015 yılında adaylığı kabul edilecek ilk 10 franchisee'den isim hakkı almayacak.

*Franchise sistemlerinin birbirine çok benzediği ve sektör içerisinde bu benzerliklerin çok fazla rekabet etme ortamı yaratması sebebiyle,UPAQUA, yatırımın küçüklüğü ve geri dönüş süresinin kısalığı ile yatırımcı adayların kısa sürede ilgisini çekmiş, İstanbul'da 3 lokasyon için ön protokollerini imzalamıştır. UPAQUA, minumum yatırım, maksimum geri dönüş ile diğer franchise sistemlerinden ayrılmaktadır.

*UPAQUA'yı diğer franchise yatırım kalemlerinden farklı kılan işletme özellikleri;

    **Avrupa'nın başarısı kanıtlanmış,büyümeye hızla devam eden, spa ve sporu birleştiren en yeni egzersiz konsepti,

    **Türkiye de bir ilk,

    **Aynı sektörler içerisinde sıkışıp kalmış franchise sistemi için yeni bir yatırım aracı ,

    **Hem indoor hem de outdoor lokasyonlarda uygulanabilir (spor klüpleri, iş merkezleri, cadde ve kapalı site uygulamaları gibi)

    **100.000.-EURO gibi düşük yatırım maliyeti,

    **80m2 den başlayan şubeler, kaliteli, etkin ve kolay yönetilebilir bir işletme olanağı,

    **Net %40 kârlılık ile 12 aylık kısa bir sürede yatırım geri dönüşü,

    **Müşterilerine sağlık, keyif ve farklılık sunması,

    **%100 müşteri memnuniyeti,

    **Yatırımcıya büyüme sınırı koymaması,

    **Kurulan merkezlerdeki SPABIKE'ların tamamının ödüllü olması ve Fransa'da üretilmesinin verdiği güven,

    **Kaliteli, hızlı, güvenli ve kolay bir kurulum süreci.

Upaqua ve ABL Spor BAYİLİK DESTEKLERİ

  1. EĞİTİM DESTEĞİ
  2. PAZARLAMA DESTEĞİ
  3. BÖLGE KORUMASI
  4. YER SEÇİMİ

 

Upaqua ve ABL Spor Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR