Unk Parfüm House

Unk Parfüm House En Kaliteli Ürünleri Tüketicilerine Ulaştırma Ilkesi Ile Hizmetlerine Ve Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Unk Parfüm House Bayilik Maliyeti

25.000 - 50.000 *
* Markadan bayilik almak için gereken yatırım bedelinin 30.000 TL’den başladığı bilinmektedir.

Unk Parfüm House Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Unk Parfüm House Bayilik Şartları

İşlek Caddelerde Kriterleri Karşılayan Mağaza Bulmak
Bayilik Yatırım Bütçesine Sahip Olmak
Müşteri Memnuniyetini önceliklendirmek
Marka Değerlerini Yansıtabilmek

Unk Parfüm House Bayilik Açıklaması

Unk Parfüm House Bayilik

UNK Parfüm House açık parfüm sektöründe yer alan markalardan biri olarak yüzlerce parfüm seçeneğinin yanı sıra ortam kokularını ve kişisel bakım ürünlerini de tüketicilerine sunmaktadır. Tüketicilerin alışkanlıklarını değiştirme hedefine ulaşmak, Türkiye ve dünya pazarında yer edinmek adına gerçekleştirdiği çalışmalar ile UNK Parfüm House açık parfüm sektöründe bayilik veren firmalararasında hızlı büyümesi ile dikkat çekmektedir. Ürün yelpazesini giderek genişleten markanın kaliteden ödün vermeyen anlayışı sayesinde kısa zamanda geniş ve sadık bir müşteri kitlesine hitap eder hale geldiği bilinmektedir.

UNK Parfüm House Bayilik Şartları

UNK Parfüm House bayilik alan girişimcilerin mağazalarını yaya ve taşıt trafiğinin yoğun olduğu lokasyonlarda konumlandırmaları markanın öncelikleri arasında yer almaktadır. Seçilen mağazanın alanının en az 20 metrekare olması gerekmektedir. UNK Parfüm House  bayilik alan girişimcilerinden isim hakkı bedeli talep etmemektedir. Türkiye geneli için bayilik başvuruları kabul eden UNK Parfüm House bayilik almak için gereken yatırım bedelinin 30.000 TL’den başladığı bilinmektedir. UNK Parfüm House farklı meslek dalları ile ilgilenen ancak ek gelir sağlamak isteyen girişimcilerine de stand bayiliği alternatifini sunmaktadır. Stand bayiliği alan girişimciler marka bedeli, tabela ve stand tasarımı için herhangi bir bedel ödememektedir.

UNK Parfüm House Bayilik Avantajları

UNK Parfüm House bayilik alan girişimciler hızlı bir büyüme gösteren pazarda UNK Parfüm House markasının deneyimi, sektördeki tecrübesi, bilgi birikimi ve sorunsuz tedarik alt yapısı sayesinde yatırımlarını çok kısa sürede geri kazanabilmektedirler. UNK Parfüm House bayilik alan girişimcilerinin memnuniyetini her zaman için ön planda tutmakta ve bayileri ile birlikte büyümeyi hedeflemektedir. UNK Parfüm House bayilik alan girişimciler hem kendi işlerinin sahibi olmakta hem de markanın deneyimi sayesinde karşılaşmaları olası olan riskleri minimize edebilmektedirler. UNK Parfüm House bayilikalan girişimciler markanın ürünlerinin hem kaliteli hem ekonomik olması nedeni ile açık parfüm sektörü içerisinde yer alan rakipleri karşısında büyük bir avantaja sahip bulunmaktadırlar. UNK Parfüm House her zaman için müşteri memnuniyetini ve sağlığa uygunluğu ön planda tutmakta olup çalışmalarını gerekli standartlara uygun olarak sürdürmektedir. UNK Parfüm House  düzenli olarak yürüttüğü reklam çalışmaları ve gerçekleştirdiği promosyonlar ile hem kendi hitap ettiği müşteri kitlesini genişletmeyi hem de buna bağlı olarak bayilik alan girişimcilerinin satış oranlarını artırmayı hedeflemektedir.

UNK Parfüm House Bayilik Destekleri

UNK Parfüm House bayilik alan girişimcilere marka tarafından ücretsiz eğitim desteği sağlanmaktadır Ayrıca UNK Parfüm House merkezinin gerçekleştirdiği televizyon, dergi, internet ve gazete reklamlarının tamamında bayilerin adres ve telefon bilgilerine yer verilerek marka tarafından bayilerine reklam desteği sağlanmakta ve bayilerin hem satış hem de karlılık oranlarının artırılması hedeflenmektedir. UNK Parfüm House bayilik alan girişimcileri ile yaptığı sözleşmeye dayanarak aynı cadde üzerinde bir başka UNK Parfüm House bayiliğine izin vermemekte ve bayilerine bölge koruması desteği sağlamaktadır. UNK Parfüm House bayilik alan girişimci bayilik sözleşmesinin ilk bir yılı içerisinde herhangi bir neden ile bayilikten geri çekilmek ister ise, marka açılmamış ürünleri % 25 iskonto ile geri almaktadır. 

Unk Parfüm House Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR