1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Eğitim
  3. Treelink- İnteraktif Mezuniyet Albümü!

Bu bayilik ilanı firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlgili sektördeki ilanlara göz atabilirsiniz.

Eğitim

Treelink- İnteraktif Mezuniyet Albümü!

"Treelink", öğrenciler için interaktif mezuniyet fotoğraf albümleri ve eğitim kurumlarında dijital mezuniyet ağacı oluşturulmasını sağlayan mobil uygulama işidir.

Eğitim

250.000 ₺

Treelink Türkiye temsilcilerini arıyor!

Mezuniyetinizden 10 yıl sonra okulunuza döndüğünüzde öğretmenlerin hepsinin farklı, müdürün çoktan değişmiş ve okul binasının her yerinin ise neredeyse tanınmaz halde olduğunu gözünüzün önüne getiriniz. Okul duvarlarında gördüğünüz bir ağaç şekli aslında sizin için tek tanıdık şey olabilir. Telefonunuzu çıkarıp bu ağaç şeklindeki yapraklara doğru tutarak QR kodunu okutup, sınıf arkadaşlarınızla birlikte geçirdiğiniz o güzel günlere ait bütün fotoğraf ve videoları izleme imkanına kavuştuğunuzda, okulunuz yeniden yerli yerine gelecektir. Okul anılarını yitirmiş bir çok insan için bu, rüyalarında bile göremeyecekleri bir proje. Ancak bu proje, artık "Treelink" sayesinde gerçek oldu. Günümüz çocuk ve gençleri, artık 10 yıl sonra mezun oldukları okullarını ziyaret ettiklerinde, anıları gözlerinin önünde canlanacak ve hiç bir şey değişmemiş gibi derli toplu bulacak.

"Treelink" projesinin başlatıldığı şehirde 50'ye yakın okul, bunu sevinçle karşıladı. Ardından, Rusya ve Kazakistan’da bulunan 15 girişimci ile bayilik sözleşmesi imzalandı.

       

*İki tıklamayla eğitim kurumunun herhangi bir mezun sınıfıyla tanışabilirsiniz!

“Treelink”, mezunların birbirleriyle ve okullarıyla istedikleri zaman bağlantı kurmasını sağlayan güçlü bir sosyal bileşene sahip benzersiz bir projedir. Her alanda ihtiyaç duyduğumuz ve talep seviyesi hayli yüksek olan klasik fotoğraf hizmetlerini, hayatımızın tüm alanlarında daha derine giren IT  ile birleştirir. Proje ile mezun öğrencilere, etkileyici bir görünüme sahip kaliteli baskılı albüm de verilir. Dijital albümde ise her sınıfı temsil eden yapraklarla "Mezuniyet Ağacı" oluşturulmuştur. Albümün şık tasarımı neredeyse hiç yer kaplamaz ve aynı zamanda okul ile ilgili çok sayıda bilgi içerir. Artık gelmiş geçmiş tüm öğrenciler, okulun anılarında kalacak, sadece iki tıklamayla herhangi bir mezun, diğer arkadaşlarıyla yeniden buluşacak veya başka mezunlarla tanışabilecek.

https://youtu.be/o79LSeWfIYM

*QR kod, fotoğraf ve video bölümünün olduğu internet sitesine yönlendirir.

Uygulamanın en çok rağbet edilen bölümü ise "Time Capsule" fonksiyonudur. Bu fonksiyon sayesinde her mezun QR koduna sahip bir albüm alır ve böylece geleceğe mesaj atabilir. Mezunun mesajını içeren sayfa ise 5 yıl sonra açılacaktır.

Rusya'daki yerel yetkililer harika fonksiyonları olan "Treelink" projesini destekliyor, okullar böyle bir dijital mezuniyet ağacının kurulmasından memnuniyet duyuyor ve mezun öğrenciler albümü satın almakta tereddüt etmiyor.

 .       

* Rusya'daki yerel yetkililer projeyi destekliyor.

Treelink ülke temsilcisi olun, çifte kazanç sağlayın 

"Treelink" markasının bayilik paketini satın alarak ülke temsilcisi olmakla kalmazsınız, aynı zamanda bu başarılı IT projenin ülke genelindeki çoğaltma hakkını da elde edersiniz.  "Treelink", aynı anda iki tür kazanç alanında çalışmanıza ve iki gelir kaynağı elde etmenize imkan sağlar. Bu durumda kazanç sağlamak için sürekli bir arayış içinde kalıp yeni şeyler yaratmanıza gerek kalmayacak, ayrıca, "Treelink" ana yönetim şirketinin Rusya genelindeki bütün deneyimi de size aktarılmış olacaktır.

İlk kazanç türünüz, kendinize ait münhasır bölgede (ör. İstanbul) 'Treelink' projesini sunacağınız eğitim kurumları olacaktır. Bu kurumlar sadece okullarla sınırlı kalmaz, liseler, kolejler, üniversitelerle de çalışabilirsiniz. Eğitim kurumları içerisinde fotoğrafçılık hizmetine her zaman talep doğacaktır ve sıradan fotoğrafçılar benzersiz 'Treelink' projesi ile rekabet edemeyecektir.

 .       

*Okula girdiğinizde mezun olacak bütün sınıflarla birlikte çalışırsınız.

"Treelink" ile mezuniyet albümlerinin oluşturulması çok basittir: Öğrencilerin ve öğretmenlerin fotoğraflarını çekersiniz ya da bu iş için fotoğrafçıları işe alırsınız. Daha sonra özel bir programa bu fotoğrafları yükler ve gün boyunca biten albümleri düzenleyip sıraya sokarsınız. Öğrenciler, ebeveynleri ile birlikte CRM sistemindeki çevrimiçi albüm ile ilgili yorum yapabilirler. Yönetim şirketi, gerekirse ve istenirse düzeltme yapabilir. Düzenlenen albüm, sınıf tarafından onaylandığında, baskı için yönetim şirketine gönderilir ve kısa sürede yüksek kaliteli albümler hazırlanmış olur. "Treelink" uygulaması için şimdiye kadar 12 çeşit albüm tasarım şablonu geliştirildi ve bu tasarımlar düzenli olarak güncellenmektedir.

          

* "Mezuniyet Ağacı", okullara farklılık katıyor, öğrenciler albümleri satın alıyor.

"Treelink" albümünün bu özellikleri, çeşitli başka ticari kuruluşlarla işbirliği yapılarak ek gelir yolunu da açabilir. Minimum alana sahip ve maksimum bilgi içeren etkileşimli "Treelink" tasarımları, tıp merkezleri, spor kompleksleri, diş hekimliği gibi alanlardaki işletmeler tarafından da talep edilmektedir. 

https://youtu.be/MTIKdUvkheA

*No:99 Voronej Okulu'nun öğretmeni, "Treelink mezuniyet ağacı’’ hakkında yorumlarda bulunuyor.

İkinci tür kazancınız ise Türkiye’de "Treelink" yönetim şirketi olmanızdan kaynaklanacaktır. Böylece, kendi alt bayiliklerinizi açma hakkınız doğacaktır. Bu şekilde ülkenin diğer bölgelerindeki girişimcilere alt bayilikler satarak her ay lisans (royalty) ücreti alacak ve gelirinizi daha da yükseltmiş olacaksınız. Rusya'daki "Treelink" ana yönetim şirketi, size alt bayilerle çalışma deneyimini de aktaracak ve böylece çalışmanıza risk almadan başlamış olacaksınız.

"Treelink" temsilcisi olmayı seçtiğinizde, online servislere katılmanın yanı sıra lansman paketinde mezun öğrenci albümleri oluşturmak için eğitim, elektronik albüm maketleri, sunum ve tanıtım materyalleri, mezunlar ağacı tasarım çizimleri, dökümantasyon gibi içerikleri de alacaksınız.

Bu parlak ve eşsiz projenin ülkendeki münhasır temsilcisi ol ve işinden zevk al!

Rusya'daki bir şehirde “Treelink” bayilerinin aylık net kazancı ortalama 13.670 TL'dır (23 Ocak 2019 tarihli Ruble kuru itibarıyla).

 .       

* "Treelink" Ağacı, her okulun gururudur.

Sizce de ilgi çekici, değil mi? O zaman diğer bölümlere geçelim! Bu bölümlerde, kâr hesaplamasını, lansman paketini ve projenin kurucusu Anton Nedosekin ile yapılan video röportajı izleyebilirsiniz.

Kâr Hesaplaması

"Treelink" yönetim şirketinin örnek çalışmaları ile kâr hesaplamaları, şöyledir:

* Sonuçlar garanti değildir ve bu işten kâr sağlamak, tamamen bireysel emeğinize bağlıdır.

Albüm fiyatı 130 TL’dir. 50 okul ile anlaşıp 25 öğrencili 3 mezun sınıftan 487.500 TL ciro elde ederiz. Aylık olarak hesapladığımızda ise bu rakam 20.312 TL’dir.

Aylık giderler: Ofis kirası 645 TL+ ulaşım ve iletişim 400 TL+ fotoğrafçı maaşı 2.815 TL = 3.860 TL.

Net kâr: 20.312 TL* - 3.860 TL* = 16.452 TL* (aylık)

Bu, sadece kamu okullarından elde edeceğiniz kazançtır. Üniversite, kolej, özel okul ve diğer ticari kuruluşlarla çalışarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Gelirinizin ayrı bir kalemi de, diğer bölgelerdeki alt bayilerin bağlayacağı siparişlerin yüzdesini almaktır.

*Vergiler her ülkede farklı olduğu için hesaplamaya dahil edilmemiştir.

Diğer kazanç yöntemi yani alt bayi ağı oluşturarak lisans (royalty) geliri elde etmek için yapılan hesaplamalar ise şöyledir:

Bunun için Türkiye'yi 50 ekonomik bölgeye ayırdığımızı varsayıyoruz. Bir bölgeyi ortalama olarak 30.000 TL'ye satabilirsiniz. Buna göre, franchise satışından elde edeceğiniz potansiyel gelir, 1.500.000 TL'dir. Ancak, İzmir, Bursa, Ankara gibi bazı bölgeler için 30.000 TL'den daha pahalı satış yapabilirsiniz. Bayilik ücreti için gereken tutarı kendiniz belirleyebilirsiniz.

Her ay bayiden sipariş ettikleri her albümün perakende satış fiyatının % 30'unu aldığınızda, Rusya'daki ana yönetim şirketine bu ücretin % 10’unu göndermeniz gerekir. Böylece kalan % 20'lik kısım, sizin kârınız olur. Her alt bayi size 700 TL lisans ücreti öderse ve 50 alt bayi ile çalışırsanız, toplam 35.000 TL kazanç elde etmiş olursunuz. Nasıl, iyi bir gelir kaynağı değil mi?

  1. Özel Okul ve Kolej
  2. Dijital & Ajans ve Reklam
  3. Hamburger

Eğitim Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör