Tosbaa

Tosbaa Bayilik Açıklaması

Tosbaa Bayilik

Tosbaa Bayilik Hakkında : Tosbaa bir tasarım dükkanı, bir işlevsel fikir ortamıdır. Fikrin içindeki cinliği arar, muzip bir edayla sarmalar ve kullanıcıların hizmetine sunar. Tosbaa’nın cin fikri, bazen işlevde, bazen desende, bazen ürünün kendisinde; ama her zaman ve mutlaka tasarımında parıldar. Tosbaa, söyleyecek sözü olanların, hayatla ilişkisini ve varoluş biçimini giysi ya da aksesuarları ile yansıtmayı seven insanların markasıdır. Tosbaa, orijinal ve işlevsel tasarımlara sahip ürünler, görsel tema ve desenler üretir, üretilene sahip çıkar, üretilemeyenin önünü açar. 

Tosbaa Bayilik ve Bayilik Şartları 

Tosbaa Bayilik Ürün Grupları

 • T-Shirt
 • Çanta
 • Cam
 • Aksesuar
 • Ev Dekorasyonu
 • Deri
 • Cep Telefonu Kılıfı
 • Matara
 • Saat
 • Önlük
 • Çorap
 • Kupa Bardak
 • Poster

Tosbaa Bayilik ve Bayilik Şartları Tosbaa’da her ürün temelde bir desen taşıyıcıdır. Ancak Tosbaa, bu desenleri işlevsel ve kullanım değeri yüksek, kaliteli ham maddeden üretilmiş ürünler üzerinde sergileyerek, desenin değerine işlevin gücünü ekler. Tosbaa, doğa dostu olmaya özen gösterir. Organik, ekolojik ya da doğal hammaddelerden üretilmiş ürünler kullanmayı önemser. Tosbaa, işlevsel tasarımlara sahip, doğa dostu ürünleri, erişilebilir fiyatlarla sunar. Tosbaa, bedeniyle, doğayla ve kentle ilişkisini dinamik bir biçimde kuranların, aklındaki dünyayı gerçeğe taşıyan şehirlilerin markasıdır. Tosbaa, ürünlerini cin fikirli ambalajlarda sunar. Kullanılan malzemelerin doğa dostu olmasına özen gösterir.

Tosbaa’nın ambalajları aynı zamanda üründür. Bu, her ambalajın ikincil kullanım değeri olduğu, yeniden ve yeniden kullanılabileceği anlamına gelir. Tosbaa, ürünlerini Mis Sokak, Maltepe Park AVM, Mall Of İstanbul, Olivium Center mağazalarında ve zincir mağaza 'corner'larında deneyimlemek, dokunarak satın almak mümkün olduğu gibi, internet mağazasından sipariş etmek de mümkündür; çünkü Tosbaa, evlere servisi özenle kullanıcısının ayağına gidebilmeyi birinci derecede önemser.

Tosbaa Bayilik Şartları

Yüzyılın işletme sistemi franchising en özet tanımıyla; başarmış bir markanın sistemini, deneyimlerini, ismini, sürekli desteklemek ve belirli koşullara uymak şartıyla girişimcilere kiralamasıdır. Ardında güçlü bir "sistem” olmalıdır; her güzel fikir veya karlı iş franchise edilemez. Franchising, işin eksiksiz tarif edildiği, eğitim ve desteklerle büyüyen, denetimlerle korunan bir işletme sistemidir. Franchise verenin kanıtlanmış bir başarısı olması şarttır. Girişimciye ancak karlılığı ve devamlılığı ispatlanmış bir model önerilmelidir. Girişimci kendi bilgi ve deneyimi ile aynı işi daha karlı, verimli yürütebiliyorsa yanlış işe yatırım yapıyor demektir. Franchise alan girdiği sektörde deneyimli olmak zorunda değildir.

Franchise verenin sağladığı eğitim, mali – hukuki destek, doğru yer seçimi gibi destekler girişimcilerin hiç bilmedikleri bir işi başarıyla yürütmesini sağlar. Franchising sisteminin en önemli özelliği ise birlikte yaratılan gücün, sisteme yapılan katkı çerçevesinde adil paylaşılmasıdır. Başarılı bir modelde Franchise alan gözetilmeli ve sürekli desteklenmelidir.

Tosbaa Bayilik Başvurusu

Tosbaa Bayilik Başvurusu yapmak isteyen yatırımcı yada girişimciler vermiş olduğum bu Tosbaa Bayilik Başvuru Formu linke tıklayarak Tosbaa Bayilik Başvurusuyapabilirler. Tosbaa Bayilik, Tosbaa Bayilik Yatırım Maliyeti hakkında daha detaylı bilgi edinmek için aşağıda vermiş olduğum iletişim numaralarından firma ile irtibat kurabilirsiniz.

 

Tosbaa Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR