Tnk Tavuk

TNK Tavuk Bayilik Açıklaması

TNK Tavuk Bayilik

TNK Tavuk Bayilik Hakkında : Kırk yıla yakın konsolide tecrübesiyle, şimdiye kadar sadece pikniklerde pişirilen "TENEKEDE TAVUK" yemeğine endüstriyel boyut kazandıran İLK ve TEK firmadır.

ÖZEL PİŞİRME SİSTEMİ : Tamamı kendi tasarımımız olan pişirme ekipmanlarımız, pişme süresini kısaltan uygulamalarımız, özel reçeteli soslarımız, son derece sade operasyonlarımız ile bu özel lezzeti yepyeni ve farklı bir iş modeli olarak piyasaya sunuyoruz.

 TNK Tavuk Bayilik ve Bayilik Şartları

Yaygın bilinen adıyla “tenekede tavuk”, piknik veya avcı usulü diyebileceğimiz bir tavuk pişirme yöntemidir. Bu yönteme göre yere istavroz bir kazık çakılır, kazığın üzerine tavuk geçirilir, tavuğun üzerine teneke kapatılır, tenekenin etrafında çalı çırpı yakılarak tavuğun pişmesi sağlanır.

Halk arasında “tenekede tavuk” olarak adlandırılan bu yemek, Anadolu’nun pek çok bölgesinde pişirilmekte, pişirildiği yöreye göre farklı isimler almaktadır. Örneğin Bolu-Mengen tarafında “teneke kebabı”, Trakya tarafında “çingene pilici” adıyla bilinir. Ayrıca dile kolay gelmesi sebebiyle bu yemeğe “teneke tavuk” da denmektedir.

Başlangıçlar hep zordur. Henüz genç bir fidanı sulayıp bakımını yapmak zahmetli, günün birinde meyvelerini toplama ümidiyse paha biçilmezdir. Ancak biliriz ki eğer bir fidan kaliteliyse yetişip ağaç olduğunda bol meyve verecektir. Bir fidanın büyüyüp ağaç olduğunu görmek, zorluklarına katlanıp günü geldiğinde meyvelerini toplayabilme zevkini yaşamak çok az insana nasip olur.

Aynı bu örnekte olduğu gibi, şirketlerin de erken aşamalarında onunla birlikte büyümeyi göze alabilen müteşebbis sayısı azdır. İşte bu sebepten dolayı tnk tavuk-ilk franchiseeleri pek çok ayrıcalıklarla donatılacak. Gelişme basamağında olduğumuz bu dönemde elini taşın altına sokma öngörüsüne sahip olan restoran sahiplerimiz ile oluşacak olan gönül bağımızı, sadece 10 restoran ile sınırladığımız “KURUCULAR MECLİSİ” çatısı altında çok daha güçlü bir iş ilişkisine dönüştüreceğiz.

TNK Tavuk Bayilik Şartları

Tnk Tavuk Kurucular Meclisi" Üyesi Olmanın Avantajları

Franchise Katılım Bedeli: Bölge ve şehirlerden bağımsız olmak kaydı ile sadece 10,000.00TL.

Sürekli Franchise Bedeli: Mağaza açılışına müteakip 6 ay boyunca Kurucular Meclisi üyelerinden tahsil edilmeyecektir.

Açılış Desteği: Restoranın hazırlık ve açılışı aşamasında sağlanacak olan tadilat, dekorasyon, mutfak operasyonları, servis ve işletme destekleri bizzat üst yönetim tarafından verilecektir.

Komşu Bölge Rezervasyonu: Meclis üyesi, açtığı restoranın kapsadığı alana komşu bir bölgede yeni bir restoran açmayı planlarsa TNK TAVUK, komşu bölgeyi meclis üyesi için 3 ay süreyle rezerve edecek ve rezervasyon karşılığında hiçbir depozito talep etmeyecektir.

Beyin Takımı: TNK TAVUK restoranlarının ticari itibarı ve karlılığını arttırmak için bazı değişiklikler yapılması gereği ortaya çıktığında (menü ilaveleri, yeni kıyafet tasarımı, restoranlarının dekorasyonel görünümü vb.) KURUCULAR MECLİSİ’nin de fikrine başvurulacaktır.

Ücretsiz Seminer ve Kurslar: Franchiseelerimizin gerek ticari gerekse kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla, dönemsel olarak bazı eğitim programları düzenlenecektir. Bunların kimisi bünyemizde, kimisi farklı ortamlarda sağlanacak olup ücretli olanların bazılarından KURUCULAR MECLİSİ üyeleri ücret ödemeden faydalanacaktır.

 

TNK Tavuk Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR