Ticket

Ticket Bayilik Açıklaması

Ticket Bayilik

Ticket Bayilik Hakkında : 15 Yıllık başarı, 105'den fazla Franchise, 1000'den fazla Yayıncı ve Partner, 20'den fazla Ülkede, 20 milyon Euro'dan fazla ciro. Ticket com Profesyonelliği ve güvenilirliği ile sektörde lider Franchise olarak kabul edilmektedir. Avrupa’da, Süpermarket ve Hipermarketler de kasa fişlerinin arka yüzünün reklam amaçlı kullanılması tam 18 yıldır devam etmektedir.

Fransa, ticaret ve reklam alanında müşterileriyle daha yakından iletişim kurmak ve müşteri ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamak adına, daha dinamik ve farklı bir yol arayışına girerek bu fikrin doğmasına neden olmuş ve öncülük etmiştir.  

Ticket Bayilik ve Bayilik Başvurusu Ticket Bayilik Ticket com’un konseptini, dağıtım ağına reklam veren markalar, ürün lansmanları, site açılışları, indirim kuponları ve diğer kampanyalar oluşturur. Ticket com reklam ve pazarlama alanında çok büyük esneklik imkânı sağlayan kapsamlı bir hizmet sunmaktadır. İlk yıl yaklaşık 18.550 Euro ciro yapan Ticket com geçen yıl 20 milyon Euro’yu aşmış bulunuyor.

Bu 15 yıllık başarı hikâyesi 105'i aşkın Franchise ve 1000'den fazla Süpermarket ve Hipermarket ortaklığının Ticket com'a duyduğu inanç ve güven sayesinde oluşmuştur. Ticket com'un sağlam temeller üzerine kurduğu konsept, yerel ve uluslararası düzeyde çok güçlü bir ağ olmayı başarmıştır. Ticket com Avrupa ve Amerika’daki başarısından sonra şimdi dünya pazarlarına yayılmaya başlamıştır.

Ticket Bayilik Avantajları

Bölgenizde tek yetkilisiniz. Dağıtıcılar ve reklam verenlerin ortağısınız. Bölgenizdeki kampanyalar ile dağıtıcılar arasında müşteri akışını sağlarsınız. Ticket com standartlarına uygun bir ticari ilişki kurarsınız. Ticari eğitiminiz varsa, Kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız, Gereksiz riskler almadan, bağımsız bir ticaret yapmak istiyorsanız, Dağıtıcılar ve yerel esnaf arasında bir ara yüz olmayı hedefliyorsanız, Az bir yatırım ile bölge Franchise olmak istiyorsanız. Ticket com standartlarına uygun olarak kendi müşteri portföyünüzü oluşturabilirsiniz.

Ticket Bayilik Ağına Katıldığınız Takdirde

  • Franchise girişimcisi olarak yavaşlayan bir ekonomide bile ticari anlamda karlı ve giderek büyüyen bir işe başlamış olacaksınız.
  • Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübeler ve kazandığımız başarılardan yola çıkarak bu güveni size veriyoruz.
  • Çok kısa bir sürede geliriniz'de sürekli bir artış olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Sistemimize katılmanız'la bölgenizle ilgili tüm sorumlulukları size veriyoruz.
  • Dağıtım ağımızda bulunan bölgenizdeki sözleşmeli market zincirleri, fast foodlar veya benzin istasyonları ile reklam verenler arasındaki sorumlulukları size veriyoruz. Bölgeniz için eğitim ve idari destek vererek, gelişiminize katkı sağlıyoruz.
  • Yatırımınızı kısa sürede geri alıp, rahat bir yaşam sürdürebilirsiniz.

 

Ticket Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR