Temizler Pide

Temizler Pide Bayilik Açıklaması

Temizler Pide Bayilik

 Temizler Pide 1985 yılından itibaren sektörde yenilikçi bir çizgi benimseyen temizler pide, bugün denizlinin akla gelen en iyi pidecisi olmayı başarırken , modernleşen Türk aile yaşamında ayrı bir yeri olan pideyi de evde pide keyfini başlatarak üyelik sistemiyle beraber denizlinin en yaygın evlere pide servis şirketi olmuştur. Temizler olarak asıl işimiz, lezzetli pideler yapmak. Hem yepyeni pide ürünlerimizi tüketicimizin beğenisine sunarken, hemde bizi bulunduğumuz konuma taşıyan müşterilerimizi unutmuyoruz.

Temizler Pide Bayilik Şartları

Temizler pide Franchise'ı olmak sadece sermaye yatırımı yapmak değildir. Tüm Franchise'larımız bölge analizinden ve mimari tasarımdan , eğitime, desteğinden operasyonel denetime kadar temizler pide standartlarını sağlaya bilmek amacıyla sistem tarafından etkin olarak destek görür, yetiştirilir ve geliştirilirler.

Temizler Pide tüm pide çeşitlerinin yanısıra Davaz olarak bilinen bölgeye özel lezzetler tahinli pide, davaz baklavası, biber tatarı oğlak göveci bulunmakadır. Temizler pide restorant turizm.ins.ltd.stlne bağlı olarak çalışan genel müdürlüğümüz, önce sen kazan stratejisiyle franchisör destekli bir franchising bayilik sistemi kurmuştur. Başarıya giden yolun takım çalışmasında geçliğine inanan merkez ofisimiz belirli zamanlarda personel eğitimi yaparak personelin kendini çalışan olarak değil işyeri sahibi olarak benimseyerek çalışmasını sağlamaktır. Firmamızın franchising deki en ayırıcı özelliği üyelik sistemi ile çalışması , müşterilerine üyelik kartının avantajlarından faydalandırarak müşteri devamlılığı sağlamaktadır.

 

Temizler Pide Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR