Teknikel Oto Göçük Onarım Merkezi

Teknikel Oto Göçük Onarım Merkezi Bayilik Açıklaması

Teknikel Oto Göçük Onarım Merkezi Bayilik

 Teknikel Oto Göçük Onarım Merkezi Bayilik Veriyor Teknikel Oto Göçük Onarım Merkezi Bayilik Hakkında Açıklama :Teknikel Oto Göçük Onarım merkezi olarak aracınızda oluşan dolu hasarı ve göçük, çökük, çukur, ezik, vuruk, çizik ve plastik parçalarda oluşan deforme çizik gibi noktalarda ; lokal yama, pasta cila, boya koruma yapmaktayız. 

Teknikel Oto Göçük Onarım Merkezi Bayilik Veriyor 

Teknikel Oto Göçük Onarım Merkezi, boyasız göçük onarımı konusunda üstün Japon tekniklerini kullanarak, boyanın zarar görmediği kaporta göçüklerini, aracın orjinalliğini bozmadan ve herhangi bir boyama işlemi yapılmaksızın özel el aletleriyle düzeltilerek, eski haline getirilmesi konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Aracın ikinci el değerini düşürmeden yapılan bu tip tamirler, hem müşteriler hem de sigorta şirketleri tarafından her geçen gün artarak tercih edilmektedir.

Sadece işçilik maliyeti ile %90’dan fazla karmarjı olan, düşük sermayeli bir iş kurmak istiyorsanız, Türkiye’de üretim yapan büyük bir Japon otomobil fabrikasında, 16 yıl boyunca Japon uzmanlardan öğrendiğimiz tamir tekniklerini ve tecrübemizi sizin ile paylaşmaya hazırız. Başlangıçta verilen teknik eğitim süresince, merkez servisimizde iş potansiyelini görerek, yatırımınızın karlılığını rahatlıkla hesaplayabilirsiniz. Firmamızca alınan Türkiye’nin heryerindeki büyük dolu hasarı ihalelerine destek vererek yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Tüm oto servisleri, kaportacılar, oto yıkama ve boya korumacıları gibi araç girişinin yüksek olduğu firmalar bayiliğimizi alarak karlılığını çok yüksek oranda arttırabilir. 

Firma ismi: Teknikel Oto Göçük Onarım Merkezi

 Bayi - Franchise Şube Sayısı: 4 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması, Personel

Teknikel Oto Göçük Onarım Merkezi Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Mevcut işinizin yanında veya yeni bir alanda minimum 60 m2’ lik çalışma alanı, oto sanayi içi veya müşterilerin kolay ulaşabileceği yerler tercih edilir. Firmamızın ismini temsil edebilecek, müşteri memnuniyeti bakış açısına sahip ve otomotiv tecrübesi olan adaylar tercih edilir. Franchise ücreti: 15.000$ (teknik eğitimler, yerinde kurulum ve periyodik denetim desteği, kullanılacak el aletleri, tabela ve kıyafet desteği dahil) Aylık royalty: 300 $/ay (Ortalama 5 küçük göçüklü yada bir dolu hasarlı araç tamir bedeli )

 

Teknikel Oto Göçük Onarım Merkezi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR