Teknikel Oto Göçük Onarım Merkezi

Gerçekleştirdiği Hasar Onarım Işleri Ile Müşteri Memnuniyetinde Üst Noktalara Ulaşan Teknikel Oto Göçük Onarım Merkezi Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Teknikel Oto Göçük Onarım Merkezi Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Bayilik bütçesi hakkında en detaylı bilgi firma yetkilileri ile yüz yüze görüşme esnasında alınabilir.

Teknikel Oto Göçük Onarım Merkezi Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Teknikel Oto Göçük Onarım Merkezi Bayilik Şartları

Hizmet Kalitesini Yüksek Tutmak
Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olmak
Müşteri Memnuniyetine önem Vermek

Teknikel Oto Göçük Onarım Merkezi Bayilik Açıklaması

Teknikel Oto Göçük Onarım Merkezi Bayilik

Teknikel Oto Göçük Onarım Merkezi göçük düzeltme sektörü bünyesinde yer almakta ve araçlarda oluşan hasar, göçük, çizik, vuruk ve plastik parçalarda meydana gelen deforme çiziklerde; göçük düzeltme, lokal yama, boya koruma ve pasta cila hizmetleri sunmaktadır. Marka boyasız göçük onarımı konusunda en ileri Japon tekniklerini kullanmakta ve sektör öncüleri arasında yer almaktadır.  Aracın orijinalliğini bozmadan ve herhangi bir boyama işlemi gerçekleştirilmeden özel aletler ile düzelterek eski haline getirilmesi konusunda uzmanlaşan Teknikel Oto Göçük Onarım Merkezi göçük düzeltme sektöründe bayilik veren firmalar arasında en çok tercih edilenler arasında başta gelmektedir. 

Teknikel Oto Göçük Onarım Merkezi Bayilik Şartları

Teknikel Oto Göçük Onarım Merkezi bayilik almak isteyen girişimcilerin markanın ismini başarılı bir şekilde temsil edebilecek, müşteri memnuniyeti odaklı ve otomotiv sektöründe tecrübe sahibi kişiler olmasını tercih etmektedir. Markanın talep ettiği franchise ücreti 15.000 USD’dir. Bu ücrete verilecek teknik eğitimler, yerinde kurulum, periyodik denetim desteği, işletmede kullanılacak el aletleri tabela ve kıyafet destekleri de dahildir. Aylık 300 USD royalty bedeli alınmaktadır. Tüm Türkiye’de bayilik veren markanın ortalama şube kurulum süresi bir aydır. Teknikel Oto Göçük Onarım Merkezi bayilik alan girişimcilerden reklam katılım ücreti almamakta, ancak, gelirden aylık olarak 300 USD pay talep etmektedir. 

Bayilik alan girişimcinin mevcut işinin yanında ya da yeni bir alanda minimum 60 m2’lik bir çalışma alanı temin etmesi, lokasyonun da oto sanayi içerisinde ya da müşterilerin kolaylıkla ulaşabileceği yerlerde olması talep edilmektedir. 

Teknikel Oto Göçük Onarım Merkezi Bayilik Avantajları

Teknikel Oto Göçük Onarım Merkezi bayilik alan girişimcilerine sadece işçilik maliyeti ile %90’dan daha yüksek bir kar marjı olan düşük sermayeli bir iş kurma olanağı sunmaktadır. Türkiye’de üretim yapan büyük bir Japon otomobil fabrikasında, Japon uzmanlardan yıllar içerisinde öğrenilmiş teknikleri ve tecrübeyi bayileri ile paylaşan Teknikel Oto Göçük Onarım Merkezi verdiği üstün hizmet ile bayilerinin karlılıklarının artırılmasında büyük bir rol üstelenmektedir. Araç girişinin yüksek olduğu tüm oto servislerinin, kaportacıların, oto yıkamacıların markanın bayiliğini alarak gelirlerini artırmaları söz konusu olabilmektedir. 

Yapılan tüm işlemlerde aracın orijinalliğinin korunmasına ve değer kaybı oluşmamasına maksimum özeni gösteren firma sektörünün lider isimlerinden biri olarak anılmakta ve müşterilerin tercih ettiği ilk isimlerden biri olması nedeni ile bayilerine düşük sermaye ile yüksek getirili bir işe sahip olma olanağını sunmaktadır. Giderek genişleyen müşteri kitlesi bayilerin de hizmet ağının genişlemesine ve gelirinin artmasına neden olmaktadır.

Teknikel Oto Göçük Onarım Merkezi Bayilik Destekleri

Teknikel Oto Göçük Onarım Merkezi bayilik alan girişimcilerine iş başlangıcında merkezlerinde teknik eğitim vermektedir. Firmanın Türkiye’nin her yerinden aldığı hasar ihalelerine destek veren bayiler gelir düzeylerini artırabilmektedir. Marka tarafından bayilerine reklam, pazarlama, finans, bölge koruması ve personel destekleri sunulmaktadır. Müşteri memnuniyetinin artırılması için hizmet kalitesinin yükseltilmesini amaçlayan marka, hizmetlerinde son teknoloji ürünleri kullanmakta ve sürekli olarak kendini yenilemeye ve geliştirmeye devam etmektedir. 

Ticari hayata adım atmak ve küçük bir sermaye ile yüksek getiri garantili bir iş sahibi olmak isterseniz siz de Teknikel Oto Göçük Onarım Merkezi ile iletişime geçerek, bayilik talebinizi firmaya iletebilirsiniz.

Teknikel Oto Göçük Onarım Merkezi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR