1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Restoran
  3. Tavada Tavuk

Tavada Tavuk

Tavada Tavuk bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Tavada Tavuk bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Restoran

ŞİRKET PROFİLİ

2014 yılında Atanet LTD. ŞTİ. tarafından kurulan firma alanında uzman çalışanları ve farklı bakış açısı ile gıda sektöründe ilklere imza atmaktadır. 2 yıldır gıda sektöründe salata, ızgara ve tavuk tava segmentinde faaliyet gösteren Tavada Tavuk´ un 33 tanesi franchise olmak üzere toplam 35 şubesi mevcuttur.

Dünya lezzetlerini, hızlı servis konseptiyle alakart restoran görünümlü şubelerinde sunan marka, bu anlamda sektöründe ilk olma özelliği taşıyor.

MİSYONUMUZ

Lezzet

Günlük malzemelerle hazırladığımız taze ürünlere lezzet katıyoruz. Tavada Tavuk, hayattan tat alanlara enfes bir yemek deneyimi yaşatır.

Kalite

Özenle hazırladığımız tavuk çeşitlerini sizlerle buluştururken olmazsa olmazımız; kalite ve gıda güvenliği.

VİZYONUMUZ

Fark

Günün en özel anı olan yemek zamanına lezzet katmak için sizlerleyiz. Ne alırdınız?

NEDEN TAVADA TAVUK

Markalaşma ve başarı serüvenimizde, uzun yıllardan itibaren sektörde edindiğimiz tecrübe ve birikimleri, kalite politikalarımıza denk Tavada Tavuk ailesinin bir parçası olarak bizimle kazanmaya devam eden değerli yatırımcılarımız (Franchise’lerimiz) ve yatırımcı adaylarımızla bu ayrıcalıkları paylaşmaktan ve hızla büyüyen büyük bir aile olmaktan onur duyuyoruz.

"2014 yılında Atanet LTD. ŞTİ. tarafındankurulan firma alanında uzman çalışanları ve farklı bakış açısı ile gıda sektöründe ilklere imza atmaktadır. Türkiye’ nin her yerinde lezzetli güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan herkesin ve her kesimin yemek durağı olan, müşteri damak tadını en yüksek değeri olarak kabul eden, kalitesine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir gıda firmasından daha fazlasını vaad eden, uluslar arası bir gıda zinciri olmaktır.

  1. Et Restoranı

Tavada Tavuk Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Tavada Tavuk Şartlar & Koşullar

Tavada Tavuk Fotoğraflar

Tavada Tavuk 0
Tavada Tavuk 1
Tavada Tavuk 2
Tavada Tavuk 3

Restoran Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör