Taco Dünyası

Taco Dünyası Bayilik Açıklaması

Taco Dünyası Bayilik

Taco Dünyası Bayilik Hakkında : 2013 yılından bu yana sıcak, samimi ortamı ve bilinen tescilli lezzetlerimizle markamızı ülkemize ve tüm dünyaya kazandırmak üzere şubelerimizle hizmetinizdeyiz. Türk Patent Enstitüsü’nden marka tescil belgesini alarak büyüme serüvenine başlayan Taco Dünyası tüketiciye daha kaliteli hizmet sunmak üzere yaptıği yatırımlarla geliştirdiği imalathanesiyle lezzetli ürünlerini günümüze taşımaktadır. 

Ürünlerimiz kendi imalatımız olup hiçbir katkı maddesi içermemektedir. Özellikle son günlerde gündemde olan sağlığımızı tehdit edici GDO’LU ÜRÜNLER İŞLETMELERİMİZDE KESİNLİKLE KULLANILMAMAKTADIR. İmalathanemizde ürünlerimiz sistemli bir şekilde kontrol edilmektedir. Tüketiciye sağlıklı, hijyenik, taze ürünler sunmak ve böylece genç nesillerimizin sağlıklı gıdalarla beslenmesine yardımcı olmak bizi diğer markalardan ayıran en önemli özelliğimizdir.  

Taco Dünyası Bayilik ve Bayilik Şartları 

FİRMA İSMİ: TACO DÜNYASI 

BAYİLİK KATEGORİSİ: FAST FOOD 

KURULUŞ YILI: 2013 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 3 Taco Dünyası Ürün Çeşitleri

  • Çorba Çesitleri
  • Kahvaltı Çesitleri
  • Taco Çesitleri
  • Tatlı Çesitleri

Taco Dünyası Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Franchise bedeli talep edilmemektedir. Taco Dünyası ailesi olarak. yönetim kurulumuzun verdiği ilk beş açılacak şubeliklerimiz Franchise bedeli tahsil edilmeyecektir . Tabela değeri olarak %5 reklam ve rolty bedeli tahsil edilcektir . Franchise alanların ve markanın başarısını birlikte gözeten bir bölge koruma politikası olmalıdır. 5 YIL SÜRE İLE FRANCHISE ANLAŞMASI YAPILACAKTIR.

DEKORASYON ORTALAMA MALİYET: FRANCHİSE TALEP EDEN YATIRIMCININ BÜTCESİ DAHİLİNDE RENK KONSEPTİ TURUNÇ/MOR/BEYAZ OLARAK DEKORE EDİLİR.

Taco Dünyası Bayilik Destekleri

BAYİLİK DESTEKLERİ: PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ, PROJE EĞİTİMİ, PERSONEL EĞİTİMİ, PAZARLAMA EĞİTİMİ, ÜRÜN HAZIRLAMA SUNUM EĞİTİMİ.

 

Taco Dünyası Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR