Sütlü Çardak

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Bayilik Veren Cafe & Restoran İşletmeleri

Sütlü Çardak Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Sütlü Çardak Bayilik Şartları

Sütlü Çardak Express sütlü Çardak Home (casual Dining) sütlü Çardak Plus

Sütlü Çardak Bayilik Açıklaması

Sütlü Çardak Hakkında

Sütlü Çardak ismi Anadolu’nun anonim köy mimarisi içerisinde yer edinmiş, avlular içerisindeki gölgelik, sohbet alanları, kahvehane olarak kullanılan ve hepimizin hayatının bir döneminde mutlaka keyfini çıkardığı nostaljik alanlar ile tadabileceği, çocuksu anılarını aynı sıcaklıkta tekrar hissedebileceği bir mekan oluşturma kaygısı ile ortaya çıkan bir marka.

Sütlü Çardak günün her saatinde misafir beklentilerine uygun menüler, sıcak,sağlıklı ve güvenilir ortamlar, huzurlu,klimatize ve mutlu eden atmosfer, iş tecrübesi, ürün çeşitliliği ve bazı konseptlerde bulacağınız hediyelik ürünler Sütlü Çardak çatısı altında buluşmuştur.

Sütlü Çardak 2016 yılında Sekizgram Gıda San.Ltd.Şti. tarafından kurulmuştur. Sütlü Çardak’ın bayilik ile ilgili 3 konsepti vardır;

Markanın Bayilik konseptleri hakında bilgi edinmek isterseniz bizden bayilik sunum dosyasını isteyebilirsiniz. Marka bayilik almak isteyen girişimci adayları ile birebir görüşmektedir. İş geliştirme departanının yağacağı matrix raporuna göre lokasyona uygun konsept belirleyen Sütlü Çardak bayiliğini anahtar teslim olarak yapmaktadır. İnşaat, dekorasyon ve eğitim gibi konulardan açılışa kadar destek veren firmanın Kocaeli 41 avm ve Sakarya Serdivan Avm’de iki bayiliği bulunmaktadır. Franchise talepleri doğrultusunda 8 ayrı ilde de açılacak olan Sütlü Çardak markasının toplam yatırım tutarı açılacak yerin ve seçilecek olan bayilik konseptinin modeline göre değişmektedir.

Sütlü Çardak konsepti ayrıca yurt dışına Master Franchise vermektedir. Bayilik başvuru için formu doldurabilirsiniz. Formda Marka kısmına Sütlü Çardak yazmayı unutmayın. Franchise danışmanlarımız sizi en kısa sürede arayacaktır.

Sütlü Çardak Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR