Sütaş Distribütörlük Veriyor!

Son Güncellenme: Sun May 2024 05:44

Türkiye’nin en çok sevilen ve ürünleri en çok tercih edilen firmalarının başında yer alan Sütaş bayilik vermiyor; Sütaş distribütörlük veriyor.

Sütaş Distribütörlük Veriyor!
Fatih Bozoğlu user

“Sütaş bayilik veriyor mu?”, “Sütaş bayilik şartları nelerdir?”, “Sütaş bayilik ücreti ne kadar?” gibi soruların sıklaşması nedeniyle sizler için bu yazımızı hazırladık.

Her ne kadar girişimciler ve yatırımcılar Sütaş bayilik almak için büyük bir heves içerisinde olsa da firma köklü organizasyon yapısı ve geniş satış ağı sebebiyle bayilik veren firmalar arasında yer almıyor. Sütaş ürünlerini satmak isteyen iş ortaklarına mal teslimi yapan ve mal dağıtımı ile talebi karşılayan distribütörleri ile Sütaş piyasaya ürünlerini sunmaya devam ediyor. Sütaş distribütörlüğü almak isteyen yatırımcıların ciddi bir yatırım sürecine girmeleri gerekiyor. Uzman çalışanlardan oluşan bir kadro kurmak, araç temin etmek, merkez ile sıkı bir diyalog kurmak, satış ekibi oluşturmak ve depo bulmak gibi sorumluluklar küçük yatırım bütçeleri ile tamamlanabilecek süreçler değildir.

Sütaş Üretiyor Distribütörler Satış Kanallarına Dağıtıyor

Sütaş günlük üretilen ve sağlık standartlarına uygun olarak paketlenen gıda ürünlerini distribütörlerine ulaştırıyor. Bu süreçte iş ortakları malların depolanmasını, satış yapılmasını ve zamanında ilgili satış noktalarına teslim edilmesini distribütörler üstleniyor. Distribütörlük yapan yatırımcılar SÜTAŞ markasına karşı ciddi sorumlulukları bulunur. Marka imajını bozacak en küçük bir aksaklık ya da Sütaş markasını etkileyen şikayetler distribütörler ile marka arasında sorunların çıkmasına yol açabiliyor. Ürün tanıtımı ve satışı konusunda uzmanlığı bulunmayan; marka tarafından belirlenen hedefleri tutturamayan distribütörlüklerle Sütaş ticari ilişkilerini uzun süre devam ettirmiyor. Distribütörlük sözleşmesine bağlı kalınmasını talep eden ve aksi takdirde anlaşmazlıkların ortaya çıkabileceğini ifade eden Sütaş yetkilileri distribütörlük sistemini yoruma kapalı ilkelerle güçlendiriyor. Mono distribütörler ve distribütörler olmak üzere iki ayrı iş ortaklığı modeli sunan Sütaş hem yurt içinde hem de yurt dışında distribütörlük anlaşmaları yapmaya devam ediyor. Sütaş’ın doğal lezzetlerini satış bölgelerinde tanıtmak, ürün satışı yapmak, sipariş almak, merkez ile iletişime geçmek ve zamanında teslimat gerçekleştirmekle yükümlü olan bu iş ortakları ile Sütaş dönemsel olarak hizmet kalitesini yükseltmek üzere toplantılar düzenliyor. Toplantılar sırasında sistem eğitimleri veren ve distribütörlük anlaşması imzaladığı iş ortaklarının motivasyonunu yükselten Sütaş farklı iş birliklerine de açık olduğunu web sitesinde yer verdiği başvuru formları ile gözler önüne seriyor.

Sütaş İş Ortakları ile Büyümeye Devam Ediyor

Saygı, sorumluluk, tutku ve mükemmellik değerleri ile kurulduğu günden bu yana faaliyetlerini sürdüren Sütaş; iş ortaklığı kuracağı girişimcilerden ve yatırımcılardan da aynı değerleri benimsemelerini bekliyor. Sosyal sorumluluklarını yerine getiremeye önem veren firma doğal kaynaklarını verimli bir şekilde kullanıp sürdürülebilir kalkınmayı hedefliyor. Sütaş internet sitesinde yer alan başvuru formları yatırımcıların değerlendirebilecekleri iş ortaklıkları fırsatları olarak ön plana çıkıyor. Malzeme Tedarikçisi Başvuru Formu, Lojistik Tedarikçi Başvuru Formu, Hizmet Sektörü Tedarikçi Başvuru Formu, Süt Üreticileri Başvuru Formu ve Süt Hayvancılığı Eğitim Başvuru Formu gibi talep toplanan web sitesi bölümleri girişimcilerden yoğun bir ilgi görüyor. Geniş ürün yelpazesi, ürünlerinin sevilmesi, yüksek marka bilinirliği ve köklü geçmişiyle Sütaş yatırım yapmak isteyenlerin ilk dikkatini çeken firmalar arasında yer alıyor. Ancak yazımızın başında da belirttiğimiz gibi Sütaş bayilik veren firmalar arasında değil distribütörlük veren firmalar arasında yer alıyor. Siz de geniş kapsamlı bir yatırım yapmak ve Sütaş ürünlerini satış noktalarına dağıtıp bu ürünleri pazarlamak istiyorsanız marka ile iletişime geçerek distribütörlük şartlarını detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler