Soroban World

SOROBAN WORLD Bayilik Açıklaması

SOROBAN WORLD BAYİLİK

SOROBANWORLD 2011 yılında Türkiye'de kurulmuş abaküs temelli bir beyin geliştirme programıdır. SOROBANwORLD Verda Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Ltd.Şti.'ne ait bir markadır. SOROBANwORLD aritmetik eğitiminde lider bir kuruluştur. Abaküs eğitim programları ve eğitim araç gereçleri üretiminde Dünya devi olan tomoe soroban co. ile iş birliği içerisindedir. Abaküs eğitimi konusunda 90 yıllık geçmişi olan Tomoe Soroban co. Dünya'da 50 ülkeye abaküs eğitim programları ve eğitim araç gereçleri sağlamaktadır. Tomoe Soroban co. ile SOROBANWORLD eğitim yazarları ve eğitici kadrosu Türkiye'de abaküs temelli beyin geliştirme revizasyon programını birlikte oluşturmuşlardır. 

 SOROBANVVORLD BAYİLİK ve BAYİLİK ŞARTLARI Tüm yayın ve yazımlar Türk eğitim sistemine uyarlanarak SOROBANwORLD Türkiye yazar ve çizer kadrosu tarafından tasarlanmıştır. SOROBANwORLD Türkiye'de yeni bir başarı öyküsünün başlangıç noktasıdır. Sizler de bu başarı öyküsünün bir adayı olmak istiyorsanız bize ulaşın. SOROBANwORLD BAYİLİK başvuru formu için bu bayilik formu linke tıklayınız. *İş prensipleri *Beceri gelişim seti *Öğretmenleri sürekli eğitime teşvik etme *Kaliteli hizmet anlayışı *Mental aritmetikte ses tabanlı öğrenme yöntemi

10 ADIMDA SOROBANwORLD BAYİSİ OLMAK

1.SOROBANwORLD danışmanlık kursuna katılın ve SOROBANVVORLD Eğitmen Sertifikası'nı alın.

2.SOROBANwORLD Yetki Merkezi başvurusunda bulunun.

3.SOROBANwORLD Genel Merkezi Seçim Komitesi başvurunuzu gözden geçirecek ve kurulum için başlangıç startı verecek ya da reddedecektir.

4.SOROBANwORLD Yetki Merkezi tarafından başvurunuz kabul edilirse Merkez Ofise davet edileceksiniz. Merkez ofiste size SOROBANwORLD iş felsefesi ve ürünleri hakkında bilgi verilecektir.

5.Tarafların ikna olması durumunda SOROBANVVORLD Yetki Merkezi Anlaşması yapılacaktır.

6.SOROBANwORLD Yekti Merkezi Anlaşması imzalandığında yetki merkezi tarafından anlaşma miktarının SOROBANVVORLD banka mevduat hesaplarına ödemesi istenecektir.

7.SOROBANwORLD Yekti Merkezi açılış programının son şekli verilecektir.

8.SOROBANwORLD personel ve danışman eğitimleri tamamlanacaktır.

9.SOROBANwORLD Yetki Merkezi proje uygulamasına geçilecektir.

10. SOROBANwORLD direkt yetki merkezi danışmanlığı.

SOROBANVVORLD BAYİLİK ŞARTLARI

1.Başkalarının yaşamlarını etkileyebilmek, motivasyon ve aritmetik eğitim kalitesini sağlamak için güçlü bir arzuya sahip olmak.

2.SOROBANWORLD vizyonunu takip etmek ve felsefesini paylaşmak için istekli olmak.

3.SOROBANWORLD kurumsal desteği kapsamında etkin bir yetki merkezini yönetebilmek için kapasite sahibi olduğuna inanmak. 

Soroban World Bayilik Paketi SOROBANWORLD Aritmetik Programı yetkili merkezi bayilerine yardımcı olabilmek için geniş bir destek ağı oluşturmuştur. Eğitim, pazarlama, finans ve yönetim konusunda deneyimli ve profesyonel bir kadroya sahiptir. Ekibin amacı bayiler en hızlı ve en doğru hizmeti en kısa zamanda ulaştırmaktır. 

SOROBANWORLD beklentiniz neler ? 

SOROBANWORLD Abaküs Temelli Beyin Geliştirme Programı için en hızlı danışman eğitiminin verilmesi, ilk müfredatın oluşturulması ve ardından değişen ihtiyaçları karşılamaya yönelik yeni programların hazırlanması, SOROBANWORLD danışmanlık merkezini inşaa etmek için iş planlamasının yapılması, fiyatlandırma ve personel seçimi 

SOROBANWORLD bayi paketi neler içerir ?

  • SOROBANWORLD profesyonel danışman eğitimi,
  • Müfredatın içeriği ve uygulama klavuzu Öğrenme materyalleri Sınıf tasarımı ve organizasyonu Profesyonel danışmanlık hizmetleri
  • SOROBANWORLD danışmanlık merkezinin kurulması noktasında birebir etkilidir ve kurulum genel merkezi tarafındar yapılır. İlgilenen girişimcilere minimum başlangıç yatırımı ile yetkili bir merkez kurması için fırsatlar sunacaktır.
  • SOROBANWORLD yetkili danışmanlık merkezinin kurulmasında aşağıdaki destekleri alacaktır.

SOROBANWORLD yönetimi: işlemler: SOROBANWORLD yetkili merkezlerinin ihtiyaçlarının belirlenmesi, gün gün işletme sorunlarının tespiti ve kanıtlanmış çözüm önerileri ile sürekli rehberlik yapacaktır satın alma: SOROBANWORLD yetkili merkez kurulumunda, yetkili merkez kurma ofisimiz mevcut alan değerlendirmelerini yaparak minimum maliyetlerle maximum sonuç getirisi sağlayacak kurumsal yapı uygunluğu hedefi ile proje üretimlerini yapar. Toplu satın almalardaki maliyet kısıtlamaları ile iş ortaklarına kazanç sağlar. 

Program materyalleri: SOROBANWORLD yetkili merkezler için gerekli olan müfredat planlarını, ders planlarını, önemli uyarıları, öğrenim kitaplarını, testleri, fonksiyonel destek malzemelerini düzenli olarak sağlamayı taahhüt eder. 

Pazarlama ve Ar-Ge: Verda Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.'nde SOROBANWORLD markasını güçlendirmek ve korumak için sürekli bir Ar-Ge ekibi çalışmaktadır. SOROBANWORLD Ar-Ge ekibi yeni kaynaklar, eğitim ürünleri ve kitleri aynı zamanda promosyon ürünleri hazırlar ve mevcut olan ürünleri geliştirir. 

Reklam ve Promosyon: Yetki merkezleri profesyonelce hazırlanmış olan reklam, promosyon ve pazarlama malzemelerine direkt erişebilirler. Bu malzemeler broşür tasarımları, billboard tasarımları, afiş tasarımları, doğrudan postalama yöntemi ile yapılan reklamlar, afişler, halkla ilişkilerde geliştirilmiş özel promosyon malzemeleri vb. ürünlerdir. 

Personel: SOROBANVVORLD yetkili merkezlerinde danışmanlık yapacak ekibini özenle seçer ve danışman eğitimine tabii tutar. Danışmanlık eğitimi almış olan kişiler almış oldukları eğitim dışında hareket edemez. SOROBANVVORLD yetki merkezleri danışman kimlik doğrulaması kartına riayet etmekle mükelleftir.

 

SOROBAN WORLD Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR