Shapes Studio Premium

SHAPES STUDIO PREMIUM Bayilik Açıklaması

DG Spor Aletleri Sanayi, egzersiz sektörüne ilk olarak  “Shapes For Women” markasıyla 2007 yılında girmiştir ve 2008 yılından beri Türkiye genelinde “sadece kadınlara özel, hidrolik egzersiz” konusunda bayilikler vererek Türk kadınlarını spor sektöründe kalite ile buluşturmuştur.  İç dinamizmi çok yüksek olan bu sektörde markaların da bu hıza ayak uydurması çok önemlidir 

Shapes Studio Premium Kuruluştan beri “ilk”leri uygulamayı amaç edindik ve ilk web tabanlı üye takip sistemini uyguladık,www.shapesdiyet.com ile egzersiz ve diyeti sanal ortamda kombinledik, Türkiye’ye Piloxing’i ilk biz getirdik… Şimdi de “özel durumlar için, özel antrenman” gerekliliğinin bilinci ile 2007 yılından beri Shapes For Womenmarkasıyla Türkiye’nin pek çok ilinde, hidrolik egzersiz ekipmanları ile kadınlara özel butik spor salonu hizmeti vermekte olan DG Spor ve Aletleri Ltd. Şti. SHAPES STUDIO, Grup Fitness ve Personal Training sistemi ile SHAPESSTUDIO PREMIUM Grup Fitness, Personal Training ve Reformer Pilates sistemlerini oluşturmuştur.

SHAPES STUDIO, Grup Fitness ve Personal Training ve SHAPES STUDIO PREMIUM, Grup Fitness ve Personal Training, Reformer Pilates Sistemleri: (http://shapesforwomenturkey.com/studio-premium/shapes-studio-nedir ) Shapes Studio’da, egzersizi eğlenceli bir şekilde, müzik eşliğinde yapmak isteyenler için Grup Fitness çalışmaları, özel bir ihtiyaç veya istek halinde antrenörle birebir yapılan Personal Training çalışmaları; Shapes Studio Premium’larda ise bunlara ek olarak Reformer Pilates çalışmaları yapılmaktadır.  

GRUP EGZERSİZ ÇALIŞMALARI: Bireysel egzersiz çalışması gerekmeyen durumlarda, sağlıklı yaşam ve eğlence amaçlı yapılacak egzersizler için “grup fitness” adı verilen, en az 3-4 kişilik gruplarla, müzik eşliğinde yapılan çalışmalardır. Bu egzersizlerde, antrenman bilimi, değişik müzik ve kültürler ve dans ile yoğurulmaktadır. Böylece farklı müzik ve kültürler sınırları aşmakta ve dünyaya yayılmaktadır. Piloxing, Zumba, Masala Bhangra… gibi çalışmalar bunlara güzel birer örnektir. 

BİREYSEL EGZERSİZ ÇALIŞMALARI: Eğitmenle özel olarak yapılan, kişinin günlük programına ve beslenmesine en uygun egzersiz programının oluşturularak zaman kaybı olmadan ve yüksek performansla en iyi neticeye, en kısa zamanda ulaştıran çalışmalardır. Personal Training’in en önemli özelliklerinden biri planlanması ve uygulanması zor olan fonksiyonel egzersizleri, doğru ve güvenli yapabilme olanağı sunmasıdır. Shapes Studio sisteminde asıl olan makinaların gücü değil, doğru bir rehberle insanın kendi vücudundaki sınırların gücünü fark etme sanatıdır ve egzersizin kişiye özel olması gerektiğini savunulmaktadır.

REFORMER PİLATES ÇALIŞMALARI: Yoğun iş temposunun beraberinde getirdiği düzensiz ve sağlıksız beslenme bireylerde fizyolojik rahatsızlıklara neden olurken, aynı zamanda stres ve hareketsizlik ise psikolojik rahatsızlıklara ve postür ( duruş ) bozukluklarına neden olabilmektedir. Bu gibi durumlarda devreye giren Reformer Pilates, zayıf kasları da güçlendirerek tüm vücut bilincini ve dengesini arttırır. 

KİMLER SHAPES STUDIO / STUDIO PREMIUM AÇABİLİR? 

Yatırımcılarımızın  spor kökenli olmaları gereklidir. Besyo mezunu veya merkezimizce  geçerliliği kabul edilen en az bir antrenörlük sertifikasına (Pilates, Fitness…) sahip olan, girişimci ruha sahip, enerjik, çalışmayı seven, özgüveni yüksek ve güler yüzlü kadın antrenörler bir Shapes Studio şubesi açabilir. Çünkü yatırımcılarımız yaklaşık 3 aylık periyotlarda düzenli  ve katılımı zorunlu eğitimlere tabi tutulurlar ve böylelikle hem dünyadaki grup egzersiz trendlerini izler ve uygularlar, hem de personal training ile ilgili yeni sertifika programları ile hizmetlerini bir üst seviyeye çıkartırlar. 

SHAPES STUDIO FRANCHİSİNG BEDELİ NEDİR VE NELERİ KAPSAR? Shapes Studio franchise bedeli lansman özel fiyatıile 26.500 TL’dir. Direnç makine ve aksesuarları ile serbest ağırlıklardan oluşan bir içeriğe ek olarak kontrat süresince marka kullanımı, açılış öncesi 6 günlük eğitim(2 gün işletmecilik ve 4 gün antrenman eğitimi), açılış sonrası 3 günlük koçluk hizmeti, web tabanlı ShapesNet üye takip programı ve her türlü bilgiyi içeren Shapes Personal Training manueli dâhildir. 

SHAPES STUDIO PREMIUM FRANCHİSİNG BEDELİ NEDİR VE NELERİ KAPSAR? 

Shapes Studio franchise bedeline ek olarak sadece BASI Pilates’ten tedarik edilecek olan ekipman ve eğitim bedelleri gelecektir. İlave bir marka bedeli yoktur. SHAPES ‘i daha yakından tanımak için; Web sayfamız www.shapesturkey.com'dan basın haberlerini, foto galeriyi ve bayi yorumlarını ziyaret edebilir, www.facebook.com/shapesforwomenFacebook, Fun sayfamızdan bizi izleyebilir, www.twitter.com/shapesturkeyTwitter Merkez sayfamızı takip edebilirsiniz. 

SHAPES STUDIO PREMIUM Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR