Ses Organi̇zasyon

Ses Organizasyon Olarak Eğitim Kurumlarına Yönelik Okulda Sanal Gerçekli̇k, İlli̇zyon Gösteri̇si̇, Hologram, 3D, 4D, 5D Ve 7D Mobil Sinema Sistemleri Hizmeti Sunmaktayız.

SES ORGANİZASYON Bayilik Maliyeti

10.000 - 25.000 *
* Okulda Sanal Gerçeklik Bayiliği 11.000 tl den başlayan fiyatlarla anahtar teslim iş fırsatı

SES ORGANİZASYON Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

SES ORGANİZASYON Bayilik Şartları

Bizleri Temsil Edecek Bayilerimizin İletişim Becerileri Kuvvetli Olmalıdır.
1. Bayilik İçin Gerekli Tüm Ekipman Eksiksiz Olarak Temin Edilir.
2. Yetki Verilen Bir Bölgeye Başka Bir Yetki Verilmez Böylece Bayii Bölgesi Korunmuş Olur.
3. Gerekli Materyallerin ücretleri Talep Edilen İlin Büyüklüğüne Ve Potansiyeline Göre Değişmektedir.
4. Ödemelerinizi Kısmen Vade şeklinde Yapabilirsiniz.
5. A’dan Z’ye Merak Ettiğiniz Tüm Sorulara İstediğiniz Zaman Cevap Alabilirsiniz.
6. Bayilik Sonrası Tüm Resmi Evrak İşlemleri Tarafımızca Düzenlenmektedir.
7. Bayilik Sonrası Yerinde Teknik Destek Hizmeti Verilmektedir.
8. Tüm Afiş,broşür,bilet, Kartvizit Gibi Baskı İşleri Tarafımızca Bastırılmaktadır.

SES ORGANİZASYON Bayilik Açıklaması

ses organizasyon

türkiye'de bir ilke imza atarak sanal gerçeklik uygulaması ile okulda bayilik sistemini başlatıyoruz.sadece 1 ayda kendini egale eden ve birçok kişi tarafindan daha hiç bilinmeyen görülmeyen.. çoooook dikkat çekecek yeni çağin yeni eğlencesi.... asrin oyunu siradan oyun konsollari gibi bir kol yada düğmelerle kontrolü ortadan kaldiriyoruz.. oyunun karakterini yöneten değil birebir oyunun karakteri olmayi sağlayan sistem.... bu ürün ile karinizi artirabilir, yada yeni bir işe ilk adiminizi atabilirsiniz.. satişlarimiz hizla devam ediyor.. erken davranin sizde bu pastadaki payinizi hemen alin...roller coaster - salıncak - uzayda gezinti - savaş - ve daha da fazlasi......hepsi bir arada tek makinede...temin edeceğimiz ekipmanlar ile sadece okullarda değil yetişkinlerinde ilgisini çekeceksiniz ve yaz sezonu geldiğinde de kazanç sağlamaya devam edeceksiniz...

Biz Kimiz: SES Organizasyon olarak eğitim kurumlarına yönelik SANAL GERÇEKLİK, İLLİZYON GÖSTERİSİ, HOLOGRAM, 3D, 4D, 5D ve 7D mobil sinema sistemleri hizmeti sunmaktayız. Okullara yönelik hologram ve 3D filmleri gerekli hak sahiplerinden yerli ve uluslararası anlaşmalar çerçevesinde daha önce okullarda gösterimi yapılmamış Kültür Bakanlığı Onaylı ve Milli Eğitim Müdürlüklerince Onaylatılan filmlerin gösterimini yapıyoruz.

Ekip olarak '' İşin Küçüğü Büyüğü Olmaz'' prensibi ile hizmet sağlar, işimizi severek yapmamız ve müşteri memnuniyetini esas alan yaklaşımımız bizi farklı kılan önemli bir faktördür.

ve Dahası: Genç ve dinamik bir kadroyla faaliyette olup, Okul, Restoran, Cafe, Bar, ve Oteller'in eğlence ve aktivite ihtiyaçlarını malzeme,personel uyumu ve müşteri memnuniyetine önem vererek yerine getiren bir firma olma gururu ile önemli referanslara sahip işlerin altında imzamızı görebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı belirleyerek neyi nereden ve nasıl temin edeceğini bilen, sorun çözme yeteneğine sahip, Düğün,Doğum Günleri, vb. Özel günlerinizde çektiğiniz katıksız sıkıntılarınızı hafifletmek, kurumsal çalışmalarınızı, Grup aktivitelerinizi uzman kadromuzla kaliteli ve hızlı bir şekilde organize etmek SES ORGANİZASYON olarak amacımızdır.

SES ORGANİZASYON Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR