Sens56 Otomatik Far Sensörü

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Yedek Parça Bayilikleri Veren Firmalar

Sens56 Otomatik Far Sensörü Bayilik Açıklaması

Sens56 Otomatik Far Sensörü Bayilik

 Sens56 Otomatik Far Sensörü Bayilikler Veriyor Sens56 Otomatik Far Sensörü Bayilik Hakkında Açıklama :www.sens56.com sitemizden detayları öğrenebilirsiniz. SenS56 Otomatik Far Sistemi,2005 Yılında projelendirilmiş olup arge çalışmaları yapılarak 2009 yılında üretimi gerçekleştirilmiştir. 

Sens56 Otomatik Far Sensörü Bayilikler Veriyor 2009 yılında siz değerli müşterilerimize sunulmuş, Türkiye genelinde otomobil kullanıcılarının büyük beğenilerini kazanmıştır. 

SenS56 Otomatik Far Sistemikalitesini, kullanım kolaylığını ve en önemlisi sürücü güvenliğini en üst seviyede kullanılan bir üründür. SenS56 Otomatik Far Sistemi 2009 yılında Türkiye Otomotiv pazarına çıktıktan sonra benzer taklitleri çıkmış olup, çıkan taklit Far Sensörleri, SenS56 Otomatik Far Sistemi gibi çalışmamış kullanıcıların araçlarında çeşitli sorunlar çıkartmış ve kullanıcılardan eksi puan almışlardır. 

Sens56 Otomatik Far Sisteminde kullanılan tüm elektronik malzemeler birinci sınıf kalitede kullanılmıştır. SenS56 Otomatik Far Sistemi Siz değerli kullanıcılarımız için en üst kalitede üretilmiştir. Sens56 2015 yılında yazılımını güncellemiş ve binek otomobiller haricinde Tır, otobüs, Kamyon, minibüs vs gibi ağır vasıta araçlar içinde Sens56 24v Otomatik Far sistemini çıkartmış, siz değerli kullanıcıları ile buluşturmuştur. Lütfen Emniyetiniz için SenS56olmayan Far sensörlerini kullanmayınız. 

Firma ismi: Sens56 Otomatik Far Sensörü 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 1 

Franchising / Bayilik Destekleri: Pazarlama, Bölge Koruması

Sens56 Otomatik Far Sensörü Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Türkiyede Bulunan Tüm İllerde Bayilikler oluşturmaya çalışmaktayız. 

Bayilik Şartımız karşılıklı görüşme sonucunda belirlenecektir. Talep eden kişi bulunduğu ilde tek el distrübütor mi olmak istiyor yoksa normal bir bayimi olmak istiyor. Bu gibi konuları konuşmamız gerekmektedir.

 

Sens56 Otomatik Far Sensörü Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR