Seçilenler Network Marketing

Network Marketing Deneyimi Olan Değerli Girişimcilerimiz. Seçilenler Network Olarak Türkiye'nin Ve Dünyanın Ilk Eğitim Network Marketing Sistemiyle Karşınızdayız. Bu Sisteme Katılan Herkes Hem..

Seçilenler Network Marketing Bayilik Maliyeti

1 - 5.000 *
Bütçe açıklaması belirtilmemiş.

Seçilenler Network Marketing Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Seçilenler Network Marketing Bayilik Açıklaması

Seçilenler e-Learning Sistem ile TEOG sınavına hazırlanmakta olan 8.sınıf öğrencilerinin 10 ünite ve 1000 kelimelik içeriğiyle sınava hazırlanmalarını sağlamak, okul derslerine destek olmak, öğrenme hızını arttırmak ve kalıcı bilgi edinmeleri için özel olarak hazırlanmıştır.

TEOG sınavına hazırlanmakta olan öğrencilerin okulda görmüş olduğu derslere ek destek olacak olan bu sistem ile öğrenciler hem TEOG sınav İngilizcesini kalıcı olarak öğrenecek hem de tekrar tekrar ders dinleme ve test çözme ile ev konforunda özel ders alma hizmetinden yararlanacaklar. Beynin her iki lobunu da harekete geçirerek daha verimli ve kalıcı bir eğitim imkânı sunan ve de sınava girecek olan öğrencileri konforlu ve hızlı bir şekilde sınava hazırlayan Seçilenler e-Learning Sistem’de yer alan “Öğrenme, Okuma, Dinleme, Çeviri” alıştırmalarıyla öğretilmek istenilen dil herkesin kolaylıkla kullanabileceği bir sistemle sunulur. Program içerisinde geliştirilen sistemle öğrenci bir kelimeyi farklı uygulamalarda en az 5 kez görür. Bu da öğrencinin farkında olmadan ve sıkılmadan sürekli tekrar yapmasını ve sınavda karşılaştığı kelimeleri rahat bir şekilde doğru yanıtlamasını sağlar. Ev ortamı güvenliğinde verilecek olan bu eğitimle örgün öğretimin zaman ve mekân sınırları ortadan kaldırILmış durumdadır.

Öğrenci birbirini paralel izleyen ders konularıyla derste işlediklerini evde defalarca tekrar etme şansını yakalar. e-Learning Sistem Nedir? e-Learning Sistem; kısaca öğrencilerin internet üzerinden verilen İngilizce Eğitim Programıdır. Bu program ile öğrenciler öğretmenin işlediği konuya ait test ve çeşitli uygulamaları yapabildikleri; öğretmen ve yöneticilerin öğrencilerin yaptıkları uygulamalara ait verileri (doğru, yanlış, geçirdikleri zaman, anlamadıkları konu vb.) anlık olarak görüp değerlendirme yapabilecekleri, öğrencinin eksiklerini değerlendirme yönünde hatasız bilgi edinebilecekleri profesyonel bir yazılımdır.

e-Learning Sistem, Milli Eğitim müfredatına tam uyumlu geniş bir eğitim içeriğine sahiptir. Öğrenme hızını artırmak ve daha kalıcı bilgiler vermek adına dünyada geliştirilen birçok yöntem vardır. Öğrenmenin tam anlamıyla gerçekleştirilebilmesi için duyu organlarını hitap edebilmek önemlidir. Seçilenler e-.Learning System aynı anda hem göze hem de kulağa hitap ederek bilgiyi daha iyi öğretmeyi sağlamaktadır. Doğduğumuz günden itibaren kendi ana dilimizi öğrendiğimiz mantıkla hareket eden bu sistemde, öğretilen tüm kelime ve cümleler sesli ve resimli olarak desteklenir. Bu da beynin her iki lobunu da harekete geçirerek daha verimli bir eğitim imkanı sunar. Amerika başta olmak üzere birçok Avrupa Birliği ülkesinde uygulanan bu sistemle dil öğrenmek ve öğretmek artık çok kolay. Öğrencilere verilen programlarda yer alan “Öğrenme, Okuma, Dinleme, Çeviri” alıştırmalarıyla öğretilmek istenilen dil herkesin kolaylıkla kullanabileceği bir sistemle sunar. Program içerisinde geliştirilen sistemle öğrenci bir kelimeyi farklı uygulamalarda en az 5 kez görür. Bu da öğrencinin farkında olmadan ve sıkılmadan sürekli tekrar yapmasını sağlar.

Seçilenler Network Marketing Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR