Sarper Lahmacun

Sarper Lahmacun Bayilik Açıklaması

Sarper Lahmacun Bayilik

Sarper Lahmacun Bayilik Hakkında : Sarper Lahmacun 2000 yılında Real AVM İzmit'de hizmete başlamıştır. Urfa'dan gelen yöresel tatlari siz değerli müşterilerimiz için en iyi şekilde sunmaya çalışmaktadır. Lahmacun, Pide, Kebap ve Künefe konsepti ile avm'ler de self servis olarak hizmet vermektedir. Şuan 9 şubesi ile İstanbul, Kocaeli, Bursa, Adana, Sakarya, Mersin illerinde hizmet vermekte olan Sarper Lahmacun'un tüm şubeleri kendi bünyesindedir, önümüzdeki yıllarda yine Türkiye'nin farklı bölgelerinde bulunan seçkin avm ler de sizlere "Harika Lezzetler" sunmaya devam edecek.  

Sarper Lahmacun Bayilik ve Bayilik Şartları Ürünlerimiz tamamen yöresel olup her ürünü birebir kendi yöresinden ve ilk gün ki tazeliğini koruyarak kullanan Sarper Lahmacun'un büyümesinde ki en büyük rolü lezzetli ve kaliteli hizmet anlayışı üstlenmiştir. Sarper Lahmacun ilerleyen dönemlerde seçkin avm ler de tüm Türkiye'ye hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Sarper Lahmacun Bayilik Şartları Franchise Alma Süreci İlk olarak franchise almak istenen kişi ile yüz yüze toplantı yapılıp franchise şartlarını ve bilgilerini paylaşılıp onlara bir sunum yapılacaktır.

  • Franchıse olarak açılacak subenın lokasyonu incelenip
  • Tüm şartlar uygun olup olmadığına karar verilir.
  • (lokasyon -ürün konsepti-kira bedeli- sözleşme süresi v.s. )
  • Uygun şartlar yerine geldikten sonra

Franchise Giriş Bedeli Franchise giriş bedeli olarak 50 000 tl(elli bin tl ) artı kdv bir tutar ödenerek franchise anlaşması imzalanır. 

Mimari ve Dekorasyon İşlemleri Sarper lahmacun mimarlarının markamız konseptine uygun bir restoran tarafımızca hazırlanılıp yatırımcı ya açılışa hazır hale getirilerek teslim edilir. 

Bunların içerisindeMimari-inşaat-elektrik-havalandırma-yangın ve güvenlik sistemleri-tüm endüstriyel mutfak malzemeleri ve ekipmanlar Hepsi yer almaktadır. 

Eğitim Açılış süresinde kendi uzman ekibimiz ile açılış gerçekleştirilip Diğer personellerinde eğitimleri açılışa kadar diğer şubelerimizde birebir eğitim verilerek uzman hale getirilir. 

Ürün tedarikiMarkamızın anlaşmış olduğu tedarikçi firmalar tarafından tarafınıza frigo firik araçlarla sevkıyatı yapılmaktadır. Restoranda kullanılan tüm ürünler merkezin belirlemiş olduğu tedarikçi firmalar tarafından gönderilmekte ve ödemesi sadece merkeze yapılmaktadır.

Denetleme Merkez tarafından her ay içerisinde gizli müşteriler ile denetlemeler yapılarak puanlar verilmektedir. Restoranda uygun görülmeyen hatalar tarafımızca sizlere iletilip en yakın zamanda düzeltilmesi için talimatlar verilmektedir. 

İlk giriş bedeli : 50 000 TL + K.D.V. 

Yatırım maliyeti : 150 000 TL - 250 000 TL arası değişmektedir. 

Teminat : ürün tedarikleri için 50 000 TL teminat mektubu tarafımızca istenmektedir.

  • Sözleşme 10 yıl süreli olarak yapılmaktadır.
  • Aylık net satış üzerinden % 3 reklam ve isim hakkı bedeli talep edilmektedir.
  • Yatırım maliyeti dönüş süresi 15 ay - 36 ay

 

 

Sarper Lahmacun Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR