1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Fast Food
  3. Reis Döner

Reis Döner

Farklı bir lezzet ve hizmet anlayışı ile gıda sektöründe hizmet veren Reis Döner büyümeye devam ediyor.

Fast Food

250000 ₺

Reis Döner Bayilik

Reis Döner olarak gıda sektöründeki faaliyetlerimize başladığımız ilk günden bu yana lezzeti, kaliteyi, hijyen ve sağlık standartlarını ön planda tutuyoruz. Tüketicilerimize klasikleşmiş piliç döner anlayışının dışında farklı bir lezzet sunuyor, karlı yatırım olanaklarımız ile gıda sektöründe bayilik almak isteyem girişimcilerin de yoğun ilgisi ile karşı karşıya kalıyoruz. Sektördeki pek çok firmaya göre yeni bir marka olmamıza rağmen pazar payımızı hızla artırmaya ve bayilik alan girişimcilerimiz ile işbirliği içerisinde büyümeye devam ediyoruz. Alanında uzman, deneyimli ve gerekli eğitimlere sahip kadromuzun hazırladığı ürünlerimizi İstanbul dışındaki illerimizde ardından da ülkemiz genelinde yaygınlaştırmayı hedefliyor ve tüm çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz.

Reis Döner Bayilik Şartları

Reis Döner bayilik almak isteyen girişimcilerimizden restoranlarının 30 - 100 metrekare arası alana sahip olmasını istiyoruz. Ayrıca restoranlarımızın dükkanların, iş merkezlerinin yoğun olarak bulunduğu lokasyonlarda, araç ve yaya trafiğinin fazla olduğu lokasyonlarda açılmasını talep ediyoruz. Bayilik alacak girişimcilerimizin markamızın hijyen ve temizlik standartlarına uygunluğu ile müşteri memnuniyetine önem vermesini önceliğimiz olarak kabul ediyoruz. 

Reis Döner bayilik almak isteyen girişimcilerimizin yaklaşık 200.000 TL civarında yatırım maliyetini karşılaması gerekiyor. Ancak kurulum maliyetinin seçilen dükkanın metrekaresine göre değişmesi gibi nedenlerden dolayı kesin bilgi almak isteyen girişimci adaylarımızın markamız ile iletişime geçmelerini öneriyoruz. Bayilik alan girişimcilerimizden reklam katkı payı ve gelirden pay almıyoruz. 

Markamızdan bayilik almak isteyen girişimcilerimiz bayilik taleplerini markamızın web sitesindeki başvuru formunu doldurarak iletebiliyorlar. Talepleri tarafımıza ulaşan bayi adaylarımız için ön değerlendirme sürecini başlatıyor ve markamızın bayilik koşulları ile ilgili detaylı bilgilendirme yapıyoruz. Bayi adayımızın ve seçtiği lokasyonun markamız tarafından uygun bulunması, karşılıklı olarak tüm şartlarda anlaşmaya varılması durumunda bayilik sözleşmemizi imzalıyoruz.

Reis Döner Bayilik Avantajları

Reis Döner bayilik alan girişimcilerimiz hizmet anlayışı ile sektörün lideri olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen bir marka ile çalışma fırsatını elde ediyorlar. Ortalama kar marjımız % 25 civarında olup işletmelerimizi 30 gün içerisinde hizmet vermeye hazır hale getiriyoruz. Bilgimizi ve deneyimimizi bayilik alan girişimcilerimiz ile paylaşıyor, sektörde zirveye ulaşmak için bayilerimizin çıkarlarını ön planda tutan bir anlayışı benimsiyoruz. Bayilerimiz kalitesi ve lezzeti tescilli ürünlerimiz, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımız ve ekonomik fiyatlarımız sayesinde müşterilerini hızlı bir şekilde artırabiliyorlar. 

Reis Döner Bayilik Destekleri

Reis Döner bayilik alan girişimcilerimize yer seçimi konusunda destek oluyor, yaptığımız fizibilite çalışmaları ile en karlı lokasyonu seçmelerine ve karlı bir işletmeye sahip olmalarına katkıda bulunuyoruz. Markamız konseptine uygun olacak şekilde işletmenin dekorasyonu yapılırken marka merkezi olarak personel temini ve eğitimi konularında bayilik alan girişimcimize destek sağlıyoruz. Bayilik alan girişimcimizin işletmesinin açılışına kadar olan sürede markamız merkezi operasyon ekibi aracılığı ile tüm süreçleri denetliyor ve gerekli yönlendirmeleri yapıyoruz.

Siz de giderek genişleyen, sadık müşteri kitlesini ve gıda sektöründe sahip olduğu pazar payını artıran Reis Döner ailesinin bir parçası ve kendi işletmenizin sahibi olmak için markamızın internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak bayilik koşullarımız ile ilgili detaylı bilgi edinebilir ve bayilik taleplerinizi iletebilirsiniz.

  1. Döner
  2. Yapı Marketleri

Reis Döner Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Reis Döner Şartlar & Koşullar

  • TEK ŞAARTIMIZ İŞİNİN BAŞINDA DURMAKTIR.

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör