Radisson Blu Hotel İstanbul Pera Yılın Franchise Oteli Ödülünü Aldı

Son Güncellenme: Mon Mar 2024 10:31

Radisson Blu Hotel İstanbul Pera Yılın Franchise Oteli, misafirlerine özel hizmetler sunuyor. Uzun ve yorucu bir günün ardından otelinize vardığınızda..

Radisson Blu Hotel İstanbul Pera Yılın Franchise Oteli Ödülünü Aldı
İlyas Özkurt user

Radisson Blu Hotel İstanbul Pera Yılın Franchise Oteli

Radisson Blu Hotel İstanbul Pera, misafirlerine özel hizmetler sunuyor. Uzun ve yorucu bir günün ardından otelinize vardığınızda, otelinizin size sunduğu lüks ve keyifli hizmetleri deneyebiliyorsunuz. Eğitmen eşliğinde fitness salonunda spor yapabiliyor, Uzakdoğulu terapistlere masaj yaptırabiliyor ya da büyüleyici Haliç manzarası eşliğinde kahvenizi yudumlayabiliyorsunuz. 

Radisson Blu Hotel İstanbul Pera Yılın Franchise Oteli Ödülünü Aldı 18 Mart 2015 günü Radisson Blu Hotel Cairo Heliopolis’de yapılan törene Carlson Rezidor CEO’su Wolfgang Neumann, COO Olivier Harnisch ,Carlson Rezidor üst düzey yöneticileri ve otel genel müdürleri katıldı. Radisson Blu Hotel İstanbul Pera Yılın Franchise Oteli Ödülünü Aldı Radisson Blu Hotel İstanbul Pera Yılın Franchise Oteli Ödülünü Aldı Misafir memnuniyeti önde olmak üzere farklı kriterlere göre yapılan değerlendirmeler ile belirlenen “Yılın Franchise Oteli” ödülünü Wolfgang Neumann Radisson Blu Hotel, İstanbul Pera Genel Müdür’ü Okan Karadağ’a takdim etti. Wolfgang Neumann ve Olivier Harnisch ödülü verirken “Türkiye büyük önem verdiğimiz ve hızlıca geliştiğimiz bir bölge. Radisson Blu Hotel, Istanbul Pera bu ödülü sonuna kadar hak ediyor. Okan Karadağ çok başarılı bir yönetici ve ekibi otelde muhteşem bir iş çıkarıyor”dedi. 25 Haziran 2013’de açıldıklarını ve çok kısa bir zamanda bu kadar büyük bir ödüle layık görüldükleri için büyük mutluluk ve gurur duyduklarını söyleyen Okan Karadağ; “ Ödülümü tüm ekibim adına alıyorum. Biz otelin ilk tuğlası konulduğu günden bu yana bu ödülü almaya inandık. Carlson Rezidor ailesini en iyi şekilde temsil ettiğimiz için çok mutluyuz” dedi. 320 otel arasından misafir memnuniyeti değerlendirme programında 1. Sırada yer alan Radisson Blu Hotel, İstanbul Pera açıldığı günden bu yana kaliteli ve güler yüzlü servisi ile misafirlerinin %100 memnuniyet ile otelden ayrılmasını sağlıyor. 2014 yılında İstanbul otellerinde ortalama %65 doluluk görünürken %81 doluluk ile ilk yılında başarıyı yakalayan Radisson Blu Hotel, Istanbul Pera; 2015 yılını %87 doluluk ile sürdürüyor.

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler