Rabarba Parfüm

Rabarba Parfüm Bayilik Açıklaması

Rabarba Parfüm Bayilik

Rabarba Parfüm Bayilik ve Açık Parfüm Bayilik Rabarba Parfüm Bayilik ve Açık Parfüm Bayilik Rabarba parfümleri; orijinal markalardaki hammadde oranlarına sadık kalınarak, uzman kimyagerler tarafından hazırlanmaktadır. Parfümlerimiz, gerektiği sürelerde dinlendirildikten sonra satışa sunulmaktadır; cildinizde sorun yaratması engellenmektedir Her açık parfüm aynı değildir. Yeteri kadar dinlendirilmemiş, oranları optimum ayarlanmamış parfümler, hem vücudunuzu kurutabilir hem tahriş edebilir hem de uzun vadeli sağlık sorunlarına yol açabilir. Rabarba Parfüm; sizi, bunu düşünmekten kurtarıyor; Hem ekonomik! Hem Sağlıklı! Hem de davetkar! 

Rabarba Parfüm Bayilik Hakkında : RABARBA PARFÜM, İstanbulda kurulmuş bir aile şirketidir. RABARBA markası ile hizmet vermektedir. Rabarba Parfüm, üretiminde kullanmış olduğu hammaddelerin dünya genelinde kendini ispatlamış ve IFRA (international Fragrance Association) ve RIFM (Research Institute for Fragrance Materials) standartlarını uygun hammaddelerle çalışmaktadır. Üretimde kullanılan esanslar piyasadaki diğer firmalar gibi 3. kalite esanslardan imal edilmemiştir.Üretimde kullanılan esanslar 1. kalite top kalite esanslar kullanılmaktadır.

Parfümlerimizde cilt sağlığı korumak için gliserin kullanılmaktadır. Rabarba Parfüm, üretimini yüksek kimya mühendislerinin kontrolleri altında profesyonel teknik kadrosu ile Sağlık Bakanlığı'nın koymuş olduğu standartlara harfiyen uyulmakta ve teknolojinin sunduğu tüm imkanlardan faydalanmaktadır. Yaratıcılık ve yeniliklere açık olmak başarılı ve kaliteli parfümler üretmenin en temel yapı taşlarıdır. Rabarba, iyi koku konusunda uzmandır,uygun koku konusunda uzmandır. Ama en çok da; kokusuyla aklınızda yer edecek anılar yaratma konusunda uzmandır. Çünkü koku ; kendisi uçup gitse bile,hissi kaybolmayan bir büyüdür. 

 

Rabarba Parfüm Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR