Pronail Güzellik Salonu

Pronail; Giderek Artan Bilinirliği Ile Güzellik Salonu Franchise Almak Isteyen Girişimcilerin Dikkatini Çekmeyi Başaran Bir Markadır.

Pronail Güzellik Salonu Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Pronail JOJOMAY güzellik salonu bayilik almak için gereken yatırım tutarı 350 bin ila 550 bin TL arasında değişiklik göstermektedir.

Pronail Güzellik Salonu Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Pronail Güzellik Salonu Bayilik Şartları

Girişimcinin İşletmeci Olarak Kendi İşinin Başında Durması
Kadın Nüfusunun Fazla Olduğu Ya Da Yaya Trafiğinin Yoğun Olduğu Lokasyonlar Bulunması
Yatırım Bütçesine Sahip Olunması
Girişimcinin İşletmecilik Yeteneklerine Güvenmesi
Hizmet Kalitesinin Yüksek Tutulması

Pronail Güzellik Salonu Bayilik Açıklaması

Pronail Güzellik Salonu Bayilik

 

Türkiye ve Avrupa’daki en güvenilir franchise zincirleri arasında yer alan Pronail Güzellik Salonu bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. Milyar dolarlık güzellik sektörüne adım atmak isteyen girişimcilerin dikkatini çeken firma köklü geçmişi ve müşteri memnuniyetini kazanan hizmet politikasıyla başarılarını arttırıyor. Pronail JOJOMAY Güzellik Merkezi açmak isteyen girişimciler gerekli kriterleri karşıladıklarında güzellik merkezi franchise zincirine dahil olabiliyor. 

Hedef kitlesine cilt bakımı, cilt onarımı, el bakımı, ayak bakımı, protez tırnak ve kirpik uygulaması gibi farklı hizmetler veren Pronail Güzellik Salonugeniş bir kitleye hitap ediyor. Günümüzde kişisel bakımın önem kazanması ve kadınların güzelleşmeye olan merakı düşünüldüğünde güzellik salonu bayilik almanın albenisi artıyor. Siz de güzellik sektörüne giriş yapmak istiyorsanız bu yazımızda Pronail Güzellik Salonu bayilik şartları ve Pronail Güzellik Salonu bayilik süreçleri ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Pronail JOJOMAY Bayilik Şartları

Pronail Güzellik Salonu bayilik almak isteyen girişimcilerin öncelikle bayilik başvurusu formunu doldurması gerekiyor. Girişimcinin bilgileri eksiksiz girildiği takdirde Pronail JOJOMAY yetkilileri kendileri ile iletişime geçiyor. Girişimcilerinden işletmecilik yapmasını isteyen, müşteri memnuniyetine çok önem veren, uygulama cihazlarının hijyenini önceliklendiren ve güler yüzlü hizmet esasının benimsenmesini talep eden Pronail JOJOMAY bayilik taleplerini titizlikle değerlendiriyor. Firma ve girişimcinin beklentileri örtüştüğü takdirde Pronail JOJOMAY franchise şartları ile ilgili detaylara geçiş yapılıyor. 

Pronail JOJOMAY bayilik almak için firmanın beklentilerini karşılayan bir lokasyon bulunması gerekiyor. Bu aşamada marka girişimcilere tam destek veriyor. Lokasyon seçimi yapılırken bölgedeki müşteri potansiyeli değerlendiriliyor, bölgenin demografik yapısı inceleniyor, bölge halkının gelir seviyesi belirlenerek hizmetlerin maksimum düzeyde talep görüleceğinden emin olunuyor. Lokasyon seçimini markanın üstlenmesi hem firmanın imajının korunmasını hem de girişimcilerin yatırım harcamalarının karşılıksız kalmamasına yol açıyor. 

Lokasyon seçimi ile bağlantılı konulardan biri de gerekli yatırım bütçesi olarak karşımıza çıkıyor. Firmanın bu konuda çok net bir tavrı var; Pronail JOJOMAY bayilik bütçesi 350 bin ila 550 bin TL arasında değişiyor ve firma bu fiyat aralığı ile yüksek birikime sahip olan girişimcilerle çalışmak istediğini ortaya koyuyor. Toplam yatırım bütçesi güzellik salonu açmak için belirlenen mekanın alanına ve bulunduğu bölgedeki fiyatlara göre değişiklik gösterebiliyor. Yatırım bedeline 5 yıllık franchise bedeli, projelendirme bedelleri, ofis ekipmanları, üniformalar, açılış promosyonları, 3 aylık işletme sermayesi, açılış öncesi salon eğitimleri, mobilya ve demirbaşlar gibi kalemlerin dahil olduğu sözleşme seçeneği de girişimcilere sunuluyor. 

Pronail JOJOMAY Bayilik Almanın Avantajları

Güzellik sektörü yatırımcılarına yüksek kazanç sağlıyor; özellikle marka bilinirliği yüksek firmalarla işbirliği yapanlar bayilik sisteminin sunduğu tüm avantajları fazlasıyla yaşıyor. Yüksek gelir grubunu hedefleyen ve yatırımcılarına prestij sunan Pronail Güzellik Merkezi bayilik almak yatırımların orta ve uzun vadede geri dönüşünü mümkün hale getiriyor. 

Kadınlara yönelik birçok hizmet sunan; güzelliğin ve kişisel bakımın giderek önem kazandığı günümüz koşullarına uygun fırsatlar barındıran Pronail Güzellik Merkezi bayilik almak isteyen girişimcilere lokasyon seçimi, bölge koruması, eğitim, reklam, pazarlama ve personel destekleri sunuyor. Böylece girişimcinin sektörel tecrübesi bulunmasa da başarısız olma ihtimalinin azaltılması hedefleniyor. 

 

 

Pronail Güzellik Salonu Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR