Points

Fransa’da 1971 Yılında Lastik Uzmanı Girişimciler Tarafından Kurulan Point S; Türkiye Genelinde Bayilik Veriyor.

Points Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* PointS bayilik almak için gerekli yatırım bütçesi 150 bin TL ile 200 bin TL arasında değişiklik gösterebilir. En net bilgi firma yetkilileri ile görüşüldükten sonra alınabilir.

Points Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Points Bayilik Şartları

İşlek Caddelerde Ya Da Sanayi Bölgelerinde Lokasyon Bulunması
Ticari Sicilin Temiz Olması
Sektörel Deneyim Bulunması
Gerekli Yatırım Bütçesine Ve Teminat Bedeline Sahip Olunması

Points Bayilik Açıklaması

Point S Bayilik Hakkında

Otomotiv sektöründe bayilikalmak isteyen ve sektörel deneyimi olan girişimcilerin en çok dikkatini çeken firmaların başında yer alan PointS Türkiye genelinde bayilik veren firmalararasında bulunuyor. Geçmişi 1971 yılına dayanan ve Türkiye pazarına 2011 yılında Şentürkler Holding bünyesinde giriş yapan firmanın ilk şubesi Bursa’da açıldıktan sonra hızlı bir büyüme ivmesi gösterdiği biliniyor. 

Otomobil lastikleri, jantlar, cam filmi, oto aksesuarları, kar zinciri, akü ve daha birçok ürünü tüketicilerle buluşturan Points bayilik alma fikri dolayısıyla çok tutuluyor. En temel ürünü lastikler olan marka; girişimcilere yüksek karlılık sunuyor. Özellikle doğru lokasyonlarda açılan Points bayilikleri girişimcilerin yatırım tutarlarının kısa sürede amorti edilmesini mümkün kılıyor. 

Siz de otomobil lastiği satış bayilikleri almayı düşünüyorsanız PointS bayilik şartları ve Points bayilik süreçleri hakkında hazırladığımız bu yazımızda merak ettiğiniz soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Riski az ve kar marjı yüksek bir iş fikrini hayata geçirerek hayalinizdeki işin sahibi olabilirsiniz. 

Point S Bayilik Şartları

Point S bayilik almak isteyen girişimcilerin işlek caddelerde ya da sanayi bölgelerinde geniş ve dikkat çeken satış mağazaları bulmaları gerekiyor.Point S mağazalarında farklı ve en kaliteli lastik markalarının ürünleri bulunabiliyor; dengeleme ürünleri, rot balans, basınç kontrolü gibi lastik hizmetleri veriliyor ve seçilmiş bayilerde araç bakımı ve otomobil parçaları gibi hizmet alternatifleri de bulunuyor. Dolayısıyla verilecek hizmet doğrultusunda lokasyon özellikleri ve bayilik yatırım bütçesi değişebiliyor. Points franchise almak isteyen girişimcilerin 150 bin TL ile 200 bin TL arasında sermaye gereksinimi olabiliyor. Bayilik bütçesi ile en doğru bilgilere ulaşabilmek adına Şentürkler Holding yetkilileri ile yüz yüze görüşmek gerekiyor. Yapılan görüşmeler sonunda bayilik şartlarını karşılayan girişimcilerle marka yola devam edebiliyor. 

Point S bayilik almak için girişimcilerin sektörel tecrübesinin bulunması da isteniyor. Personel ve finans yönetimi konularında deneyimi olan; müşteri memnuniyeti öncelikli hizmet anlayışını benimseyen, satış konusunda kendini geliştiren ve markaya duyulan sadakati arttırmak odağında hizmet sunan girişimciler markanın onayını alabiliyor. 

Point S Bayilik Almanın Avantajları

Points marka bilinirliği Avrupa kıtasında da yüksek olan; kökleri geçmişe dayanan güçlü bir markadır. Hedef kitlesinin güvenini ve sadakatini kazanan marka Türkiye’deki bayileri aracılığı ile her geçen gün artma eğiliminde olan bilinirliği ile yatırımcılarına yüksek bir kar bırakmaktadır.

Farklı ürünleri sunan; farklı otomobillerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çözümleri ile araç sahiplerinin gözdesi olan Point S bayilik alan girişimcilere %10 ila %40 arasında değişen bir kar marjı sunmaktadır. 

Bayilerine bayilik sürecinde ve sonrasında destekler sunarak başarılarını arttıran Point S; kaliteli hizmet verme misyonuna sahiptir. Bayilerine bilgi birikimini aktaran Point S yetkilileri yatırım riskini minimize etmektedir. 

Otomotiv sektöründe bayilik almanın karlılığı ve avantajları da düşünüldüğünde Points bayiliklerinin neden bu kadar revaçta olduğu anlaşılabilir. Otomobillerin belli dönemlerde lastik ihtiyacı duyması, otomobil türlerinin farklılaşması, oto aksesuarlarının çok tercih edilmesi ve otomotiv sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin yüksek kazançları PointS bayilik kararını güçlendirmektedir. 

Siz de prestiji, karlılığı ve sürekliliği yüksek bir iş fikri arıyorsanız; gerekli sermayeniz ve çalışma azminiz varsa Points bayilik başvurusu yaparak yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

 

Points Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR