Pn Parfume

PN Parfume Bayilik Açıklaması

PN PARFUME BAYİLİK

PN Parfume’ nin onaylayacağı bir il, İlçe yada AVM’de (Franchising) bayilik almakmümkün. Bayilik çalışmalarında bazı kriterleri dikkate alan firmamız, özellikle, mağazanın konumun önemine dikkat ediyor ve yer seçiminde yönlendirici oluyor.

PN PARFUME BAYİLİK ŞARTLARI

 PN Parfume Bayilik ve Bayilik ŞartlarıŞartlarımız arasında PN Parfume mimari konseptinin değiştirilmeden uygulanması, mağazanın işlek ve popüler bir cadde üzerinde olması, en az 10 m2’ile 30 m2 lik bir alan bulunması, cephesinin makul bir şekilde açık bulunması, fark edilebilir bir noktada olması, dekora sadık kalınması, PN Parfume ait tüm ürün çeşitlerinin bulundurulması ve başka ürün satılmaması gibi şartlar yer almaktadır. Ürün çeşidinin tamamının bulundurulmasını gerektirmektedir. Satışta zorunlu herhangi bir kota uygulamamız ve en az sipariş gibi zorunlu bir yaptırımımız bulunmamaktadır.

PN PARFUME KAR MARJI

Kar marjı olarak tüm ürünlerde %100 kar ile satılabilen ürünlerimiz bayi adaylarımız için oldukça yüksek bir kar marjı ile ticaret yapabilme şansına sahip olmaktadırlar.

PN PARFUME BAYİ (Franchisee) ADAYLARINA DESTEK OLUYORMU ?

Magaza açılış sürecinde Tabelalar, görseller ve satışı destekleyici ürünler gibi bi takım ürünleri firmamız bayilerine ücretsiz hediye etmekte ve siz yatırımcılarla birlikte taşın altına elini koymaktadır. PN Parfume Bayilik Başvurusu için tıklayınız.

NEDEN PN PARFUME ? Neden BAYİLİK?

Uzun zamandır franchising veren PN Parfume siz yatırımcılar için tüm sektörlere yönelik kendini geliştirmek ve büyüyebilmek için sececekleri en gerçekçi yollardan biri franchising sistemidir. Bu anlamda PN Parfume’nin gelişmiş bir marka olması , yatırım giderlerinin tam ve şeffaf olması, satış tahminlerinin tamamen gerçekçi olması gibi hususlarına dikkat ederek bu sistemi ve PN Parfume’yi tercih etmelidir. 

PN Parfume Bayilik

YATIRIMCI ADAYLARINDA ARANILAN ÖZELLİKLER

  • Öncelikle girişimcilerin bu sektörde iş yapmaya heyecan ve istekli olmaları gerekmektedir.
  • Günümüz mağazacılık anlayışına uygun hareket etmeleri, mağazada PN Parfumenin ürünlerinden başka ürün bulundurmaması ve ürettiğimiz tüm ürünlerden bulundurmaları gerekmektedir.
  • Bayi adaylarının bu şekilde bir çalışma sistemine hazır olması, dekorumuza sadık kalması ve magaza için uygun lokasyonda olmaları gibi şartların yanı sıra PN Parfume magaza yatırımı yapabilmek için gereken finansal koşullara sahip olmaları gerekmektedir.

PN Parfume BAYİLİK MAGAZASININ ORTALAMA MALİYETİ

Dekarasyon + Ürün (3000 adet 55cc parfüm) ortalama yatırım maliyeti 15.000 TL ile 20.000 TL arasında olmaktadır. PN Parfume bayilerinden Franchising sistemine giriş bedeli , satılan üründen kar marjı ve reklam desteği gibi ödemeler talep etmemektedir.

 

PN Parfume Bayilik Hakkında : Kozmetik sektörünün kriz ortamında bile etkilenmemesi siz yatırımcılar açısından önemli bir faktördür. Bir çok sektör iç ve dış rekabet koşulları, indirim yada kampanya dönemlerinin belirsizliği nedeniyle zor şartarda çalışmaktayken PN Parfume gerek yatırım maliyetleri gerek karlılık oranları ve yaptığınız yatırımın geri dönüşünü diğer sektörlerde yapılan yatırımlar ile de kıyaslayınca bu alanda PN Parfume’den franchising almanız doğru olacaktır. PN Parfume’nin Franchising sisteminde bütün enerjinizi magazaya ayırmadan diğer işlerinizlede ilgilenebilirsiniz.

Ürün peşinde koşmak, o parfüm satarmı , bu parfüm kokarmı diye düşünmek ve binlerce ürün stok takibi yapmak zorunda kalmıyorsunuz. :Bu anlamda PN Parfume belirli bir marka değeri oluşmuş, kurumsal alt yapısı tamamlanmış, lojistik desteği tam ve eskizsiz belirli bir sistem ile 10 yılı aşkın sektör ve perakende tecrübesi ile çalışan bir firmadır.

 

PN Parfume Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR