Pizza Taksi

2010 Yılında Iki Gıda Mühendisi Tarafından Kurulan Marka Bayilik Vermeye Devam Ediyor.

Pizza Taksi Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Pizza Taksi ortalama yatırım maliyeti 200-250 bin lirası arası değişiyor.

Pizza Taksi Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Pizza Taksi Bayilik Şartları

Pizza Taksi Ortalama Yatırım Maliyeti 200-250 Bin Lirası Arası Değişiyor. En Az 60 İle 80 M2 Yere Kurulan Pizza Dükkanı İçin Firma Bayilik Alanlardan Aylık Ciro Ve Kar Payı Almamaktadır. Markanın Kullanım Bedeli İse Tek Seferlik 10 Bin Dolardır.
En Az 60 İle 80 Metre Kare Arasında İşletme Bulunması
Hizmet Sektörüne İlgisi Bulunmak
Uzmanlığa Ve Deneyime Değer Vermek
Markanın Kalite Ve Hijyen Standartlarına Uymak

Pizza Taksi Bayilik Açıklaması

Pizza Taxi Bayilik     

Pizza Taxi 2010 yılında iki gıda mühendisi tarafından kurulan bir işletme olarak gıda sektöründeki faaliyetlerine devam ediyor. Markamız faaliyetlerine başladığından bu yana kurumsal kimlik görselleri, üretim standartları, ürün ve hizmet kalitesi ile Türk damak tadına uygun lezzetleri ile müşterilerimizin büyük ilgisi ile karşı karşıya kalıyor. Bunun sonucunda kurucularımızın aldığı büyüme kararını uyguluyor ve gıda sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilerimize karlı bir iş sahibi olma fırsatı veriyoruz. 

Pizza Taxi Bayilik Şartları

Pizza Taxi bayilik almak isteyen girişimcilerimizin hizmet sektörüne karşı ilgili, deneyime ve uzmanlığa değer veren, karşılıklı güven ilişkisi kurabileceğimiz, ekip ruhu ile çalışabilecek, kurduğumuz yapı içerisinde şeffaflık ve samimiyet ile yer alabilecek kişiler olmasını istiyoruz. 

Pizza Taxi bayilik alacak girişimcilerimizin işletmelerinin 60 - 80 metrekare arasında olmasını istiyoruz. Restoranlarımızın kuruluş maliyeti 250.000 TL - 300.000 TL arasında değişiklik gösterebiliyor. Açılacak olan işletmenin konumu, ili, bahçesinin ya da terasının olması ya da olmaması, depo, ofis gibi ihtiyaçları ve buna benzer değişkenler maliyetler üzerinde doğrudan etkili olabiliyor. 

Pizza Taxi bayilik alacak girişimcilerimizden ciro payı ya da kar payı almıyoruz, marka kullanım bedelimizi ise 10.000 USD olarak uyguluyoruz. 

Pizza Taxi Bayilik Avantajları

Pizza Taxi bayilik alan girişimcilerimiz yıllar süren çalışmalarımız sonucunda elde ettiğimiz bilgimiz ve deneyimimiz sayesinde deneme yanılma metoduna gerek kalmadan karlı bir işletme sahibi olabiliyorlar. Marka bilinirliğimizin yüksekliği sayesinde büyük bir satış kolaylığı elde edebiliyorlar. Reklam ve tanıtım için oldukça düşük bütçeler harcamalarına rağmen markamızın yaptığı düzenli çalışmalar ve promosyonlar sonucunda müşteri kitlelerini düzenli olarak artırabilme fırsatını yakalıyorlar. 

Pizza Taxi Bayilik Destekleri

Pizza Taxi bayilik alan girişimcilerimize, marka kullanım bedeline dahil olarak açılışta ve ilk yıl ücretsiz olarak pek çok destek sağlıyoruz. Markanın 5 yıllık kullanım bedelini alıyoruz, 5 yıl sonunda karşılıklı talep ve anlaşma olması durumunda sözleşmeyi yeniliyor ancak marka kullanım bedeli talep etmiyoruz. Yeni açılacak olan şubelerimizin mimari proje ve tasarım çalışmalarının yanı sıra reklam çalışmalarının planlanması ve tasarımı süreçlerini de gerçekleştiriyoruz. Pizza Taxi bayilik alacak girişimcilerimizin ve işletmenin sorumlu müdürünün yiyecek içecek maliyet analizi eğitimlerini veriyoruz. Ayrıca ekibin tamamını 15 günlük işbaşı eğitimine tabi tutuyoruz. Pizza Taxi bayilik alan girişimcilerimizin işletmelerinin açılışında ve takip eden 15 günlük süre boyunca deneyimli ekibimizle destek sağlıyoruz. Sosyal medya ve internet reklamları desteği ile bir yıllık internet sitesi kullanımı ve ara yüz yazılımı kurulumu imkanı sağlıyoruz. Ayrıca uygun seviyede stok takibi ve tedarik desteği gerçekleştiriyoruz. Paket servis bölgesini belirliyor, Adana içi şubelerimiz için kayıtlı müşteri datasını aktarıyor, tüm illerdeki şubelerimiz için yeni müşteri kayıtlarının sağlanması için planlama ve uygulamalar yapıyoruz. Yenilikçi ürünlerimiz ile menümüzü zenginleştiriyoruz. Pizza Taxi bayilik alan tüm işletmelerimizde ürün ve hizmet kalitesinin sürekliliğinin sağlanabilmesi adına periyodik kontroller ve raporlamalar yapıyoruz. Yıl boyunca yapılacak olan tüm kampanyaları ve reklam çalışmalarını planlıyor, tasarımlarını yapıyoruz. Ayrıca işletmelerimizin açılışına özel kampanya ve broşür desteği sağlıyoruz. 

 

Pizza Taksi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR