1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Fast Food
  3. Pizza Bulls

Bu bayilik ilanı firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlgili sektördeki ilanlara göz atabilirsiniz.

Fast Food

Pizza Bulls

2006’dan beri pizza severlere kaliteyi ulaştıran Pizza Bulls bayileri ile birlikte büyümeye devam ediyor.

Fast Food

1.000.000 ₺

Pizza Bulls Bayilik

Pizza Bulls her zaman en iyi ve en lezzetli pizza mottosu ile hareket etmekte olup hızlı, etkili ve kaliteden ödün vermeyen başarılara imza atmayı hedefliyoruz. 2006 yılında gıda sektöründeki faaliyetlerine başlayan Pizza Bulls şu an Türkiye’deki en sevilen pizza markalarından biri olarak sağlıklı ve lezzetli ürünlerini müşterilerine ulaştırmaya devam ediyor. Tüm şubelerimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor, yenilikçi fikirlerimiz ile sektöre farklılık katıyoruz. Kurumsallaşma adına ciddi adımlar atıyor ve gıda sektörüne yaptığımız doğru yatırımlar ile lezzetlerimizi Türkiye sınırlarına taşımayı hedefliyoruz. % 100 Türk sermayeli bir marka olarak kendi öz kaynaklarımız ile büyümeye ve bunu yaparken de bayilerimizden destek almaya ve onlara destek olmaya devam ediyoruz. Kazandıklarımızı kendi toplumumuzun yararına harcama felsefemizin bir sonucu olarak ekonomimize ve istihdamımıza sağlıyoruz. 

Pizza Bulls Bayilik Şartları

Pizza Bulls bayilik almak isteyen girişimcilerin açacağı işletmelerin 100 – 120 metrekare arası alana sahip olmasını istiyoruz. Şubelerimizin insan ve araç trafiğinin yoğun olduğu merkezi noktalarda ya da alışveriş merkezlerinde açılmasını tercih ediyoruz. Bununla birlikte açılacak olan işletmenin konumuna ve açılması düşünülen bölgeye bayi adaylarımız ile yaptığımız karşılıklı görüşmeler sonucunda karar veriyoruz. Pizza Bulls bayilik almak isteyen girişimcilerimizin karşılaması gereken şube maliyeti seçilen lokasyona ve işletmenin metrekare cinsinden büyüklüğüne göre değişmekle birlikte ortalama 100.000 USD + KDV civarında gerçekleşiyor. Bu rakamın içerisine 10 yıllık isim hakkı bedelimiz de dahil bulunuyor.

Markamızdan bayilik almak isteyen yatırımcılarımız bayilik taleplerini marka yetkililerimize iletiyorlar. Ön değerlendirmeden sonra marka yetkililerimiz ile yüz yüze görüşmeler yapılıyor. Bu görüşme olumlu sonuçlandığı takdirde bayilik almak isteyen girişimcimizden işletmeyi açmak istedikleri lokasyonu bulmasını talep ediyoruz. Fizibilite çalışmaları markamız tarafından gerçekleştiriliyor ve bayilik sözleşmemiz imzalanıyor. Mimari proje ile eş zamanlı olarak personel ve yönetici adaylarının eğitimine başlıyoruz. Şubelerimizde kullanılacak olan ana ürün ve yardımcı malzemelerin sevkiyatını da tamamlandıktan sonra şube açılışımızı gerçekleştiriyoruz.

Pizza Bulls Bayilik Avantajları

Pizza Bulls olarak günlük taze hamurumuz, taze domateslerden üretilen sosumuz ve kalite standartlarına uygun şarküteri ürünlerini kullandığımız pizzalarımız ile geniş bir müşteri kitlesine hitap ediyoruz. Üretimlerimizi gıda mühendislerimizin kontrolünde yapıyoruz. Ayrıca ürünlerimizin hazırlanışından müşterilerimize sunulduğu ana kadar her aşamada pek çok farklı kontrol süreci uyguluyoruz. Hijyen ve sanitasyon konularında her kademedeki elemanımızı eğitime tabi tutuyoruz. Kullandığımız tüm ürünleri de sektörde kendini kanıtlayan üstelik HACCP, TSE, ISO, Helal Gıda Sertifikası gibi sertifikalara ve belgelere sahip olan firmalardan temin ediyoruz. 

Markamız yerel bir marka olmanın avantajlarını her alanda kullanmakta olup karar sürecini kendi içerisinde hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Bu da hem marka merkezimiz hem de bayilerimiz için işleri hızlandırıyor. Ayrıca sağladığımız düşük yatırım maliyetleri ve yüksek karlılık oranları sayesinde bayilerimiz kısa zamanda istedikleri hedeflere ulaşabiliyorlar.

Pizza Bulls Bayilik Destekleri

Pizza Bulls bayilik alan girişimcilerimizin siparişlerini çağrı merkezimiz aracılığı ile alıyor ve çağrı merkezimizde eğitimli müşteri temsilcilerimizi çalıştırıyoruz. Online sistemlerimiz ve en gelişmiş teknolojilerin kullanıldığı şube programlarımız sayesinde bayilik alan girişimcilerimizin işlerini kolaylaştırıyor ve kendilerinin tüm zamanlarını müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak için harcamalarını sağlıyoruz. Kurduğumuz sistemlerle ilgili olarak bilgi işlem departmanımızla destek veriyoruz. Ayrıca çeşitli ajanslar ile çalışarak reklam ve pazarlama konularında bayilerimize katkı sağlayacak yeni projeler üretiyoruz. Eğitim departmanımız aracılığı ile personel eğitimlerini tamamlıyoruz. Yaptığımız aylık toplantılarda bayilerimizin desteklerimiz ile ilgili görüşlerini ve taleplerini dinliyor, değerlendirmeye alıyoruz. 

Açılacak olan işletmelerimizin iç mekan proje, tasarım ve tadilat çalışmalarını kendi ekiplerimiz aracılığı ile gerçekleştiriyoruz. Söz konusu ekibimizin diğer şubelerimizde de aynı çalıştırmaları tamamlamış olmasından kaynaklanan tecrübesi sayesinde bayilik alan girişimcilerimize harcayacakları süre ve maliyet açısından büyük bir avantaj sağlıyoruz. 

  1. Pizza

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör