Pideci

Pideci 1998’Den Beri Gıda Sektöründeki Faaliyette Olup Lezzetini, Kalitesini Ve Geniş Menüsünü Müşterilerine Ulaştırmak Için Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Pideci Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Pideci Bayilik Şartları

Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Müşteri Memnuniyeti Ve Kalite Odaklı Olmak
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak
Firma Standartları Ve Hijyen Koşullarından Taviz Vermemek
Marka Değerini Artırmaya çalışmak
Tüm Zamanını İşine Ayırabilmek

Pideci Bayilik Açıklaması

Pideci Bayilik

Pideci gıda sektörü içerisinde yer almak isteyen girişimcilere uygun franchising koşulları ile yatırım olanakları sunmaktadır.  En lezzetli pide çeşitlerini geleneksel ve çeşitlendirilmiş şekilde her damak tadına hitap edecek şekilde müşterilerine sunan Pideci üst düzey bir zincir işletme olarak hizmet vermektedir. Müşteri kitlesini genişletmek için bayilik vererek büyümeyi hedefleyen Pideci başarılı işletmeleri, asla taviz vermediği hijyen ve kalite anlayışı ile gıda sektöründe  bayilik veren firmalar arasında ön planda yer almaktadır. 

Pideci Bayilik Şartları

Pideci bayilik alan girişimcilerin yatırımı gerçekleştirebilmek için gerekli sermaye gücüne sahip olması beklenmektedir. Paket servis ağırlıklı restoranların 60-70 m2, restoran ve AVM restoranlarının 80 m2 ve üzeri olması gerekmektedir. Bir restoranın işletmeye hazır hale gelmesi m2 başına 1100 USD civarına mal olmaktadır. Bununla birlikte Pideci bayilik almak için ihtiyaç duyulan yatırım miktarı ile ilgili güncel bilgilere markadan ulaşılabilmektedir.

Pideci bayilik almak isteyen girişimciler bayilik taleplerini markaya iletip ön değerlendirme sürecine tabi tutulmaktadır. Bu süreç olumlu sonuçlandığı takdirde restoranın açılması planlanan bölge belirlenmekte, fizibilite çalışmaları yapılmakta ve karşılıklı anlaşmaya varılması durumunda franchise anlaşması imzalanmaktadır. Açılacak restoranın projelendirmesi ve inşaat planlaması Pideci tarafından yapılmaktadır. Açılış tarihi tespit edildikten sonra açılış reklam promosyon bütçesi hazırlanmaktadır. Pideci bayilik almak isteyen girişimciden alınacak olan franchise giriş bedeli ve franchise kullanım bedeli; işletmenin konumuna, türüne ve olası iş hacmine göre belirlenmektedir. 

Pideci Bayilik Avantajları

Pideci orijinal tariflere sadık kalarak hazırladığı pide çeşitlerinin yanı sıra farklı beslenme alışkanlıklarını ve damak zevklerini de göz önünde bulundurmakta, diet ve vejetaryen pide çeşitlerini de menüsünde bulundurmaktadır. Marka doğal malzemeler kullanılarak usta ekibine hazırlattığı ürünlerinde malzemelerin kalitesine, hijyen koşullarına uygunluğa, malzeme tedarik sürecinde soğuk zincirin kırılmamasına en üst düzeyde önem göstermektedir. Pideci ürünlerinde yalnızca ülke bazında yaygın ve sertifikalı ürünleri kullanmaktadır. Özellikle et ve et ürünlerinde belirlenen standartlara uygun özel üretim yapılmaktadır. Sağladığı üst düzey standartlar ve menüsündeki çeşitlilik Pideci restoranlarının geniş ve sadık bir müşteri kitlesine ulaşmasına ve Pideci bayilik alan işletmelerin karlılığının düzenli olarak artmasına olanak sağlamaktadır.

Pideci bayilik alan girişimcilerine hem tecrübesini hem de markasının güvencesini sunmaktadır. Tanıtım ve reklam giderlerinin ortak gerçekleştirilmesi Pideci bayilik alan işletmecilerin harcamalarını azaltmaktadır. Markanın sağladığı müşteri kitlesi Pideci bayilik alan işletmecilere saygınlık ve karlılık sağlamaktadır. 

Pideci bayilik alan işletmelere 3-5 km alanı kapsayan bir servis bölgesi tahsis edilmektedir. Eğer yatırımcı işletme bölgesinde yer alan talebi karşılayamayacak durumda ise marka bölgede başka şubeler açılmasına izin vermektedir. İlgili bölgede yeni şubelerin açılmasında öncelik hakkı bölgede imtiyaz sahibi bulunan işletmeciye verilmektedir. 

Pideci Bayilik Destekleri

Pideci bayilik alan girişimcilerin restoranlarının açılış kampanyasına çok önem vermektedir. Açılış kampanyası kapsamındaki reklam ve promosyonlar yatırımcı ile birlikte belirlenmekte ve bütçelendirilmektedir. Reklam ve promosyonlar merkez tarafından denetlenmekte ve desteklenmektedir. Restoranda çalışacak olan ustalar Pideci merkezi tarafından seçilmekte ve açılıştan önce marka merkezinde eğitilmektedir. Pideci tarafından eğitilen ustalar tüm hazırlık ve reçetelere hakim olarak göreve başlamaktadır. Restoranda görev alacak diğer personel Pideci bayilik alan işletmecinin tercihlerine göre gerçekleştirilmektedir. Marka merkezi bu aşamada eğitim, iş ilanları ve personel mülakatlarına katılım konusunda Pideci bayilik alan girişimcilere destek olmaktadır.

Pideci Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR