Pepsi

Dünyanın En Büyük Içecek Üreticileri Arasında Yer Alan Pepsi; Pepsico Markası Altındaki 22 Ayrı Iştirakle Birlikte Faaliyetlerine Devam Eden Kurumsal Bir Firmadır.

Pepsi Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Pepsi Bayilik Şartları

Gerekli Teminat Bedeline Sahip Olmak
Müşteri Memnuniyeti Dahilinde Hizmet Anlayışı Benimsemek

Pepsi Bayilik Açıklaması

Pepsi Bayilik Hakkında

Mevcutta bir işletmesi olan ya da yeni bir işletme açmak üzere planlama yapan girişimciler bayilik veren firmalar arasında özenle tercih yaparlar. Pepsi bayilik almak için neler gerektiği ise en çok kafa yorulan konular arasında yer alır. Hedef kitlesine farklı markaların ürünlerini sunmak ve sundukları ürünlerin dünyaca bilinir olması satışlarını arttırmaları için kendilerine büyük bir fırsat sunar. Birbirinden sevilen içeceklerin üreticisi olan Pepsi bayilik vereceği girişimcilerin güvenirliğine özen göstermektedir. Marka değerini destekleyen hizmet anlayışını benimseyen ve elbette Pepsi tarafından istenen teminat tutarını karşılayabilen işletmeler Pepsi ürünlerini satma hakkına sahip olabilirler. 

Son günlerde Pepsi efsane lezzetleri arasında yer alan ürününün lansmanını yıllar sonra yeniden gerçekleştirerek büyük bir reklam kampanyası düzenlemektedir. Yeniden lansmanı yapılan ürün haricinde tüketicilerine sunduğu farklı içeceklerle de adından söz ettiren Pepsi bayilik fırsatları yeniden gündeme oturmuştur. Pepsi bayilik almak isteyen girişimciler bu seçimleri ile Türkiye geneline yayılan tedarik zincirinin de etkisiyle ürün teminlerinde zorlanmadan satışlarına devam edebilirler. 

Tüm bu avantajları düşünüldüğündePepsi bayilik fırsatlarının yeniden revaçta olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Pepsi bayilik alan girişimciler Yedigün, Fruko, Tropicana, Lipton Ice Tea ve Pepsi gibi içecek ürünlerini satabiliyor; aynı zamanda Pepsi’nin patates cipsi ürünlerini de işletmesine gelen müşterilerine sunabiliyor. 

Pepsi Çalışma Misyon ve Vizyonu

Dünyanın en köklü içecek markaları arasında yer alan Pepsi faaliyet gösterdiği tüm pazarlarda yüksek müşteri memnuniyetini hedefliyor. Değer katan projelere imza atan firma, sosyal sorumluluk projelerine ve gençlere özel düzenlediği organizasyonlarla müşteri tutundurma süreçlerine önem gösteriyor. Markanın misyon ve vizyonu sadece tüketicilere yönelik tutumlardan da ibaret değil; tüketicilere erişmesini sağlayan aracılara, çalışanlarına, hizmet verilen toplulukların geneline fayda sağlamak firmanın mottosunu oluşturuyor. 

Sosyal ve çevresel sorumluluklarının önemine ve tutumlarının doğruluğuna dikkat çeken Pepsi sürdürülebilir büyümeyi hedefliyor. Bu amacına ulaşmak için Pepsi bayilik almak isteyenlerle adil sözleşmeler yapıyor ve elbette geniş ürün yelpazesiyle içecek sektöründeki boşluğu doldurmaya çalışıyor. Çıkardığı tüm ürünlerin altına imzasını atan ve ürünlerine güvenmediği takdirde yaptığı tüm çalışmaları iptal eden Pepsi sağlıklı büyüme sağlanması için temel değerlerine bağlılık gösteriyor. 

Sadece bir içecek firması olmaktan ziyade hedef pazarlarında gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile de marka imajını güçlendiriyor; çocuk gelişim merkezlerine, ağaçlandırmaya, eğitime sağladığı katkılarla toplumlara fayda sunuyor. 

Pepsi Bayilik Avantajları

Pepsi bayilik almayı düşünen girişimciler dünyanın en bilindik markalarından birinin temsilcisi olurlar. Pepsi imzası taşıyan ürünlerini hedef kitlelerine sunabilirler ve Pepsi kalitesi ile kendi işletmelerinde uyguladıkları vizyonu açıkça ortaya serebilirler. Sürdürülebilir kalkınmaları için sattıkları ürünlerin etkisinin farkında olan girişimciler Pepsi bayilik alarak müşterileri ve kalite arasındaki köprü görevi görebilirler. 

Bayilik veren firmalar tarafından sunulan desteklerden en önemlileri arasında bulunan reklam ve pazarlama desteği Pepsi tarafından çok verimli bir şekilde uygulanmaktadır. Televizyon reklamları sosyal medya çalışmaları, gazete reklamları, viral etkisi olan videolar, festival sponsorlukları gibi farklı kanallardan yürütülen çalışmalar markanın değerini sürekli olarak yükseltmekte ve Pepsi bayilik alan yatırımcıların kazançlarını arttırmaktadır. 

Pepsi bayilik avantajlarından biri de ürünlerin tedarik süreçlerinde hiçbir aksama olmamasıdır. Tükenen malların yerine hemen yenisi geldiği için işletme sahiplerinin müşterilerini geri çevirme riski yok denecek kadar azdır. 

Pepsi markasının bilinirliği ile ürünlerinin çok tercih edilmesi birleştiğinde ise Pepsi bayilik almanın avantajları artmaktadır. Siz de işletmenizde PEPSİ ürünleri satmak istiyorsanız firma ile iletişime geçebilir; Pepsi bayilik şartları ve Pepsi bayilik ücretleri ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Pepsi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR