Pelinsu

Pelinsu Bayilik Açıklaması

Pelinsu Kozmetik Parfüm Sektöründe Bayilik Bilgileri

Firmamızın üretim tesisi 2001 yılında Antalya’da kurulmuştur. Kalite ve kalıcılığı ilke olarak benimseyen Pelinsu Kozmetik; bünyesinde ‘PELARA PARFUM’ ve ‘DUKİ PARFUM’ markalarını EDP (eau de parfum), ‘FULL PARFUM’ markasını da EDT (eau de toilette) olarak üretimini gerçekleştirmektedir. Ayrıca 2012’ den itibaren ‘Pelinsu Home Fragrance’ ve ‘Duki Home Fragrance’ olarak Ortam Kokusu (Reed Diffuser) üretimi ile ürün yelpazesini genişletmiştir.

 Pelinsu Kozmetik Pelara Parfum, Duki Parfum ve Full Parfum markalarıyla 300’ün üzerinde parfüm, Pelara Home Fragrance ve Duki Home Fragrance markalarıyla 20’nin üzerinde Ortam Koku üretmekte ve yenilikleri takip ederek AR-GE çalışmalarıyla güncel kokuları da arşivine eklemektedir. Bünyemizde AR-GE departman çalışmalarıyla, kurum ve kuruluşlara özel Ortam Koku üretimi de yapılmaktadır. Avrupa Standartlarındaki modern mimari yapısı ile 600 m² üretim ve 1200 m² depo alanına sahip olup, aylık 520.000 adet kapasitede üretim yapabilmektedir.

PELARA – DUKİ EAU DE PARFUM Toptan alımlar için % 200’ den çok kazanç sağlayan bir sistemin mevcut olduğu Pelara ve Duki Parfümleri için AVM veya işlek caddelerde bayilik verilmektedir. Pelinsu Kozmetik MİSYONUMUZ Koku bilincini arttırmak, Uygun fiyat politikası ile birlikte kaliteyi tüketicilerimize sunarak, müşteri memnuniyetini arttırmak, Kaliteyi kalıcı kılmak, Hizmetimizle, bayilerimize ayrıcalıklı olduklarını hissettirmek, Çalışanlarımızı eğiterek kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak.

Pelinsu Kozmetik VİZYONUMUZ Marka bilinirliğini arttırmak, Müşteri memnuniyetini sürekli kılmak, Türkiye ve Avrupa Kozmetik Pazarında hızlı büyüyen, tercih edilen, saygın ve global bir oyuncu olmak.

Pelinsu Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR