Pelara Parfüm

Pelara Parfüm Bayilik Açıklaması

Pelara Parfüm Bayilik

Pelara Parfüm Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı: Yola çıkmış olduğu 15 yıllık süreçte emin adımlarla ilerleyerek, kalitesinden ödün vermeden büyümeye devam etmektedir. Pelinsu Kozmetik AR-GE departmanını kendi bünyesinde kurmuş ve AR-GE faaliyetlerinin her zaman bilincinde olmuştur. Yeni kokular ve kreatif parfüm çalışmaları yaparak sürekli gelişim halindedir. 

Pelara Parfüm Bayilik Konusudur. 

 Pelara Parfüm Bayilik ve Bayilik Şartları PELİNSU KOZMETİK üretim alanında temizliğe ve hijyene son derece dikkat etmektedir. GMP (İyi İmalat Uygulamaları) standartlarına uygun, titiz, kalıcılığı arttırmak amaçlı, ekstra kimyasallar kullanmadan, tamamen doğal üretim yapmaktadır. Kendi bünyesinde oluşturduğu Ar-Ge departmanı ve teknolojik donanımı ile her geçen gün daha da büyümeye ve kendini geliştirmeye devam etmektedir. Avrupa Kozmetik üretim şartlarına uygun ve IFRA standartlarına bağlı çalışan, sektörde lider hammadde firmalarından tedarik yapmakta ve hammaddelerini Avrupa’dan ithal etmektedir. 

Firma ismi: PELARA PARFÜM Bayi - Franchise Şube Sayısı: 37 Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel

Pelara Parfüm Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Parfüm sektöründe esans oranı en yüksek ,Sağlık Bakanlığının istediği her belgeye firma bünyesinde sahip, IFRA standartlarında esanslarla üretim, konusunda uzman kimyager kontrolünde formülasyon ve en popüler ürün çeşitlerimizle ve kaliteli hizmet anlayışımızla hedefimize ilerlerken siz de PELARA PARFÜM ailesine katılmak isterseniz şartlarımız; NERELERE PELARA SHOP AÇMAYI UYGUN GÖRÜYORUZ? Bayilik istenen il-ilçe ya da bölge için merkezi kabul edilen noktalar, yaya insan trafiğinin en yoğun olduğu caddeler veya AVM’lerde Kiosk bayilikleri konumunda olan yerler öncelikli tercih sebebimizdir.

 

Pelara Parfüm Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR