Kullanıcısına Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

Son Güncellenme: Tue Apr 2024 01:47

Telefonda vakit geçirme konusunda ülke olarak vahim durumdayız.. Peki ya bu kötü huyumuzu para kazanmak için kullansak nasıl olur ? İşte sizin için kullanıcısına para kazandıran uygulamalar..

Kullanıcısına Para Kazandıran Mobil Uygulamalar
Fatih Bozoğlu user

Teknolojinin ve akıllı telefonların hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldiği günümüzde, mobil uygulamaların sayısı da kullanım sıklıkları da giderek artmaktadır. Biz de hem Android hem de IOS işletim sistemleri ile kullanabileceğiniz ve kullanırken size para da kazandıracak olan bazı uygulamalar ile ilgili bilgi vermek istedik. Siz de bu uygulamalarla zaman geçirerek, ek gelir elde edebilir; hobilerinizin karşılığını alabilirsiniz!

  • RİNGPARA

Ringpara

Uygulama, Android işletim sistemini kullanan akıllı telefonlara gelen aramalarda kısa reklamlar yayınlamakta, bunları izleyen kullanıcılarına bu yolla para kazandırmaktadır. Ücretsiz bir uygulama olan Ringpara, 15 yaş üstü kişiler tarafından kullanılabilmektedir. Kazanılan her 1000 RP’nin, 10 TL’ye karşılık geldiği uygulama; kullanıcılarına kazandıkları RP’leri kullanabilmeleri için İninal desteği de sunmaktadır.

  • CASH FOR APPS

IOS ve Google Play Store’da yer alan uygulama sayesinde, telefonunuza farklı uygulamalar yükledikçe para kazanabilirsiniz. Uygulamaları yüklediğiniz an kazancınız hesabınıza yansıtılmakta ve uygulamayı sildiğiniz zaman geri alınmamaktadır. Kazanılan her 300 puanın karşılığı 1 USD olmakta ve kazanılan puanları; E-bay, Starbucks, Google Play gibi pek çok platformda hediye kartı almak için kullanabilirsiniz.

  • PANEL PLACE

Tamamen anket tabanlı bir mobil uygulamadır. Anket sitelerinden gelen anketleri cevapladıkça, kazanmaya devam edersiniz. Anketler genellikle kolay cevaplanabilecek niteliktedir  ve anket panel piyasasında yüksek ödeme yüzdesine sahip olanlar arasında başta gelmektedir.

  • BITMAKER FREE COIN (STORM PLAY)

Akıllı telefonunuz ile Bitcoin kazanmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken bu mobil uygulamayı indirmek. Her otuz dakikada bir değiştirilen Bitcoin blokları için ödeme yapan bu uygulama, Bitcoin kazanmanın en eğlenceli ve basit yolu olarak dikkat çekmektedir.

  • SWEETCOIN

App Store’un Fitness kategorisinde en hızlı büyüyen uygulama olarak dikkat çeken Sweetcoin, sadece dışarıda yürüdüğünüz zaman size para kazandırmaktadır. Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra sağlık verilerinizi girmeniz gerekmektedir. Ardından uygulama günde kaç adım attığınızı izleyerek size hareketlerinize göre coinler vermektedir. Bu coinler hediye kartları ya da başka alanlarda kullanılabilmektedir.

  • SLIDEJOY

Bu mobil uygulama, akıllı telefonları aracılığı ile para kazanmak ama bunu reklam ya da video izlemeden yapmak isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Uygulamayı akıllı telefonunuza yükledikten sonra, Slidejoy tarafından kilit ekranınız değiştirilmektedir. Böylece, ekran kilidinizi her açtığınızda yeni bir hikaye ya da ürün tanıtımı ile karşı karşıya geleceksiniz. Dolayısıyla görüntülediğiniz reklamlar karşılığında para kazanacaksınız.

  • APP TRAILERS

Yakın zamanda çıkacak olan uygulamaların tanıtım videolarını izleyerek para kazanmaya dayanan bu mobil uygulama; aynı zamanda kullanıcılarını yeniliklerden haberdar etmesi nedeniyle de popülerliğini korumaktadır.

  • EBATES

Bu mobil uygulama içeriğinde online alışveriş yapabileceğiniz pek çok platformu barındırmaktadır. Bu platformlardan yaptığınız alışverişlerden kazandığınız hediye paraları ise başka mağazalardaki alışverişlerinizde kullanabilmektesiniz.

  • WHAFF REWARDS

Whaff Rewards’ta para kazanmanız için pek çok farklı yöntem bulunmaktadır. En çok para kazandıran yöntem ise, oyun indirmek ve bu oyunda belirlenen seviyelere gelmektir. Uygulamanın size belirttiği oyunda istenilen başarıyı göstermeniz durumunda size belirli bir miktar ödeme yapılmaktadır. Ödemeyi alabilmeniz için de size farklı alternatifler sunan Whaff Rewards; ödeme konusunda sıkıntı yaşanmayan platformların başında gelmektedir.

Eğer gündelik yaşam içerisinde elinizden düşürmediğiniz akıllı telefonlarınızı aynı zamanda sizlere para kazandıracak bir araca dönüştürmek istiyorsanız; bu yazımızı inceleyerek beğendiğiniz uygulamaları indirebilir, hem eğlenmeye hem de para kazanmaya başlayabilirsiniz.

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler